Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować sklep do Twoich potrzeb. Więcej

FC2001 wkład do filtra nakranowego FH2000

FC2001_S
Dostępność: W magazynie.
Wysyłamy natychmiast
Czas dostawy: 24 h
Koszt dostawy:
więcej o kosztach dostawy i płatnościach
Odbiór osobisty gratis
Zakupy powyżej 299 zł gratis
Paczkomat płatność online 13,00 zł
Paczkomat płatość przy odbiorze 16,50 zł
Kurier płatność online 15,00 zł
Kurier płatność przy odbiorze 19,00 zł
Półpaleta/paleta 116,85 / 147,60 zł

14,90 zł

zamów jeszcze przez
a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:

12 201 86 86 lub 512 290 310

obsluga bez narzedzi.png
certyfikat PZH.png
przeznaczenie do kuchni.png
woda bez chloru.png
wymiana co 3 miesiace.png
zywotnosc 760litrow.png
wyprodukowano w EU.png

FC2001 TO WKŁAD DO FILTRA NAKRANOWEGO MARKI AQUAFILTER O SYMBOLU FC2000. WKŁAD FILTRUJE WODĘ PRZY UŻYCIU FILTRA MECHANICZNEGO ORAZ WĘGLOWEGO. SAM FILTR NIE JEST JUŻ SPRZEDAWANY.


Wkład FC2001- informacje ogólne

FC2001 to wkład filtracyjny do wody, w którym zastosowano zarówno filtrację mechaniczną jak i węglową. Filtr z pianki polipropylenowej 5 mikronowej stanowi element oczyszczający wodę z zanieczyszczeń mechanicznych. Reszta wkładu wypełniona jest węglem aktywowanym z łupin orzecha kokosowego, oczyszczającym wodę z zanieczyszczeń chemicznych oraz organicznych.


Budowa i działanie wkładu FC2001 marki Aquafilter

FC2001 składa się tak naprawdę z 2 filtrów. Jedna część to filtr polipropylenowy o gęstości 5 mikronów. Stanowi on pierwszą barierę dla zanieczyszczonej wody, która ma zostać poddana filtracji. Jako filtr sedymentacyjny oczyszcza wodę z zanieczyszczeń mechanicznych jak piasek, muł, rdza oraz inne cząstki stałe. Dokładność 5 mikronów jest to jedna z bardziej zaawansowanych filtracji, które można stosować bez użycia mebran kapilarnych lub membran osmotycznych, które dają zdecydowanie wyższe parametry filtracji.
Zadaniem węgla aktywowanego jest oczyszczenie wody z zanieczyszczeń chemicznych jak np. chlor i jego pochodne oraz organicznych. FC2001 jest to wkład przeznaczony do filtra nakranowego FH2001 Aquafilter.


Wydajność i sposób wymiany filtra FC2001

Producent przewidział żywotność tego wkładu na 760 litrów wody lub 3 miesięce. Należy pamiętać jednak, że w przypadku wody bardzo zabrudzonej żywotność ta może być krótsza. Z naszego doświadczenia wiemy też, że filtrów węglowych nie powinno się stosować dużo dłużej niż 6 miesięcy, ze względu na możliwość rozwijania się w nich bakterii. Cykliczna wymiana wkładów zgodnie z zaleceniami to konieczność w przypadku użytkowania filtrów wody.

Parametry techniczne

Gwarancja najniższej ceny na rynku Tak
Wysokość 76 mm
Średnica 55 mm
Waga 20 dag
Minimalna temperatura wody 2 stopnie Celsjusza
Maksymalna temperatura wody 45 stopni Celsjusza
Dokładność filtracji 5 mikronów
Żywotność w litrach - (do) 760 litrów
Żywotność w miesiącach (do) 3
Rozmiar/typ wkładu Filtr nakranowy
Rodzaj/przeznaczenie wkładu węglowy
Zestaw / pojedyńczy wkład Pojedyńczy wkład

Do Pobrania

Dla produktu Co? Pobierz
Rozporządzenie Ministra (1.13M) Rozporządzenie określające parametry jakie musi spełniać woda, aby była uznawana za zdatną do picia.
Karta katalogowa FH2000 EN (182.34k) Karta katalogowa filtra FH2000 w języku angielskim

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższą cenę na ten produkt w internecie. Jeżeli w innym sklepie internetowym znajdziesz w ciągu 30 dni od zakupu taki sam produkt w niższej cenie jednostkowej zwrócimy ci różnicę w cenie lub otrzymasz od nas kupon uprawniający do zakupów w naszym sklepie o wartości różnicy dodatkowo powiększony o 20%.

