Darmowa dostawa od 50,00 złBezproblemowa rezygnacja do 14 dni
Zamów ponownie info@prostozkranu.pl12 201 86 86, 512 290 310
Supreme RO6 Premium - 6 Stopniowy system odwróconej osmozy

Supreme RO6 Premium - 6 Stopniowy system odwróconej osmozy

 • Supreme RO6 Premium to jedno z najbardziej popularnych urządzeń. Zapewnia wodę doskonałej jakości jednocześnie będąc jednym z najbardziej ekonomicznych urządzeń w swojej klasie.
Producent: Supreme
Kod produktu: Supreme RO-6 PR

Wybierz wariant:

697,00 zł
/ szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 697,00 zł
Gwarantujemy najniższą cenę. Znalazłeś ten produkt taniej?
Przedstaw nam swoją ofertęNegocjuj cenę
Bezpieczne zakupy - 14 dni na zwrot
Kup teraz, zapłać za 30 dni
wystarczy wypełnić formularz
Zadzwoń i zamówtel. 12 201 86 86 (Pon.-Pt. 9:00-17:00)
wygoda użytkowaniawysoka jakość materiałówcertyfikat pzhwyprodukowano w EUłatwa wymiana wkładów

filtr liniowy jonizujący

 

Supreme Premium RO6 – Sześciostopniowy system odwróconej osmozy

Innowacyjny filtr odwróconej osmozy w wersji Premium polskiej marki Supreme zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii membrana jest niesamowicie wydajna – filtry są w stanie uzdatnić nawet 380 litrów (czyli ok. 100 GPD) w ciągu jednej doby! Dzięki 6-stopniowemu systemowi odwróconej osmozy możemy cieszyć się krystalicznie czystą, smaczną i bezpieczną wodą zdatną do bezpośredniego spożycia. Co więcej, przefiltrowana woda za sprawą zastosowanych wysokiej jakości filtrów mineralizujących jest bogata w pierwiastki oraz minerały, które podczas procesu oczyszczania i uzdatniania wody zostały utracone.

 

Co to jest odwrócona osmoza?

Warto w tym miejscu wyjaśnić, na czym właściwie polega proces odwróconej osmozy. W pewnym skrócie zjawisko odwróconej osmozy za pomocą półprzepuszczalnej membrany wychwytuje zanieczyszczenia na poziomie 96–99%. Są to drobinki piasku, metale oraz związki chemiczne, które w dużych ilościach mogą być niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Filtr stanowi naturalną zaporę dla zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych znajdujących się w wodzie, a także dla pierwiastków radioaktywnych o wielkości 0,0001 µm (mikron), czyli 10000000 razy mniejszych niż 1 mm. Oddziela je i zatrzymuje na swojej powierzchni, dzięki czemu do naszych kranów trafia czysta woda, o neutralnym zapachu oraz smaku. Membrana osmotyczna składa się z kilku warstw nawiniętych na perforowany trzpień umieszczony wewnątrz. Oczyszczana woda jest wtłaczana pod ciśnieniem, które pcha ją na powierzchnię membrany. Cząsteczki wody przepływają przez mikroskopijne pory, a nieczystości pozostają odseparowane i odrzucone do odpływu. Oczyszczona i uzdatniona woda przenika przez otwory do centralnego trzpienia i dzięki odpowiedniemu ciśnieniu wypływa z membrany. Odwrócona osmoza usuwa zdecydowaną większość bakterii, wirusów oraz drobnoustrojów, które znajdują się w wodzie. Warto wspomnieć, że jest to odwrotność naturalnie zachodzącego w przyrodzie procesu osmozy.

 

membrana osmotyczna przekrój działanie
 

Jak działa i co oczyszcza Supreme RO6?

