Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować sklep do Twoich potrzeb. Więcej

Szukaj w blogu


Opublikowano: 2019-11-22 13:42:59 Kategorie: Ciekawe informacje o wodzie

Zasady działania produktów Aquaphor ze złączem Click&Turn

Zasada działania produktów ze złączem click & turn Aquaphor.

Aquaphor to firma, która na swoim koncie ma już mnóstwo opatentowanych technologii. Jedną z nich jest ich złącze click & turn. Ich produkty są jednymi z bardziej zaawansowanych technologicznie. Jednak w obsłudze są bardzo łatwe. Aquaphor stara się uprościć obsługę swoich filtrów maksymalnie. Ich rozwiązania pozwalają każdemu klientowi z łatwością wymieniać wkłady samemu.

Aquaphor click & turn

Aquaphor Click & Turn w praktyce.

Technologia Click & Turn ma całe mnóstwo zalet. To nie tylko łatwa, szybka i bezproblemowa wymiana. Głowice wykonane w tej technologii mają zabezpieczenie przed przypadkowym wykręceniem wkładu. Bez wciśnięcia przycisku, nie jesteśmy w stanie filtra wyciągnąć. Zapobiega to przypadkowemu oraz samoistnemu wyciągnięciu filtra. Kolejnym bardzo dużym plusem tej technologii jest jej szczelność. Wszystkie uszczelki zapewniające szczelność połączenia filtrów z głowicą znajdują się na filtrach. Dzięki temu za każdym razem, kiedy wymieniamy filtry, zakładamy również całkiem nowe uszczelki. Każdy, kto używa standardowych fi ltrów korpusówych już kilka lat, miał nieprzyjemne doświadczenie z wyciekami. Tym bardziej jest ono uciążliwe, że często ciężko dobrać pasujące uszczelki. Producenci często zmieniają, chociażby delikatnie wymiar korpusów co powoduje zmianę rozmiaru uszczelki. Często wyciek ze standardowego korpusu kończy się wymianą całego korpusu ze względu na brak dostępności uszczelek. W urządzeniach Aquaphor Click & Turn ten problem nie występuje. Sprzedajemy i sami stosujemy ich produkty od wielu lat. Z wyciekiem z połączenia głowica-filtr nie spotkaliśmy się jeszcze nigdy.

Aquaphor Click & turn

Click & Turn Aquaphor – podsumowując

Click & Turn to technologia, którą zawsze z czystym sumieniem polecamy. Takie rozwiązania zawsze są maksymalnie przyjazne użytkownikowi. Chociaż same filtry są faktycznie droższe niż filtry liniowe czy wkłady do korpusów, to i tak oszczędzamy. Wymiany wkładów z łatwością możemy dokonać samemu. Ceny usługi wymiany wkładów zawsze przekraczają różnicę miedzy filtrami standardowymi a filtrami Aquaphor Click&Turn dzięki czemu oszczędzamy.

Podziel się zawartością

Dodaj komentarz

 (z http://)

prostozkranu