Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować sklep do Twoich potrzeb. Więcej

DWM-31 Najmniejsza odwrócona osmoza, dzbanek zamiast zbiornika, Aquaphor

DWM-31
Dostępność: Wysyłka 2-3 dni robocze
Czas dostawy:24 h
Koszt dostawy:
więcej o kosztach dostawy i płatnościach
Odbiór osobistygratis
Zakupy powyżej 299 złgratis
Paczkomat płatność online13,00 zł
Paczkomat płatość przy odbiorze16,50 zł
Kurier płatność online 15,00 zł
Kurier płatność przy odbiorze 19,00 zł
Półpaleta/paleta 116,85 / 147,60 zł

749,00 zł

Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:

12 201 86 86 lub 512 290 310

Ten produkt nie jest już dostępny

System odwróconej osmozy DWM-31
to najnowsze rozwiązanie w dziedzinie uzdatniania wody i jedyne tego typu urządzenie na rynku. Dzięki niemu pełnowartościowa woda klasy Premium będzie zawsze w zasięgu ręki. Najdokładniejszy filtr dostępny w najmniejszych rozmiarach na rynku. Tylko w tym systemie przefiltrowana woda trafia bezpośrednio do dzbanka. Filtr odwróconej osmozy DWM-31 nie posiada zbiornika! Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca w szafce podzlewozmywakowej. Pozyskana woda w dzbanku jest zawsze świeża i w odpowiedniej ilości.

logo aquaphor filtry wody

Filtr DWM-31 to odwrócona osmoza bez zbiornika

Filtr osmotyczny DWM-31 to jeden z najmniejszych filtrów odwróconej osmozy dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu dzbanka na wodę, zamiast tradycyjnego zbiornika udało się zaoszczędzić maksymalnie dużo miejsca. Samo urządzenie montowane pod zlewem jest również bardzo kompaktowe dzięki specjalnej głowicy na filtry Aquaphor. Głowice tej firmy wykonane są w technologii Click & Turn. Osmoza dzbankowa sprawdzi się zarówno w domu, jak i w mieszkaniu. Najmniejsza odwrócona osmoza DWM-31 zmieście się tam gdzie liczy się każdy centymetr.

Co to jest odwrócona osmoza?

Odwrócona osmoza polega na separacji cząsteczek wody od innych rozpuszczonych w niej związków. Jest to proces odwrotny od naturalnego procesu osmozy zachodzącego w przyrodzie. Membrana zatrzymuje 96-99% rozpuszczonych w wodzie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, pierwiastków radioaktywnych o wielkości 0,0001µm. Półprzepuszczalna membrana osmotyczna składa się z wielu warstw nawiniętych na perforowany trzpień umieszczony wewnątrz. Zanieczyszczona woda wtłaczana jest pod ciśnieniem na powierzchnię membrany. Cząstki wody przenikają przez mikroskopijne pory membrany. Zanieczyszczenia zostają oddzielone i odrzucone do odpływu. Idealnie oczyszczona woda przedostaje się przez otwory do centralnego trzpienia. Pod wpływem różnicy ciśnienia wypływa z membrany.

dwm-31 najmniejszy filtr odwróconej osmozy dzbankowy

Najmniejsza osmoza DWM-31 zapewnia szybką filtrację i dostarcza jednorazowo aż do 3 litrów czystej wody.

Filtr wykonany jest z bezpiecznych materiałów dopuszczonych do kontaktów z żywnością. Dołączony do zestawu mineralizator wzbogaca wodę w odpowiednie ilości minerałów. Znacząco zmniejsza twardość wody, a także usuwa z wody wodociągowej praktycznie wszystkie zanieczyszczenia.

Etapy filtracji:

 • 1 etap: Filtr mechaniczny oraz węglowy zapewniają oczyszczanie wstępne. Oczyszczanie wstępne polega na usuwaniu z wody zanieczyszczeń stałych. Filtracja węglowa usuwa z wody szkodliwy dla membrany osmotycznej chlor. Filtracja wstępna to przygotowanie wody do kolejnego etapu filtracji.
 • 2 etap: Poddanie wody procesowi odwróconej osmozy. Woda trafia do membrany RO, w której zostaje rozdzielona na wodę zupełnie czystą oraz wodę brudną. Ta druga, wyrzucana jest do kanalizacji.
 • 3 etap: Mineralizacja wody polega na wzbogaceniu w odpowiednie ilości minerałów (wapń, magnez, sód i potas). Taka woda ma korzystny wpływ na nasz organizm, reguluje również procesy fizjologiczne.

Korzyści z użytkowania filtra osmotycznego DWM-31

 1. Filtracja najdokładniejszą z metod — odwróconą osmozą.
 2. Mineralizacja wody
 3. Najmniejsza osmoza i brak zbiornika
 4. Brak konieczności montowania dodatkowego kranika do pobierania wody przefiltrowanej.
 5. Szybkość filtracji: 10-15 minut aby wypełnić zbiornik
 6. Wydajność: 378,5l/dobę (100 GPD/dobę)
 7. Pracuje przy niskim ciśnieniu wody w instalacji
 8. Stosunek wody przefiltrowanej do drenażowej: 1:5
 9. Wykonany z wysokiej jakości materiałów
 10. Prosta, samodzielna wymiana wkładów
 11. Zabezpieczenie antyzalaniowe — brak ryzyka przelania się wody w dzbanku. Dzbanek wyposażony jest w automatyczny zawór, który po napełnieniu odłącza przewód zasilający wodą dzbanek
 12. Możliwość filtrowania wody do dzbanka z zestawu lub przy użyciu dołączonego adaptera np. do butelki
Aquaphor dwm-31 najmniejszy filtr odwróconej osmozy