6-stopniowy filtr odwróconej osmozy Supreme Premium RO6 jest niezwykle skuteczny w eliminowaniu zanieczyszczeń, których cząsteczki przekraczają wielkość 0,0001 mikrona. Dzięki temu woda, która leci z naszych kranów, nadaje się do bezpośredniego spożycia i nie wymaga podgrzewania. Co więcej, jej smak i zapach ulega znacznemu polepszeniu i nie pozostawia żadnych osadów na naczyniach czy sprzętach AGD. Dokładna filtracja zapewnia niezwykle wysoką skuteczność i ochronę przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami mechanicznymi, chemicznymi, organicznymi i nieorganicznymi. Zastosowana innowacyjna membrana osmotyczna jest skonstruowana w taki sposób, aby „odsiać” wszelkie bakterie i wirusy znajdujące się w wodzie, zapewniając nam bezpieczeństwo i pełną wygodę stosowania.

 

Supreme - zalety

 

Supreme Premium RO6 - Budowa i działanie

Marka Supreme słynie z produktów, które cechuje wysoka jakość wykonania. Materiały, z których są wykonane filtry, są bezpieczne, posiadają niezbędne certyfikaty, takie jak atest PZH oraz amerykański atest NSF. 6-stopniowy system odwróconej osmozy Supreme Premium jest wyposażony w nowoczesne wkłady, dzięki czemu ich mocowanie jest proste i szybkie, oparte na szybkozłączce QC. Bez trudu zainstalujesz samodzielnie filtr czy wymienisz wkład – nie będziesz do tego potrzebował żadnych dodatkowych narzędzi. Co więcej, system Supreme wyposażony jest w nowoczesną, designerską dwuobwodową wylewkę, która pasuje do każdego stylu aranżacyjnego – świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Dwa osobne zawory umożliwiają korzystanie z wody po mineralizacji bezpośrednio do celów spożywczych lub wykorzystanie wody zdemineralizowanej do żelazka i tym podobnych. Niezawodny filtr Supreme Premium RO6 zbudowany jest z sześciu elementów, które pomagają oczyścić i uzdatnić wodę:

 
 • S-PP20 – filtr mechaniczny piankowy 20-mikronowy – to filtr, który odpowiada za wstępne oczyszczenie wody z zanieczyszczeń mechanicznych, które nie przekraczają 20 mikronów. Doskonale radzi sobie z takimi osadami jak: muł, piasek, a nawet rdza.
 • S-BL – filtr z bloku węglowego – odpowiada za usunięcie z wody chloru, który negatywnie działa na membrany odwróconej osmozy.
 • S-PP5 – filtr mechaniczny piankowy 5-mikronowy – jego zadanie jest zbliżone do działania filtra mechanicznego piankowego 20-mikronowego. Również oczyszcza wodę z zanieczyszczeń mechanicznych, jednak jest dokładniejszy. Wyłapuje cząsteczki na poziomie 5 mikronów. Jego dodatkową funkcją jest zabezpieczenie i ochrona membrany przed pyleniem bloku węglowego.
 • Membrana 100 GPD – to zdecydowanie najważniejszy element i serce urządzenia – membrana osmotyczna jest nadrzędnym elementem całego filtra. Dzięki swojej mikroporowatej, półprzepuszczalnej strukturze filtruje wodę na poziomie 0,0001 mikrona! Zapewnia nie tylko wydajność w wersji premium (aż 100 GPD, podczas gdy w standardowych osmozach można spotkać membrany o maksymalnej wydajności w granicach 50 lub 75 GPD), ale również niezwykle dokładne oczyszczanie wody z wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych, organicznych, nieorganicznych, a nawet z bakterii czy wirusów. To gwarancja czystej i smacznej wody.
 • S-L-CARB-QC – filtr liniowy węglowy szlifujący – to filtr, który jest wyposażony w węgiel aktywowany. Pozytywnie wpływa na walory smakowe oraz zapachowe wody.
 • S-L-MIN-QC – to filtr mineralizujący, który wzbogaca wodę o niezbędne minerały po procesie osmozy.
filtr liniowy jonizujący
 
 

Co wyróżnia serię systemów osmozy Supreme Premium?