Nie musisz już szukać nigdzie indziej!

Nasz sklep to szybka, profesjonalna obsługa, a dodatkowo przy tym produkcie GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Koszt i rodzaje dostawy

W naszym sklepie umożliwiamy Klientom możliwość wyboru sposobu dostawy towaru, który najbardziej preferują.

Rodzaje dostawy

Możemy wyróżnić kilka rodzajów dostaw:

- wysyłka paczek do 30kg o stadardowych wymiarach kurierem - korzystamy z firmy DPD - koszt 15 zł przy płatności online oraz 19 zł przy płatności przy odbiorze
- wysyłka za pośrednictwem Paczkomatów - 13,00 zł przy płatności online oraz 16,50 zł przy płatności w paczkomacie 
- w przypadku dużych gabarytowo produktów wysyłka na półpalecie lub palecie - półpaleta 116,85 zł, paleta 147,60 zł
- odbiór własny produktu w salonie sprzedaży w Krakowie, ul. Kościuszki 28/LU3 - brak opłat 

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone do godziny 14:00 - standardowo wysyłane są tego samego dnia.
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 - następnego dnia roboczego

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju wybranego produktu oraz jego dostępności. Staramy się, aby w naszym magazynie znajdowały się wszystkie produkty. Zastrzegamy sobie jednak prawo do chwilowych braków. W takim wypadku czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Przy każdym produkcie znajdującym się w sklepie zaznaczony jest przewidywany czas dostawy i jego dostępność.

Czas realizacji zlecenia liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu. 

Reklamacje i zwroty

Twoje zakupy są bezpieczne. 

Kupując w naszym sklepie nie musisz się obawiać o dobry dobór produktów. Po pierwsze możesz zawsze skorzystać z pomocy naszego wykwalifikowanego pracownika. Po drugie - masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Prawo to obowiązuje przez 14 dni od daty odbioru danego produktu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupionym towarem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli produkt nie będzie działał prawidłowo możecie Państwo skorzystać z gwarancji, która w naszym sklepie udzielana jest tylko i wyłącznie przez producentów produktów, a nie przez nas. To dla Państwa pewność, że w całym okresie gwarancji będziecie mogli odwołać się w razie kłopotów także do producenta zakupionego towaru.
Jako Konsumenci, macie także Państwo prawo do skorzystania z uprawnień z tytułu rękojmi w okresie dwóch lat od dania wydania towaru. 

Gwarancja

Możesz kupować bezpiecznie. Na wszystkie produkty udzialamy gwarancji.

Ze względu na charakter produktów jakie sprzedajemy gwarancja na nie wynosi nawet 10 lat. Co powinno być bardzo istotne dla kupującego nie jest to gwarancja udzialana przez nas. Gwarancje jakie udzialane są w naszym sklepie to gwarancje produceta, macie więc Państwo pewność, że w przypadku gdy ze sprzedawcą coś się dzieje, produkty które zakupiliście są objęte zobowiązaniami w stosunku do Klientów realizowanymi przez Producenta. W wielu sklepach udzielana wieloletnie gwarancje są realizowane tylko i wyłącznie jeżeli np. podzespoły kupowane są w tym samym sklepie lub też realizowany jest bardzo ścićle okraślony harmonogram przeglądów zakupioneo towaru (najczęściej płatny).

Przed zakupem wzróćcie więc Państwo uwagę na gwarancję, jaką udziala bezpośrednio producent danego produktu.

prostozkranu