Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować sklep do Twoich potrzeb. Więcej

Bakteriobójcza lampa UV, sterylizator UV do domu - model TMA V25

TMA V25
Dostępność: W magazynie.
Czas dostawy:24 h
Koszt dostawy:
więcej o kosztach dostawy i płatnościach
Odbiór osobistygratis
Zakupy powyżej 299 złgratis
Paczkomat płatność online13,00 zł
Paczkomat płatość przy odbiorze16,50 zł
Kurier płatność online 15,00 zł
Kurier płatność przy odbiorze 19,00 zł
Półpaleta/paleta 116,85 / 147,60 zł

1 168,50 zł

Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:

12 201 86 86 lub 512 290 310

W magazynie.

Sterylizatory marki TMA z serii V przenaczone są głównie jako źródło oczyszczania wody z bakterii i wirusów w niedyżych instalacjach wodnych np. na ujęciu wody do domu lub mieszkania.

Opis serii sterylizatorów serii V marki TMA

Firma TMA sterylizatory UV do cieczy i powietrza produkuje od 1998 roku. W swojej ofecie posiada ponad 30 modli o różnych wydajnościach w zależności od potrzeb klienta. Sterylizatory TMA produkowane są w Polsce, na podzespołach z krajów Unii Europejskiej. Seria V zawiera najmniejsze urządzenia w ofercie producenta z zakresu przepływu 0,5 - 11 m3/h. W swoich produktach firma TMA od 2015 roku same lampy UV (świetlówki) oznacza już swoim logo. Producentem wiodącym jest firma Philips - lider tego typu świetlówek na świecie.

W serii V sterylizatorów do wody znajduej się 10 modeli o przepływach nominalnych w zakresie 0,5 m3/h do 11,0 m3/h. W zależności od modelu sterylizatory zostały wyposażone w promienniki ultrafioletowe o trwałości od 9000h (V9, V12, V20, V20LA, V25LA, V40, V80) do trwałości 16 000 h (V120).

Każdy sterylizator składa się z korpusu ze stali kwasoodpornej oraz systemu sterownia wyposażonego w system alarmowy, licznik czasu pracy oraz wiele innnych (od modelu V20 LA). Większość modeli może być wykonanych w dwóch wersjach stali kwasoodpornej (AISI 304L oraz AISI 316L).

Każdy model sterylizatora z serii V może być także wyposażony w cyfrowy czunik pomiaru natężenia UV znajajdujący się w ofercie.

Najwyższa jakość sterylizatorów TMA

Sercem sterylizatorów UV sa promienniki. Bardzo wielu producentów stosuje promienniki wyknywane w Azji, w małych zakładach, których parametry często nie pokrywają się z rzeczywistością. Zastanowanie mniejszych niż kalkulowanych parametów promiennika może powodować złą pracę urządzenia oraz przedostawanie się do instalacji znajdujących się w wodzie bakterii. W przypadku firmy TMA stosowane są tylko promienniki UV renomowanych producentów. Kolejnym ważnym elementem jest system sterowania. Tutaj także firma TMA opiera się na sprawdzonych producentach takich jak ABB, Schneider, Hager czy Wago, Jeśli chodzi o stal do produkcji lamp stosowane są tylko i wyłącznie stale produkowane w hutach europejskich spełniające wszelkie wymogi jakościowe potwierdzone atestami.

Sterylizatory UV, lampy UV seria V TMA

Jak osiągnąć sukces w doborze sterylizatora UV

Aby prawidłowo dobrać sterylizator UV musimy najpierw spełnić kilka podstawowych warunków:

 • dezynfekscja musi być ostatnim ogniwem w procesie uzdatniania wody
 • urządzenia muszą zapewniać odpowiednią dawkę promieniowania
 • urządzenia należy dobierać nie do średniej tylko do maksymalnego, szczytowego zapotrzebowania na wodę
 • należy zdawać sobie sprawę, że podana wydajność sterylizatora jest osiągana tylko w wodzie spełniającej normę w zakresie składu chemicznego i mętności

Zalety stosowania sterylizatorów UV firmy TMA

 • małe gabaryty
 • możliwość pracy w pionie i poziomie oraz pod kątem
 • urządzenie jest przystosowane do pracy w trudnych warunkach technicznych
 • sterylizator może pracować w przypadku braku wody
 • łatwy montaż
 • polerowana powierzchnia zewnątrzna i wewnątrzna korpusu
 • brak osady na rurach osłonowych
 • wymiana promienników bez korzystania z narzędzi
 • nie wymaga się żadnej konfiguracji i testowania - po prostu zainstaluj, włącz i używaj

O modelu sterylizatora marki TMA o symbolu V25

Model V25 to średniej wielkości lampa UV przeznaczona do dezynfekcji wody w domu przy małych i średnich instalacjach wody. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Przeważnie wystarcza do domów jednorodzinnych (do 2 łazienek), bez problemu obsłuży domy letniskowe, apartamenty, biura, oczka wodne itp. Dobrór sterylizatora należy dokonać na podstawie tabel. Metoda doboru została opisana na naszym blogu.