Aby filtr Supreme Premium spełniał swoje zadanie jak najlepiej, zastosowano w nim najnowocześniejsze technologie i szereg usprawnień. Swoją efektywność zawdzięcza przede wszystkim wysokiej jakości półprzepuszczalnej membranie osmotycznej o ponadprzeciętnej wydajności, która wynosi 100 GPD, co oznacza, że w ciągu doby jest w stanie przefiltrować do 378 litrów wody! W porównaniu do standardowych filtrów odwróconej osmozy, które możemy znaleźć w sklepach, to zwiększenie wydajności urządzenia o około 100 litrów wody na dobę. Linia Super Premium to unowocześnienie również pod względem designu. Świetnie wkomponuje się w każdy styl aranżacyjny panujący w kuchni. Korpusy na filtry wstępne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich obły kształt lepiej dopasowywał się do całości zastosowanego systemu. Zadbano również o większą szczelność, skupiając się na szczegółach: zawór czterodrożny, który do tej pory raczej zwisał na przewodach, w Supreme Premium znalazł swoje miejsce. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko niepotrzebnego poruszania tym elementem, co może prowadzić do wycieku.

Wiemy, jak ważna jest prosta obsługa i montaż, dlatego filtry liniowe zawierają szybkozłączki, co sprawia, że ich wymiana jest znacznie mniej skomplikowana. Nie musimy nic odkręcać, czy w jakikolwiek sposób uszczelniać – wystarczy, że wciśniemy wężyk i gotowe! Chromowana podwójna wylewka z subtelnie wygrawerowanym logo Supreme jest elegancka i nowoczesna, dlatego sprawdzi się w każdej kuchni. Obecność dwóch zaworów umożliwia korzystanie z wody zarówno po mineralizacji do celów spożywczych, jak i zdemineralizowaną na użytek akwarystyki czy na przykład do żelazka.

Supreme Premium RO6 - co zawiera kompletny zestaw?

Filtr Supreme Premium RO6 dostępny w ofercie naszego sklepu jest gotowy do montażu – zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do jego prawidłowej i samodzielnej instalacji:

 1. Dwuobwodowa wylewka, której kranik obraca się o 360 stopni, z ceramicznym zaworem. Jest nie tylko designerska, ale również uniwersalna. Pasuje do każdej aranżacji kuchni.
 2. Chromowane przyłącze wody wyposażone w zawór kulowy, który umożliwia odcięcie wody do filtra.
 3. Dedykowane klucze, które stanowią niezbędny element podczas montażu oraz serwisowania urządzenia. Zestaw zawiera klucze do korpusów z filtrami wstępnymi oraz klucz do obudowy membrany.
 4. Obejma na syfon, która umożliwia podpięcie odrzutu wody.
 5. Dodatkowe wężyki w różnych kolorach, które ułatwiają orientację i w przejrzysty sposób pokazują, który element jest do czego podpięty.
 6. Niezawodna taśma teflonowa, która służy do uszczelnienia przyłącza wody.

 

Łatwość montażu

Aby korzystanie z systemu było maksymalnie łatwe zarówno na etapie montażu, jak i regularnego serwisowania, Supreme Premium RO6 zostało zbudowane w oparciu o innowacyjne szybkozłączki. Oprócz 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy linia zawiera również osmozę 5-stopniową Supreme RO5 Premium, 7-stopniową Supreme RO7 Premium oraz 8-stopniową Supreme RO8 Premium. Aby ułatwić naszym klientom porównanie poszczególnych systemów, przygotowaliśmy tabelkę, w której podane są wszystkie najważniejsze dane techniczne:

 

filtr liniowy jonizujący
Dostępność produktu
Produkt w stałej sprzedaży
Gwarancja najniższej ceny na rynku
Tak
Rodzaj połączenia 1
3/8 cala
Ciśnienie maksymalne
6 Bar
Ciśnienie minimalne
2,8 Bar
Minimalna temperatura wody
4 stopnie Celsujsza
Maksymalna temperatura wody
45 stopni Celsjusza
Szerokość (cm)
30 cm
Głębokość (cm)
45
Wysokość (cm)
50 cm
Waga (kg)
7
Ilość stopni filtracji
6 stopni
Pojemność zbiornika na wodę
12 litrów (6-8 użytkowej)
Wydajność membrany
100 GPD
Rodzaj kranika
Pojedynczy
Pojemność zbiornika
plastikowy
Do pobrania
Nasi klienci najczęściej pytają o
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:12 201 86 86 lub 512 290 310
Zadaj swoje pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Dezynfekcja systemów odwróconej osmozy
Filtr odwróconej osmozy na co dzień zapewnia nam krystalicznie czystą wodę. Aby tak było, musimy odpowiednio dbać o urządzenie. Niezbędna jest jego regularna dezynfekcja. W jaki sposób ją przeprowadzić, aby uniknąć skażenia filtra bakteriami?
Czytaj więcej
Co oznacza termin 'woda osmotyczna'?
Filtry odwróconej osmozy mają opinię najlepiej oczyszczających wodę. Wodę po takiej filtracji nazywamy osmotyczną. Czy woda osmotyczna jest zdrowa? Czym właściwie różni się od destylowanej?
Czytaj więcej
Negocjuj cenę
Uważasz, że cena tego produktu jest zbyt wysoka? Negocjuj!
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Gwarancja najniższej ceny