W skład zestawu wchodzi:

 • Dzbanek do czystej wody
 • Filtr z wymiennymi wkładami filtrującymi: K5, K2, K100 (membrana), mineralizator
 • Wężyki podłączeniowe JG x 3szt.
 • Obejma odpływu wody do kanalizacji
 • Przyłącze wody 1/2" z zaworem kulowym.
 • Adapter umożliwiający filtrowanie wody do bezpośrednio do np. butelki lub bidonu

Parametry techniczne

Dostępność produktuProdukt w stałej sprzedaży
Gwarancja najniższej ceny na rynkuTak
Gwarancja2 lata gwarancji
Ilość stopni filtracji4 stopnie
Wydajność membrany100 GPD
Producent membranyAquaphor
Pojemność zbiornika na wodę3 litry
Rodzaj zbiornikaDzbanek
Rodzaj kranikabrak kranika, woda gromadzona w dzbanku

Do Pobrania

Dla produktuCo?Pobierz
Instrukcja DWM_31 (1.34M) Instrukcja obsługi zestawu DWM_31 odwróconej osmozy z dzbankiem filtrującym zamiast zbiornika na wodę oczyszczoną - marki Aquaphor

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższą cenę na ten produkt w internecie. Jeżeli w innym sklepie internetowym znajdziesz w ciągu 30 dni od zakupu taki sam produkt w niższej cenie jednostkowej zwrócimy ci różnicę w cenie lub otrzymasz od nas kupon uprawniający do zakupów w naszym sklepie o wartości różnicy dodatkowo powiększony o 20%.

Nie musisz już szukać nigdzie indziej!

Nasz sklep to szybka, profesjonalna obsługa, a dodatkowo przy tym produkcie GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Koszt i rodzaje dostawy

W naszym sklepie umożliwiamy Klientom możliwość wyboru sposobu dostawy towaru, który najbardziej preferują.

Rodzaje dostawy

Możemy wyróżnić kilka rodzajów dostaw:

- wysyłka paczek do 30kg o stadardowych wymiarach kurierem - korzystamy z firmy DPD - koszt 15 zł przy płatności online oraz 19 zł przy płatności przy odbiorze
- wysyłka za pośrednictwem Paczkomatów - 15,00 zł przy płatności online oraz 19 zł przy płatności w paczkomacie 
- w przypadku dużych gabarytowo produktów wysyłka na półpalecie lub palecie - półpaleta 116,85 zł, paleta 147,60 zł
- odbiór własny produktu w salonie sprzedaży w Krakowie, ul. Kościuszki 28/LU3 - brak opłat 

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone do godziny 14:00 - standardowo wysyłane są tego samego dnia.
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 - następnego dnia roboczego

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju wybranego produktu oraz jego dostępności. Staramy się, aby w naszym magazynie znajdowały się wszystkie produkty. Zastrzegamy sobie jednak prawo do chwilowych braków. W takim wypadku czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Przy każdym produkcie znajdującym się w sklepie zaznaczony jest przewidywany czas dostawy i jego dostępność.

Czas realizacji zlecenia liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu. 

Reklamacje i zwroty

Twoje zakupy są bezpieczne. 

Kupując w naszym sklepie nie musisz się obawiać o dobry dobór produktów. Po pierwsze możesz zawsze skorzystać z pomocy naszego wykwalifikowanego pracownika. Po drugie - masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Prawo to obowiązuje przez 14 dni od daty odbioru danego produktu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupionym towarem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli produkt nie będzie działał prawidłowo możecie Państwo skorzystać z gwarancji, która w naszym sklepie udzielana jest tylko i wyłącznie przez producentów produktów, a nie przez nas. To dla Państwa pewność, że w całym okresie gwarancji będziecie mogli odwołać się w razie kłopotów także do producenta zakupionego towaru.
Jako Konsumenci, macie także Państwo prawo do skorzystania z uprawnień z tytułu rękojmi w okresie dwóch lat od dania wydania towaru. 

Gwarancja

Możesz kupować bezpiecznie. Na wszystkie produkty udzialamy gwarancji.

Ze względu na charakter produktów jakie sprzedajemy gwarancja na nie wynosi nawet 10 lat. Co powinno być bardzo istotne dla kupującego nie jest to gwarancja udzialana przez nas. Gwarancje jakie udzialane są w naszym sklepie to gwarancje produceta, macie więc Państwo pewność, że w przypadku gdy ze sprzedawcą coś się dzieje, produkty które zakupiliście są objęte zobowiązaniami w stosunku do Klientów realizowanymi przez Producenta. W wielu sklepach udzielana wieloletnie gwarancje są realizowane tylko i wyłącznie jeżeli np. podzespoły kupowane są w tym samym sklepie lub też realizowany jest bardzo ścićle okraślony harmonogram przeglądów zakupioneo towaru (najczęściej płatny).

Przed zakupem wzróćcie więc Państwo uwagę na gwarancję, jaką udziala bezpośrednio producent danego produktu.

Przeczytaj więcej o tym produkcie

Co oznacza termin 'woda osmotyczna'?

Woda osmotyczna jest to woda, która została poddana procesowi odwróconej osmozy. Systemy filtracyjne wytwarzające taką wodę zyskują co raz większą popularności zarówno w domach jak i w przemyśle.
czytaj więcej

Co to jest odwrócona osmoza i jak działa proces odwróconej osmozy?

Filtracja wody za pomocą odwróconej osmozy to rewolucyjne rozwiązanie, które dało ludzkości możliwości uzyskanie krystalicznie czystej wody ....
czytaj więcej
prostozkranu