Parametry techniczne

Dostępność produktuProdukt w stałej sprzedaży
Średnica70 mm
Długość960 mm
Waga4,7 kg
Rodzaj połączenia 11 cal
Moc promiennika40 W
Przepływ nominalny wody2 m3/h
Liczba promienników1
Trwałość promienników9000 godzin
MateriałStal kwasoodporna
WykończenieSatyna (Ra - poniżej 0,8 mikrona)

Do Pobrania

Dla produktuCo?Pobierz
Rozporządzenie Ministra (1.13M) Rozporządzenie określające parametry jakie musi spełniać woda, aby była uznawana za zdatną do picia.
TMA - instrukcje obslugi (2.42M) TMA sterylizatory seria V - instrukcja obsługi
TMA V25 karta katal (237.47k) Karta katalogowa sterylizatora V25 marki TMA

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższą cenę na ten produkt w internecie. Jeżeli w innym sklepie internetowym znajdziesz w ciągu 30 dni od zakupu taki sam produkt w niższej cenie jednostkowej zwrócimy ci różnicę w cenie lub otrzymasz od nas kupon uprawniający do zakupów w naszym sklepie o wartości różnicy dodatkowo powiększony o 20%.

Nie musisz już szukać nigdzie indziej!

Nasz sklep to szybka, profesjonalna obsługa, a dodatkowo przy tym produkcie GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Koszt i rodzaje dostawy

W naszym sklepie umożliwiamy Klientom możliwość wyboru sposobu dostawy towaru, który najbardziej preferują.

Rodzaje dostawy

Możemy wyróżnić kilka rodzajów dostaw:

- wysyłka paczek do 30kg o stadardowych wymiarach kurierem - korzystamy z firmy DPD - koszt 15 zł przy płatności online oraz 19 zł przy płatności przy odbiorze
- wysyłka za pośrednictwem Paczkomatów - 13,00 zł przy płatności online oraz 16,50 zł przy płatności w paczkomacie 
- w przypadku dużych gabarytowo produktów wysyłka na półpalecie lub palecie - półpaleta 116,85 zł, paleta 147,60 zł
- odbiór własny produktu w salonie sprzedaży w Krakowie, ul. Kościuszki 28/LU3 - brak opłat 

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone do godziny 14:00 - standardowo wysyłane są tego samego dnia.
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 - następnego dnia roboczego

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju wybranego produktu oraz jego dostępności. Staramy się, aby w naszym magazynie znajdowały się wszystkie produkty. Zastrzegamy sobie jednak prawo do chwilowych braków. W takim wypadku czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Przy każdym produkcie znajdującym się w sklepie zaznaczony jest przewidywany czas dostawy i jego dostępność.

Czas realizacji zlecenia liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu. 

Reklamacje i zwroty

Twoje zakupy są bezpieczne. 

Kupując w naszym sklepie nie musisz się obawiać o dobry dobór produktów. Po pierwsze możesz zawsze skorzystać z pomocy naszego wykwalifikowanego pracownika. Po drugie - masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Prawo to obowiązuje przez 14 dni od daty odbioru danego produktu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupionym towarem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli produkt nie będzie działał prawidłowo możecie Państwo skorzystać z gwarancji, która w naszym sklepie udzielana jest tylko i wyłącznie przez producentów produktów, a nie przez nas. To dla Państwa pewność, że w całym okresie gwarancji będziecie mogli odwołać się w razie kłopotów także do producenta zakupionego towaru.
Jako Konsumenci, macie także Państwo prawo do skorzystania z uprawnień z tytułu rękojmi w okresie dwóch lat od dania wydania towaru. 

Gwarancja

Możesz kupować bezpiecznie. Na wszystkie produkty udzialamy gwarancji.

Ze względu na charakter produktów jakie sprzedajemy gwarancja na nie wynosi nawet 10 lat. Co powinno być bardzo istotne dla kupującego nie jest to gwarancja udzialana przez nas. Gwarancje jakie udzialane są w naszym sklepie to gwarancje produceta, macie więc Państwo pewność, że w przypadku gdy ze sprzedawcą coś się dzieje, produkty które zakupiliście są objęte zobowiązaniami w stosunku do Klientów realizowanymi przez Producenta. W wielu sklepach udzielana wieloletnie gwarancje są realizowane tylko i wyłącznie jeżeli np. podzespoły kupowane są w tym samym sklepie lub też realizowany jest bardzo ścićle okraślony harmonogram przeglądów zakupioneo towaru (najczęściej płatny).

Przed zakupem wzróćcie więc Państwo uwagę na gwarancję, jaką udziala bezpośrednio producent danego produktu.

Przeczytaj więcej o tym produkcie

Na czym polega sterylizacja wody przez lampę UV

czytaj więcej

Jak prawidłowo dobrać wielkość sterylizatora UV firmy TMA do swoich potrzeb?

czytaj więcej
prostozkranu