Poidełka, zdroje wodne to niezbędnik nowoczesnej szkoły!

Poidełko wody firmy Aquaphor to urządzenie nowej generacji z wbudowanym wewnątrz systemem filtracyjnym Kryształ B Eco z wkładem z membraną kapilarną. Filtr odpowiada za usunięcie z wody aktywnego chloru, metali ciężkich, związków organicznych, twardości wody, jak również pozwala pozbyć się z wody bakterii i wirusów. Zapewnia łatwy dostęp do świeżej i czystej wody wielu użytkownikom przy niskich kosztach eksploatacji. Poidełka podłączone są bezpośrednio do sieci wodociągowej, dzięki temu najwyższej jakości woda pitna dostępna jest bez abonamentu, plastikowych butli, a nawet bez konieczności korzystania z plastikowych kubeczków. Doskonale nadaje się do miejsc publicznych, głównie w placówkach edukacyjnych, a także w obiektach sportowych, medycznych czy też w biurach czy przedsiębiorstwach produkcyjnych. Urządzenie wykonane jest ze spożywczej stali nierdzewnej bez ostrych krawędzi, co zwiększa bezpieczeństwo korzystania przez najmłodszych konsumentów. Dodatkowo do poidełka można zamontować baterię, która umożliwi nabieranie świeżo przefiltrowanej wody np. do dzbanka czy kubeczka.

Posiada atest PZH.

Zalety użytkowania poidełka:

  • Wygoda - brak konieczności wymiany butli z wodą, dostęp do wody jest nieograniczony.
  • Estetyka - wykonane ze stali nierdzewnej, eleganckie i proste wykonanie, dzięki czemu łatwo wkomponowuje się w każde otoczenie.
  • Ekologia - woda jest filtrowana za pomocą trójstopniowego systemu oczyszczania z membraną kapilarną. Brak konieczności korzystania z plastikowych kubeczków.
  • Bezpieczeństwo - ergonomiczny kształt, brak ostrych krawędzi i odporność na uderzenia.
  • Oszczędność- użytkowanie poidełka jest dużo tańsze od korzystania z wymiennych butli z wodą - nawet do 8 000l krystalicznie czystej wody bez wymiany wkładów

Urządzenie stoi na 4 nóżkach, w których można regulować wysokość oraz kąt nachylenia. Istnieje możliwość przymocowania urządzenia do ściany za pomocą kołków znajdujących się w zestawie.

Źródełka wody to przede wszystkim wkład szkoły w zdrowie dzieci i ich sukcesy edukacyjne!