Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować sklep do Twoich potrzeb. Więcej
1 Odwrócona osmoza 6 stopni mineralizator najtańszy zestaw

Odwrócona osmoza 6 stopni mineralizator najtańszy zestaw

RX-RO6
Dostępność: W magazynie.
Wysyłamy natychmiast
Czas dostawy:24 h
Koszt dostawy:
więcej o kosztach dostawy i płatnościach
Odbiór osobistygratis
Zakupy powyżej 299 złgratis
Paczkomat płatność online13,00 zł
Paczkomat płatość przy odbiorze16,50 zł
Kurier płatność online 15,00 zł
Kurier płatność przy odbiorze 19,00 zł
Półpaleta/paleta 116,85 / 147,60 zł

359,00 zł

zamów jeszcze przez
a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:

12 201 86 86 lub 512 290 310

6 stopniowy system odwróconej osmozy RX-RO6.
Jest najtańszym odpowiednikiem urządzeń firmy Aquafilter oraz Supreme, dającym wodę o zbliżonych parametrach do urządzeń amerykańskich

membrana osmotyczna przekrój działanie

Co to jest odwrócona osmoza?

Odwrócona osmoza polega na separacji cząsteczek wody od innych rozpuszczonych w niej związków za pomocą membrany półprzepuszczalnej. Jest to proces odwrotny od naturalnego procesu osmozy zachodzącego w przyrodzie. Membrana zatrzymuje 96-99% rozpuszczonych w wodzie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, pierwiastków radioaktywnych o wielkości 0,0001µm. Półprzepuszczalna membrana osmotyczna składa sie z wielu warstw nawiniętych na perforowany trzpień umieszczony wewnątrz. Zanieczyszczona woda wtłaczana jest pod ciśnieniem na powierzchnię membrany, gdzie cząstki wody przenikają przez mikroskopijne pory membrany. Zanieczyszczenia zostają oddzielone i odrzucone do odpływu. Idealnie oczyszczona woda przedostaje się przez otwory do centralnego trzpienia i pod wpływem ciśnienia wypływa z membrany.

Wkłady zainstalowane w filtrze:

 • Pierwszy stopień -filtr wstępny sedymentacyjny z pianki (włókniny) polipropylenowej 20 mikronów. Usuwa nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia o wielkości powyżej 20 mikronów. Przedłuża żywotność pozostałych  wkładów, szczególnie wkładu węglowego.
 • Drugi stopień - filtr węglowy w postaci bloku węglowego. Eliminuje chlor i jego związki oraz część zanieczyszczeń organicznych. Niezbędny przy zabezpieczaniu membrany osmotycznej przed działaniem na nią chloru i jego pochodnych. 
 • Trzeci stopień - filtr końcowy, sedymentacyjny 5 mikronów z pianki (włókniny) polipropylenowej. Usuwa drobne, nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia organiczne (mu, piasek, rdzę itp.) Zabezpiecza membranę osmotyczną przed drobinkami węgla, które mogą być wypłukane z wkładu węglowego oraz innymi stałymi zanieczyszczeniami.
 • Czwarty stopień- membrana osmotyczna. Usuwa 96-99% wszelkich rozpuszczonych w wodzie związków, a także bakterie i wirusy. W komplecie znajduje sie membrana osmotyczna 75GPD (galonów amerykańskich na dobę), daje to maksymalnie 20 litrów idealnie czystej wody spożywczej.
 • Piąty stopień- Filtr liniowy węglowy szlifujący - liniowy filtr z aktywowanego węgla, jest to filtr szlifujący. Usuwa substancje lotne, nadając wodzie charakterystyczny smak naturalnej źródlanej wody. Klaruje wodę pozbawiając ją resztek cząstek zapachowych.
 • Szósty stopień- mineralizator dolomitowy, filtr mineralizujący wodę. Wzbogaca oczyszczoną wodę w minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu (wapń, sód, potas, magnez).

Do klienta dostarczamy kompletny system wraz z akcesoriami, w tym:

 • chromowana, podwójna, mosiężna wylewka pozwalająca pobierać idealnie czystą mineralizowaną wodę oraz wodę bez mineralizacji
 • przyłącze do instalacji wodnej o średnicy 1/2", wraz z zaworem kulowym (razem stanowią trójnik pozwalający na podłączenie do każdej instalacji wodnej)
 • klucz do obudów filtrów wstępnych, pozwalający na bezproblemowe odkręcenie ich podczas wymiany wkładu
 • zbiornik o pojemności 12l
 • taśma teflonowa do uszczelniania połączeń

