Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować sklep do Twoich potrzeb. Więcej

Excito Black - Podzlewowy filtr do wody z membraną kapilarną

EXCITO B
Dostępność: W magazynie. Wysyłamy natychmiast.
Czas dostawy:24 h
Koszt dostawy:
więcej o kosztach dostawy i płatnościach
Odbiór osobistygratis
Zakupy powyżej 299 złgratis
Paczkomat płatność online13,00 zł
Paczkomat płatość przy odbiorze16,50 zł
Kurier płatność online 15,00 zł
Kurier płatność przy odbiorze 19,00 zł
Półpaleta/paleta 116,85 / 147,60 zł

329,00 zł

zamów jeszcze przez
a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:

12 201 86 86 lub 512 290 310

niewielkie rozmiary.png
wygoda uzytkowania.png
wyprodukowano w Polsce.png
certyfikat PZH.png
szybka wymiana.png
wysoka jakosc materialow.png
latwa wymianawkladow.png

W magazynie. Wysyłamy natychmiast.

ZE WZGLĘDU NA WSZECHSTRONNOŚĆ FILTRACJI ORAZ ZASTOSOWANIE MEMBRANY KAPILARNEJ W BUDOWIE FILTRA EXCITO B JEST TO JEDEN Z NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYCH SIĘ FILTRÓW PODZLEWOWYCH NA RYNKU. NOWOCZEŚNIE ZAPROJEKTOWANY, ZAJMUJĄCY MAŁO MIEJSCA ORAZ BARDZO SKUTECZNY FILTR WODY.

Jeden z najnowocześniejszych zestawów zaprojektowanych przez Aquafilter.

Oprócz wysokich walorów użytkowych system wyróżnia się bardzo estetyczną obudową. Exicto B przeznaczony jest do oczyszczania wody w pojedynczym miejscu odbioru czyli przeważnie w kuchni. Filtr uzdatnia wodę klasyczną metodą polegającą na jej przepływie przez specjalistyczne filtry liniowe służące kolejno do filtracji mechanicznej, redukcji żelaza i wapnia, redukcji chloru i zanieczyszczeń organicznych, klarowanie wody, redukcji metali ciężkich oraz eliminowanie części bakterii, cyst i patogenów. System Excito B nie usuwa z wody minerałów ze względu na zastosowanie membrany kapilarnej. Zachęcamy do oglądnięcia filmu obrazującego sposób działania filtra wody Excito B

Zasada działania i budowa filtru do wody Excito B.

Zastosowane w zestawie wkłady filtracyjne są wkładami typu QM (Quick Connector Male) czyli nie wymagają wkręcania dodatkowych "końcówek" co skutecznie wpływa na łatwość obsługi i skrócenie czasu serwisowania filtrów.

Filtracja bez bezstratna, czyli taka sama ilość wody wpływającego do filtra wypływa z kranu po przefiltrowaniu. Filtr oparty jest na 5 stopniach filtracji:

 • Stopień 1. Zastosowano filtr marki Aquafilter - AIPRO 20M-QM - filtracja mechaniczna, usuwanie z wody substancji takich jak piasek, muł z dokładnością do 20 mikronów.
 • Stopień 2. Filtr AISTRO-2-QM - odpowiedzialny za redukcję żelaza i wapnia czyli odżelazianie i zmiękczanie wody.
 • Stopień 3. Wkład filtracyjny AICRO-3-QM - uzdatniania wodę, redukuje chlor, zanieczyszczenia organiczne, klarowanie wody. Wkład ten wyposażony został w najwyższej jakości węgiel aktywowany z łupin orzechów kokosowych. Poprawia smak, zapach i barwę wody.
 • Stopień 4. Filtr AICRO-4-QM - to specjalistyczny filtr z węglem aktywowanym oraz antybakteryjnym czynnikiem KDF. Redukuje metali ciężkich takich jak ołów, rtęć, kadm i arsen. Dodatkowo wytwarza środowisko niekorzystne do rozwoju mikroorganizmów.
 • Stopień 5. Jako ostatni stopień filtracji zastosowano membranę kapilarną TLCHF-2T - odpowiedzialna jest za eliminowanie z wody części bakterii, cyst, patogenów, dokładność filtracji to 0,02 mikrona. Większa dokładność filtracji możliwa jest jedynie w przypadku filtrów osmotycznych.

Skład zestawu

Kompletny zestaw sprzedażowy Excito B zawiera:

 • Excito B wraz z fabrycznie zainstalowanym zestawem wkładów Excito-B-CLR-CRT
 • nowoczesny kranik do pobierania wody przefiltrowanej
 • przyłącze do instalacji wodnej o średnicy 1/2 cala (jest to najpopularniejszy rozmiar podłączenia wężyków z wodą pod zlewem)
 • zawór kulowy umożliwiający odłączenie wody od filtra
 • elastyczny wężyk do podłączenia filtra z instalacją oraz filtra z kranikiem (średnica 1/4 cala)
 • taśmę teflonową do uszczelniania połączeń gwintowanych
 • fabryczną instrukcję montażu i obsługi filtra

Wymiana wkładów filtrujących powinna następować co 6 miesięcy. W przypadku membrany kapilarnej zalecana wymiana co 1 rok.

