Fontanny wody pitnej (poidełka) Seria 4 marki Canaletas

Modele w serii 4 przymocowane są do ściany i montowane na dowolnej wysokości. Wykonane w całości ze stali nierdzewnej A-304.

Idealne do placówek oświatowych, odpowiednie do każdego wzrostu ucznia. Fontannę można zamontować na dowolnej wysokości dzięki czemu nawet w przypadku uczniów o małym wzroście nie powinno być problemów z jej użytkowaniem. Wyjątkowe zabezpieczenia higieniczne urządzenia w postaci specjalnej powłoki z zabezpieczeniami anty-wandalowymi. Wysokość strumienia wody może być łatwo regulowana za pomocą wysoce precyzyjnego reduktora ciśnieniowego. Fontann została wyposażona w przycisk sterujący oddalony od miejsca wylewki wody - powoduje to zwięszenie higieny podczas picia wody. W przypadku modeli z systemem chłodzącym istnieje możliwość montażu termostatu ułatwiającego regulację temperatury wody zimnej. Przy modelu z kranikiem istnieje możliwość napełniania kubka (nie zalecane w szkołach). Ze względu na przeznaczenie modelu do szkół została zastosowana specjalnie nacięta wylewka wody, która uniemożliwia celowe rozchlapywanie wody poprzez częściowe zasłonięcie wylewki palcem. 

10 lat gwarancji na obudowę. Urządzenie posiada niezbędne polskie i europejskie certyfikaty. Posiada atest PZH

Model M-4ASF jest modelem najtańszym, bez kranika wody. Najczęściej kupowanym do szkół. Sprzedaliśmy już kilkaset tego typu fontann właśnie z przeznaczeniem do szkół.

Dostępne modele w ramach Serii 4:

  • M-4ASF - brak systemu chłodzenia. Sterowanie przyciskiem. Woda w temperaturze pokojowej
  • M-4A. System chłodzenia, tylko woda zimna. Sterowanie przyciskiem.
  • M-4ALV. System chłodzenia. Woda zimna. Sterowanie przyciskiem. Kranik do napelniania kubków.

Istnieje możliwość montażu filtra wody dla uzyskania lepszej jakościowo wody. Zaleca się montaż filtra z węglem aktywowanym. Nasz serwis techniczny służy pomocą w doborze odpowiednich filtrów. Ze względu na bezpieczeństwo fontanny przesyłane są tylko i wyłącznie jako przesyłka paletowa lub półpaleta. Wysyłka kurierem tylko na odpowiedzialność kupującego bez mozliwości reklamacji towaru.