Parametry techniczne

Dostępność produktuProdukt w stałej sprzedaży
Gwarancja najniższej ceny na rynkuTak
Wysokość45 cm
Szerokość45 cm
Głębokość15 cm
Rodzaj połączenia 11/2 cala
Ciśnienie minimalne2,8 Bar
Ciśnienie maksymalne6 Bar
Minimalna temperatura wody2 stopnie Celsjusza
Maksymalna temperatura wody45 stopni Celsjusza
Ilość stopni filtracji6 stopni
Wydajność membrany75 GPD (galonów na dzień)
Producent membranyVontron
Pojemność zbiornika na wodę12 lub 15 litrów
Rodzaj zbiornikaplastikowy
Rodzaj kranikapojedynczy

Do Pobrania

Dla produktuCo?Pobierz
Instrukcja montażu RX-RO6 (287.68k)

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższą cenę na ten produkt w internecie. Jeżeli w innym sklepie internetowym znajdziesz w ciągu 30 dni od zakupu taki sam produkt w niższej cenie jednostkowej zwrócimy ci różnicę w cenie lub otrzymasz od nas kupon uprawniający do zakupów w naszym sklepie o wartości różnicy dodatkowo powiększony o 20%.

Nie musisz już szukać nigdzie indziej!

Nasz sklep to szybka, profesjonalna obsługa, a dodatkowo przy tym produkcie GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Koszt i rodzaje dostawy

W naszym sklepie umożliwiamy Klientom możliwość wyboru sposobu dostawy towaru, który najbardziej preferują.

Rodzaje dostawy

Możemy wyróżnić kilka rodzajów dostaw:

- wysyłka paczek do 30kg o stadardowych wymiarach kurierem - korzystamy z firmy DPD - koszt 15 zł przy płatności online oraz 19 zł przy płatności przy odbiorze
- wysyłka za pośrednictwem Paczkomatów - 13,00 zł przy płatności online oraz 16,50 zł przy płatności w paczkomacie 
- w przypadku dużych gabarytowo produktów wysyłka na półpalecie lub palecie - półpaleta 116,85 zł, paleta 147,60 zł
- odbiór własny produktu w salonie sprzedaży w Krakowie, ul. Kościuszki 28/LU3 - brak opłat 

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone do godziny 14:00 - standardowo wysyłane są tego samego dnia.
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 - następnego dnia roboczego

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju wybranego produktu oraz jego dostępności. Staramy się, aby w naszym magazynie znajdowały się wszystkie produkty. Zastrzegamy sobie jednak prawo do chwilowych braków. W takim wypadku czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Przy każdym produkcie znajdującym się w sklepie zaznaczony jest przewidywany czas dostawy i jego dostępność.

Czas realizacji zlecenia liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu. 

Reklamacje i zwroty

Twoje zakupy są bezpieczne. 

Kupując w naszym sklepie nie musisz się obawiać o dobry dobór produktów. Po pierwsze możesz zawsze skorzystać z pomocy naszego wykwalifikowanego pracownika. Po drugie - masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Prawo to obowiązuje przez 14 dni od daty odbioru danego produktu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupionym towarem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli produkt nie będzie działał prawidłowo możecie Państwo skorzystać z gwarancji, która w naszym sklepie udzielana jest tylko i wyłącznie przez producentów produktów, a nie przez nas. To dla Państwa pewność, że w całym okresie gwarancji będziecie mogli odwołać się w razie kłopotów także do producenta zakupionego towaru.
Jako Konsumenci, macie także Państwo prawo do skorzystania z uprawnień z tytułu rękojmi w okresie dwóch lat od dania wydania towaru. 

Gwarancja

Możesz kupować bezpiecznie. Na wszystkie produkty udzialamy gwarancji.

Ze względu na charakter produktów jakie sprzedajemy gwarancja na nie wynosi nawet 10 lat. Co powinno być bardzo istotne dla kupującego nie jest to gwarancja udzialana przez nas. Gwarancje jakie udzialane są w naszym sklepie to gwarancje produceta, macie więc Państwo pewność, że w przypadku gdy ze sprzedawcą coś się dzieje, produkty które zakupiliście są objęte zobowiązaniami w stosunku do Klientów realizowanymi przez Producenta. W wielu sklepach udzielana wieloletnie gwarancje są realizowane tylko i wyłącznie jeżeli np. podzespoły kupowane są w tym samym sklepie lub też realizowany jest bardzo ścićle okraślony harmonogram przeglądów zakupioneo towaru (najczęściej płatny).

Przed zakupem wzróćcie więc Państwo uwagę na gwarancję, jaką udziala bezpośrednio producent danego produktu.

Przeczytaj więcej o tym produkcie

Co to jest odwrócona osmoza i jak działa proces odwróconej osmozy?

Filtracja wody za pomocą odwróconej osmozy to rewolucyjne rozwiązanie, które dało ludzkości możliwości uzyskanie krystalicznie czystej wody ....
czytaj więcej

Co oznacza termin 'woda osmotyczna'?

Woda osmotyczna jest to woda, która została poddana procesowi odwróconej osmozy. Systemy filtracyjne wytwarzające taką wodę zyskują co raz większą popularności zarówno w domach jak i w przemyśle.
czytaj więcej
prostozkranu