Produkt pochodzi z polskiej dystrybucji, udzielana gwarancja jest gwarancją producenta co dodatkowo wpływa na korzyści stosowanej gwarancji.

UWAGA! Zgodnie z instrukcją montażu producent zaleca montaż ogranicznika ciśnienia. W naszym sklepie znajduje się on pod nazwą Reduktor ciśnienia do systemów podzlewowych Ogranicznik ciśnienia do systemów podzlewowych  PLV-0104-50.

Parametry techniczne

Dostępność produktuProdukt w stałej sprzedaży
Gwarancja najniższej ceny na rynkuTak
Gwarancja2 lata gwarancji
Wysokość40 cm
Szerokość36 cm
Głębokość10 cm
Waga3 kg
Rodzaj połączenia 11/2 cala
Ciśnienie maksymalne6 Bar
Minimalna temperatura wody2 stopnie Celsjusza
Maksymalna temperatura wody45 stopni Celsjusza
Ilość stopni filtracji5
Dokładność filtracji0,02 mikrona
Membrana kapilarna w zestawieTAK

Do Pobrania

Dla produktuCo?Pobierz
Excito B - Karta katalogowa EN (3.13M) Karta katalogowa Excito B marki Aquafilter w języku angielskim
Excito B - instrukcja montażu (2.98M) Instrukcja montażu filtra podzlewowego Excito B marki Aquafilter.

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższą cenę na ten produkt w internecie. Jeżeli w innym sklepie internetowym znajdziesz w ciągu 30 dni od zakupu taki sam produkt w niższej cenie jednostkowej zwrócimy ci różnicę w cenie lub otrzymasz od nas kupon uprawniający do zakupów w naszym sklepie o wartości różnicy dodatkowo powiększony o 20%.

Nie musisz już szukać nigdzie indziej!

Nasz sklep to szybka, profesjonalna obsługa, a dodatkowo przy tym produkcie GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Koszt i rodzaje dostawy

W naszym sklepie umożliwiamy Klientom możliwość wyboru sposobu dostawy towaru, który najbardziej preferują.

Rodzaje dostawy

Możemy wyróżnić kilka rodzajów dostaw:

- wysyłka paczek do 30kg o stadardowych wymiarach kurierem - korzystamy z firmy DPD - koszt 15 zł przy płatności online oraz 19 zł przy płatności przy odbiorze
- wysyłka za pośrednictwem Paczkomatów - 15,00 zł przy płatności online oraz 19 zł przy płatności w paczkomacie 
- w przypadku dużych gabarytowo produktów wysyłka na półpalecie lub palecie - półpaleta 116,85 zł, paleta 147,60 zł
- odbiór własny produktu w salonie sprzedaży w Krakowie, ul. Kościuszki 28/LU3 - brak opłat 

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone do godziny 14:00 - standardowo wysyłane są tego samego dnia.
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 - następnego dnia roboczego

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju wybranego produktu oraz jego dostępności. Staramy się, aby w naszym magazynie znajdowały się wszystkie produkty. Zastrzegamy sobie jednak prawo do chwilowych braków. W takim wypadku czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Przy każdym produkcie znajdującym się w sklepie zaznaczony jest przewidywany czas dostawy i jego dostępność.

Czas realizacji zlecenia liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu. 

Reklamacje i zwroty

Twoje zakupy są bezpieczne. 

Kupując w naszym sklepie nie musisz się obawiać o dobry dobór produktów. Po pierwsze możesz zawsze skorzystać z pomocy naszego wykwalifikowanego pracownika. Po drugie - masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Prawo to obowiązuje przez 14 dni od daty odbioru danego produktu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupionym towarem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli produkt nie będzie działał prawidłowo możecie Państwo skorzystać z gwarancji, która w naszym sklepie udzielana jest tylko i wyłącznie przez producentów produktów, a nie przez nas. To dla Państwa pewność, że w całym okresie gwarancji będziecie mogli odwołać się w razie kłopotów także do producenta zakupionego towaru.
Jako Konsumenci, macie także Państwo prawo do skorzystania z uprawnień z tytułu rękojmi w okresie dwóch lat od dania wydania towaru. 

Gwarancja

Możesz kupować bezpiecznie. Na wszystkie produkty udzialamy gwarancji.

Ze względu na charakter produktów jakie sprzedajemy gwarancja na nie wynosi nawet 10 lat. Co powinno być bardzo istotne dla kupującego nie jest to gwarancja udzialana przez nas. Gwarancje jakie udzialane są w naszym sklepie to gwarancje produceta, macie więc Państwo pewność, że w przypadku gdy ze sprzedawcą coś się dzieje, produkty które zakupiliście są objęte zobowiązaniami w stosunku do Klientów realizowanymi przez Producenta. W wielu sklepach udzielana wieloletnie gwarancje są realizowane tylko i wyłącznie jeżeli np. podzespoły kupowane są w tym samym sklepie lub też realizowany jest bardzo ścićle okraślony harmonogram przeglądów zakupioneo towaru (najczęściej płatny).

Przed zakupem wzróćcie więc Państwo uwagę na gwarancję, jaką udziala bezpośrednio producent danego produktu.

prostozkranu