Dzbanek filtrujący Aquaphor Diamond - Biały.

Dzbanek Aquaphor Diamond to zgrabny i poręczny dzbanek filtrujący, charakteryzuje się wysoką klasą i skutecznością oczyszczania wody. Elegancki design podkreśla niezwykły styl. Dzbanek idealnie wpasowuje się w wystrój każdej kuchni. Wyjątkowa ruchoma pokrywa z elektronicznym wskaźnikiem zużycia filtra chroni naczynie przed kurzem.

Elektroniczny wskaźnik zużycia wkładu informuje, kiedy trzeba wymienić wkład.

Wszystkie elementy dzbanka wykonane są z wysokiej jakości plastiku spożywczego.

Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia w tym m.in.

  • chlor - 100%
  • fenol - 99%
  • metale ciężkie - 99%
  • pestycydy - 99%
  • produkty ropopochodne - 95%

Technologia Aquaphor

W produkcji filtrów Aquaphor wykorzystuje się specjalnie opracowane sorbenty z rodziny Aqualen. Obecnie we wszystkich filtrach firmy Aquahor występują włókna Aqualen-2. Jest to włóknisty sorbent powstały na bazie poliakrylonitrylu, opracowany i uzyskany przez firmę Aquaphor.

Dzięki połączeniu włókien Aqualen z najlepszymi gatunkami aktywowanego węgla, filtry do wody Aquaphor skutecznie zatrzymują wszystkie typy szkodliwych substancji oraz zapobiegają rozmnażaniu się bakterii.

Metoda dynamicznego utrwalania srebra

Srebro jest wszczepione do Aqualenu-2 w najbardziej aktywnej formie jonowej. Pozwala to na znaczące zwiększenie efektywności bakteriostatycznej filtra, przy pełnym obniżeniu zawartości srebra, co jest zgodne ze światową tendencją rozwoju norm sanitarno - higienicznych.

Wymienne wkłady filtrujące:

B100-25 to uniwersalny wkład filtrujący przeznaczony specjalnie do dzbanków filtrujących firmy Aquaphor. Usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie wodociągowej. Zalecany przy średnio twardej lub miękkiej wodzie. Jeden wkład filtrujący jest w stanie przefiltrować nawet do 200l wody wodociągowej czyli 2 razy więcej niż tradycyjne wkłady dostępne na rynku. 200 l wody odpowiada okresowi ok 2miesięcy.

B100-25Mg to wkład filtrujący przeznaczony specjalnie do dzbanków filtrujących firmy Aquaphor. Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie (chlor, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy, produkty ropopochodne, fenole i inne). Oprócz tego uzupełnia wodę o cenny magnez. Zapewnia on również ochronę bakteriostatyczną. Jeden wkład filtrujący jest w stanie przefiltrować nawet do 200l wody wodociągowej czyli 2 razy więcej niż tradycyjne wkłady dostępne na rynku. 200 l wody odpowiada okresowi ok 2miesięcy.

Specyfikacja

  • Wymiary: 250x117x252mm
  • Pojemność dzbanka/lejka - 2,8
  • Pokrywa: ruchoma klapka, licznik elektroniczny
  • Wydajność: 200l
  • Szybkość filtracji: 3-10min/lejek

Posiada atest PZH, certyfikat LGA.