Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować sklep do Twoich potrzeb. Więcej

Waterpia WFP1050 (ZGS) woda zimna, gorąca i gazowana

Dostępność: Realizacja do 14 dni.
Czas dostawy:24 h
Koszt dostawy:
więcej o kosztach dostawy i płatnościach
Odbiór osobistygratis
Zakupy powyżej 299 złgratis
Paczkomat płatność online13,00 zł
Paczkomat płatość przy odbiorze16,50 zł
Kurier płatność online 15,00 zł
Kurier płatność przy odbiorze 19,00 zł
Półpaleta/paleta 116,85 / 147,60 zł

2 822,00 zł

Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:

12 201 86 86 lub 512 290 310

certyfikat PZH.png
niewielkie rozmiary.png
woda goraca.png
woda zimna.png
woda gazowana.png
wygoda uzytkowania.png
wysoka jakosc materialow.png
nowosc.png

Realizacja do 14 dni.

Wynajem dystrybutora wody

Klientów zainteresowanych wynajmem dystrybutorów wody zapraszamy na naszą drugą stronę www.aquasolution.pl. Znajdziecie tam Państwo najlepsze oferty na dystrybutory wody, jak i ekspresy do kawy. Posiadamy w ofercie rozwiązania zarówno do małych i dużych firm.

Zbiornik przefiltrowanej wody w Morion i tradycyjnym systemie osmotycznym.

Waterpia WFP1050 (ZGS) firmy Wonbong dystrybutor wody bez butlowy podający wodę zimną, wodę gorącą i wodę gazowaną.

Dystrybutor wody Waterpia świetnie sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w domu. Klasyczna budowa i różne warianty kolorystyczne pozwalają dopasować ten dystrybutor do każdego wnętrza. Dystrybutor wody Waterpia to urządzenie wolnostojące. Możemy go postawić w dowolnej lokalizacji, a jego kompaktowa budowa pozwala go wpasować nawet w małe przestrzenie.  

Sensor zmierzchu – oszczędność

Dystrybutor wody został wyposażony w specjalny system dzięki, któremu oszczędza energię elektryczną. Sensor zmierzchu to czujnik, który automatycznie wyłącza grzanie i chłodzenie wody na noc. Tę opcję można również samemu wyłączyć.

Budowa i wykonanie

Dystrybutor wody został wykonany z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Z łatwością możemy go w razie potrzeby wyczyścić bez konieczności szorowania. Nowoczesne wylewki wody doskonale uzupełniają wygląd urządzenia. Dla ułatwienia obsługi każdy z kraników oznaczony jest różnym kolorem. Kranik od wody gorącej w kolorze czerwonym, od zimnej w niebieskim. Temperaturę wody zimnej możemy z łatwością regulować przy użyciu termostatu z tyłu urządzenia. Charakterystyczną opcją dla dystrybutorów Waterpia jest możliwość nalewania wody w sposób ciągły. Wylewki można blokować w pozycji otwartej ciągnąc je do siebie. Wodę gazowaną nalewamy przytrzymując przycisk oznaczony "Soda".

Dystrybutor wody Waterpia — podsumowując

Fantastycznie prezentujące się urządzenie. Piękny design poprawi wygląd każdego pomieszczenia, a uniwersalna konstrukcja i kolorystyka nie zaburzy żadnego wystroju. Dystrybutor wody świetnie sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w domu. Dystrybutory z serii Waterpia występują w kilku wariantach:

 • Dystrybutor wody wolnostojący — Waterpia WFP1050 (ZG) - woda zimna + woda gorąca
 • Dystrybutor wody wolnostojący — Waterpia WFP1050 (ZGS) - woda zimna + woda gorąca + woda gazowana

Ten dystrybutor to pewne, solidne i sprawdzone rozwiązanie. Jest to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w każdej firmie.

Wybrane parametry dystrybutora wody:

 • Rozmiar - 30 x 30 x 104
 • Waga - 16 kg
 • Rodzaje wody — zimna, gorąca
 • Zasilanie — AC 220 V/50Hz
 • Moc chłodzenia 90W
 • Moc grzania 470W
 • Maksymalna moc 560W
 • Wydajność wody zimnej (5-12 °C) 9 l/h
 • Wydajność wody gorącej (85-90 °C) 7 l/h
 • Wydajność wody gazowanej (5-12 °C) 9 l/h 
 • Warunki pracy 0-40 °C
 • Wyciągana tacka ociekowa
 • Materiał — tworzywa sztuczne

Bezbutlowe dystrybutory wody to oszczędności

Dystrybutory wody bezbutlowe mają liczne przewagi nad dystrybutorami butlowymi!

