Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować sklep do Twoich potrzeb. Więcej

Szukaj w blogu


Opublikowano: 2020-04-20 16:31:44 Kategorie: Ciekawe informacje o wodzie

Poidełko wody M-2APE

Poidełko wody M-2APE – czyli woda pitna bez dotykania! Nasza odpowiedź na wirusy.

W swojej ofercie posiadamy wiele fontann wody pitnej, dzięki czemu gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród szerokiej oferty szczególnie jedno z urządzeń wyróżnia się wyjątkowymi cechami. Model M-2APE to jedyne na rynku poidełko, z którego możemy się napić wody, nie dotykając go dłońmi. Urządzenie posiada specjalny pedał, który aktywuje strumień wody. Dzięki niemu użytkownik, bez używania rąk i dotykania nimi kranu, napije się zawsze świeżej wody. Wystarczy nacisnąć stopą pedał, a woda sama popłynie.

 poidelko-fontanna-wody-pitnej-bezdotykowa

 

Solidne wykonanie w atrakcyjnej cenie

Producentem poidełka jest znana na całym świecie firma Canaletas. Ich produkty można znaleźć już praktycznie wszędzie. Wysoka jakość w połączeniu z bardzo przystępną ceną znajduje swoich odbiorców zarówno w dużych firmach jak i w szkołach czy nawet parkach. Urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej A-304, dzięki czemu służą wiele lat, zachowując przy tym piękny wygląd. Poidełko posiada niezbędny atest PZH.

 

Bezpieczeństwo i higiena przede wszystkim

Poidełko wody wykonane jest w taki sposób, żeby maksymalnie ograniczyć kontakt z ciałem. Wylewka, z której leci woda zabezpieczona jest specjalnym kołnierzem, aby nie dotykać jej ustami. Strumień wody aktywowany jest pedałem, który naciskamy stopą. Jest to szczególnie istotne w obecnych czasach zagrożenia epidemiologicznego, ale i tak naprawdę w każdej sytuacji.

 

Duża pojemność – możliwość doposażenia

Poidełko posiada we wnętrzu sporą przestrzeń, dzięki czemu możemy je odpowiednio doposażyć. Jeżeli chcemy wodę dodatkowo filtrować, to przy tym poidełku nie będzie problemu: w swoim wnętrzu zmieści zarówno filtry podstawowe jak i te bardziej rozbudowane. Miejsca jest na tyle, że możemy nawet doposażyć je w niewielką lampę UV. Płaskie powierzchnie pozwalają na dodatkowe oklejenie urządzenia np. logiem swojej firmy.

 

Serwis i eksploatacja

Poidełko wody skonstruowane jest w taki sposób, że każdy bez problemu może je serwisować we własnym zakresie. Do jego wnętrza możemy się dostać odkręcając zaledwie 4 śrubki i zdejmując górną pokrywę. Jeżeli chodzi o wymianę filtrów, to wszystkie sugerowane przez nas filtry wymienia się bardzo łatwo. Nie musimy wzywać do tego żadnych hydraulików czy innych specjalistów. Dezynfekcję samego poidełka, jeśli zajdzie taka potrzeba, również bez problemu możemy wykonać sami. Na rynku dostępnych jest wiele środków przeznaczonych do tego celu.

 

Poidełko wody pitnej M-2APE to świetna inwestycja na lata. Jest to jedno z lepiej zabezpieczonych urządzeń przed ewentualnym zanieczyszczeniem mikrobiologicznym. Prosty design doskonale komponuje się z każdym wnętrzem, a łatwość użytkowania sprawia, że każdy bez problemu napije się z niego świeżej wody bez użycia rąk.

 

https://prostozkranu.pl/pitniki-wody-do-szkol/584-m-2ape-trwala-i-solidna-fontanna-wody-pitnej-model-szkolny.html

Podziel się zawartością

Dodaj komentarz

 (z http://)

prostozkranu