Poidełko wody pitnej bezdotykowe z kranikiem

Należy do najbardziej trwałych, solidnych i ekonomicznych w użyciu urządzeń. W całości wykonana ze stali nierdzewnej A-304. Uruchamianie strumienia wody odbywa się poprzez nadępnięcie pedału stopą. Najbardziej higieniczne rozwiązanie wśród fontann wody pitnej.

Poidełko wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu bez obaw do jego czyszczenia można stosować ogólnodostępnych środków dezynfekujących zawierających alkohol.

Fontanny wody serii 6 to urządzenia z wieloma możliwościami zastosowania. Większa obudowa gwarantuje dużą stabilność i trwałość urządzenia. Wyjątkowe zabezpieczenia higieniczne - brak przycisków do pobierania wody. Poidełko posiada kranik do nalewania wody do butelek, bidonów itp. Jedyna możliwość aktywacji strumienia wody odbywa się poprzez wciśnięcie pedału stopą znajdującego się na samym dole urządzenia. 

Poidełko wyposażone jest w system chłodzenia wody, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w upalne dni. Fontanna może podawać wodę w temperaturze 4-11°C.

Istnieje możliwość doboru filtrów. Zaleca się zainstalowanie filtra z węglem aktywowanym dla uzyskania lepszej jakości wody. Nasz serwis techniczny służy pomocą w doborze odpowiednich filtrów.

Urządzenie posiada niezbędne europejskie certyfikaty. Posiada atest PZH.