 • Oszczędność miejsca — Koniec ze składowaniem wielkich butli z wodą i ich uciążliwą wymianą.
 • Oszczędność pieniędzy — Przy zakupie takiego dystrybutora odpadają nam ciągłe zakupy i zamówienia na butle z wodą. Nawet w przypadku wynajmu praktycznie zawsze koszty wychodzą lepiej niż w dystrybutorach butlowych.
 • Jakość wody — W bezbutlowych dystrybutorach wody sami możemy decydować, o tym jakiej jakości wodę chcemy uzyskać. Możemy nie stosować żadnych filtrów, jeśli mamy dobrej jakości wodę, podstawowe filtry węglowy lub nawet zaawansowane systemy odwróconej osmozy.
 • Dostęp do wody — Skończyła się ostatnia butla z wodą, a dostawca się spóźnia? W przypadku bezbutlowych dystrybutorów wody ten problem nie występuje. Dostęp do wody mamy tak długo, jak woda dostarczana jest do budynku.

Parametry techniczne

Dostępność produktuProdukt w stałej sprzedaży
Gwarancja najniższej ceny na rynkuTak
Wysokość104 cm
Szerokość30 cm
Głębokość30 cm
Waga16 kg
Rodzaj dystrybutorawolnostojący
Rodzaj wodyzimna, gorąca, gazowana
Sektorbiuro
Podłączenie do sieciWymagane

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższą cenę na ten produkt w internecie. Jeżeli w innym sklepie internetowym znajdziesz w ciągu 30 dni od zakupu taki sam produkt w niższej cenie jednostkowej zwrócimy ci różnicę w cenie lub otrzymasz od nas kupon uprawniający do zakupów w naszym sklepie o wartości różnicy dodatkowo powiększony o 20%.

Nie musisz już szukać nigdzie indziej!

Nasz sklep to szybka, profesjonalna obsługa, a dodatkowo przy tym produkcie GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Koszt i rodzaje dostawy

W naszym sklepie umożliwiamy Klientom możliwość wyboru sposobu dostawy towaru, który najbardziej preferują.

Rodzaje dostawy

Możemy wyróżnić kilka rodzajów dostaw:

- wysyłka paczek do 30kg o stadardowych wymiarach kurierem - korzystamy z firmy DPD - koszt 15 zł przy płatności online oraz 19 zł przy płatności przy odbiorze
- wysyłka za pośrednictwem Paczkomatów - 13,00 zł przy płatności online oraz 16,50 zł przy płatności w paczkomacie 
- w przypadku dużych gabarytowo produktów wysyłka na półpalecie lub palecie - półpaleta 116,85 zł, paleta 147,60 zł
- odbiór własny produktu w salonie sprzedaży w Krakowie, ul. Kościuszki 28/LU3 - brak opłat 

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone do godziny 14:00 - standardowo wysyłane są tego samego dnia.
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 - następnego dnia roboczego

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju wybranego produktu oraz jego dostępności. Staramy się, aby w naszym magazynie znajdowały się wszystkie produkty. Zastrzegamy sobie jednak prawo do chwilowych braków. W takim wypadku czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Przy każdym produkcie znajdującym się w sklepie zaznaczony jest przewidywany czas dostawy i jego dostępność.

Czas realizacji zlecenia liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu. 

Reklamacje i zwroty

Twoje zakupy są bezpieczne. 

Kupując w naszym sklepie nie musisz się obawiać o dobry dobór produktów. Po pierwsze możesz zawsze skorzystać z pomocy naszego wykwalifikowanego pracownika. Po drugie - masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Prawo to obowiązuje przez 14 dni od daty odbioru danego produktu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupionym towarem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli produkt nie będzie działał prawidłowo możecie Państwo skorzystać z gwarancji, która w naszym sklepie udzielana jest tylko i wyłącznie przez producentów produktów, a nie przez nas. To dla Państwa pewność, że w całym okresie gwarancji będziecie mogli odwołać się w razie kłopotów także do producenta zakupionego towaru.
Jako Konsumenci, macie także Państwo prawo do skorzystania z uprawnień z tytułu rękojmi w okresie dwóch lat od dania wydania towaru. 

Gwarancja

Możesz kupować bezpiecznie. Na wszystkie produkty udzialamy gwarancji.

Ze względu na charakter produktów jakie sprzedajemy gwarancja na nie wynosi nawet 10 lat. Co powinno być bardzo istotne dla kupującego nie jest to gwarancja udzialana przez nas. Gwarancje jakie udzialane są w naszym sklepie to gwarancje produceta, macie więc Państwo pewność, że w przypadku gdy ze sprzedawcą coś się dzieje, produkty które zakupiliście są objęte zobowiązaniami w stosunku do Klientów realizowanymi przez Producenta. W wielu sklepach udzielana wieloletnie gwarancje są realizowane tylko i wyłącznie jeżeli np. podzespoły kupowane są w tym samym sklepie lub też realizowany jest bardzo ścićle okraślony harmonogram przeglądów zakupioneo towaru (najczęściej płatny).

Przed zakupem wzróćcie więc Państwo uwagę na gwarancję, jaką udziala bezpośrednio producent danego produktu.

prostozkranu