Neptun Lux - dystrybutror wody zimnej i gazowanej z nalewakami do sektora HoReCa.

Stworzony z myślą o kliencie HoReCa.

Odbiorcami tego bardzo wydajnego dystrybutora wody gazowanej są właściciele prowadzący średni lub duży pub czy restaurację.

Neptun Lux to nablatowy model dystrybutora wody przeznaczony do sektora HoReCa. Ze względu na bardzo dużą wydajność sprawdzi się w barach, hotelach, restauracjach. Wydajność określana jest na poziomie 70 litrów przy delcie 10 stopni Celsjusza. Technologia chłodzenia oparta o przepływowy bak lodowy o pojemności 14 litrów.

Dystrybutor wody Neptun Lux podaje trzy rodzaje wody. Zimna, zimna gazowana oraz bez zmian temperatury. Został wyposażony w karbonator o pojemności 1 litra co w połączeniu z dużą wysokością wydawania wody (33 cm) pozwala na wygodne nalanie wody do szklanki, butelki, karafki czy dzbanka.

Aby ułatwić utrzymanie higieny, jak większość urządzeń dla sektora HoReCa, dystrybutor został wykonany w całości ze stali nierdzewnej satynowanej.

Dystrybutor należy dodatkowo wyposażyć w system filtracji wody oraz butlę z CO2. Zarówno filtr jak i butla z gazem znajdują się poza dystrybutorem. Najczęściej ustawiane są pod blatem w bezpośrednim sąsiedztwie urządzenia.