Dystrybutor wody do restauracji Petit Ice 50 Lux marki Bevco to jeden z najmniejszych dystrybutorów posiadającą niespotykane parametry wydajnościowe.

Odbiorcami tego niewielkiego dystrybutora wody gazowanej są właściciele prowadzący mały lub średni pub czy restaurację.

Petit Ice Lux to nablatowy model dystrybutora wody przeznaczony do sektora HoReCa. Ze względu na bardzo dużą wydajność sprawdzi się w barach, hotelach, restauracjach. Wydajność określana jest na poziomie 50 litrów przy delcie 10 stopni Celsjusza. Technologia chłodzenia oparta o przepływowy bak lodowy o pojemności 9 litrów.

Dystrybutor wody Petit Ice Lux podaje trzy rodzaje wody. Zimna, zimna gazowana oraz bez zmian temperatury. Został wyposażony w karbonator o pojemności 1 litra co w połączeniu z wysoką przestrzenią wydawania wody (33 cm) pozwala na wygodne napełnienie nie tylko szklanki ale również butelki czy karafki.

Jak większość urządzeń dla sektora HoReCa ze względu na jakość oraz łatwość utrzymania higieny został wykonany w całości ze stali nierdzewnej.

Dystrybutor należy wyposażyć dodatkowo w system filtracji oraz butlę z CO2. Zarówno filtr wody jak i butla z gazem muszą znajdować się poza dystrybutorem - najlepiej pod blatem w bezpośrednim sąsiedztwie dystrybutora.

Wybrane parametry techniczne dystrybutora wody Petite Lux:

  • Rodzaje wody: zimna, otoczenia, gazowana
  • Moc chłodzenia: 600W
  • Napięcie: jednofazowe, 230V, 50Hz
  • Wydajność na godzinę: 50 litrów
  • Wysokość miejsca wydawania wody: 335 mm
  • Gaz chłodniczy: R134A