Koszt i rodzaje dostawy

W naszym sklepie umożliwiamy Klientom możliwość wyboru sposobu dostawy towaru, który najbardziej preferują.

Rodzaje dostawy

Możemy wyróżnić kilka rodzajów dostaw:

- wysyłka paczek do 30kg o stadardowych wymiarach kurierem - korzystamy z firmy DPD - koszt 15 zł przy płatności online oraz 19 zł przy płatności przy odbiorze
- wysyłka za pośrednictwem Paczkomatów - 13,00 zł przy płatności online oraz 16,50 zł przy płatności w paczkomacie 
- w przypadku dużych gabarytowo produktów wysyłka na półpalecie lub palecie - półpaleta 116,85 zł, paleta 147,60 zł
- odbiór własny produktu w salonie sprzedaży w Krakowie, ul. Kościuszki 28/LU3 - brak opłat 

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone do godziny 14:00 - standardowo wysyłane są tego samego dnia.
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 - następnego dnia roboczego

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju wybranego produktu oraz jego dostępności. Staramy się, aby w naszym magazynie znajdowały się wszystkie produkty. Zastrzegamy sobie jednak prawo do chwilowych braków. W takim wypadku czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Przy każdym produkcie znajdującym się w sklepie zaznaczony jest przewidywany czas dostawy i jego dostępność.

Czas realizacji zlecenia liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu. 

 

Reklamacje i zwroty

Twoje zakupy są bezpieczne. 

Kupując w naszym sklepie nie musisz się obawiać o dobry dobór produktów. Po pierwsze możesz zawsze skorzystać z pomocy naszego wykwalifikowanego pracownika. Po drugie - masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Prawo to obowiązuje przez 14 dni od daty odbioru danego produktu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupionym towarem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli produkt nie będzie działał prawidłowo możecie Państwo skorzystać z gwarancji, która w naszym sklepie udzielana jest tylko i wyłącznie przez producentów produktów, a nie przez nas. To dla Państwa pewność, że w całym okresie gwarancji będziecie mogli odwołać się w razie kłopotów także do producenta zakupionego towaru.
Jako Konsumenci, macie także Państwo prawo do skorzystania z uprawnień z tytułu rękojmi w okresie dwóch lat od dania wydania towaru. 

Gwarancja

Możesz kupować bezpiecznie. Na wszystkie produkty udzialamy gwarancji.

Ze względu na charakter produktów jakie sprzedajemy gwarancja na nie wynosi nawet 10 lat. Co powinno być bardzo istotne dla kupującego nie jest to gwarancja udzialana przez nas. Gwarancje jakie udzialane są w naszym sklepie to gwarancje produceta, macie więc Państwo pewność, że w przypadku gdy ze sprzedawcą coś się dzieje, produkty które zakupiliście są objęte zobowiązaniami w stosunku do Klientów realizowanymi przez Producenta. W wielu sklepach udzielana wieloletnie gwarancje są realizowane tylko i wyłącznie jeżeli np. podzespoły kupowane są w tym samym sklepie lub też realizowany jest bardzo ścićle okraślony harmonogram przeglądów zakupioneo towaru (najczęściej płatny).

Przed zakupem wzróćcie więc Państwo uwagę na gwarancję, jaką udziala bezpośrednio producent danego produktu.

pixel