Bateria kuchenna trójdrożna Supreme FX03-C 

Trójdrożna chromowana bateria kuchenna do wody sieciowej marki SUPREME umożliwia filtrowanie wody zarówno zimnej, jak i ciepłej.

Nowoczesna i stylowa bateria produkowana jest przez renomowanego polskiego producenta wysokiej jakości produktów do filtrowania wody – SUPREME. Wykonana z najwyższej jakości materiałów idealnie pasuje do każdego rodzaju kuchni, zarówno tych nowoczesnych, jak i w tradycyjnym stylu. Dostępna jest zarówno w wersji błyszczącej, chromowanej, jak i matowej, satynowej.

Wyposażenie baterii obejmuje dwa perlatory – jeden z nich przeznaczony do obsługi wody sieciowej (zarówno ciepłej, jak i zimnej), a drugi do wody filtrowanej. Zestaw obejmuje także ceramiczne zawory oraz wylewkę, którą można obrócić o 360 stopni wokół jej własnej osi.

Ogromnym atutem prezentowanej baterii FX03-C Supreme jest możliwość jej zamontowania do właściwie każdego z dostępnych na rynku filtrów podzlewowych oraz systemów odwróconej osmozy. Oznacza to możliwość łatwego korzystania z doskonałej jakości wody oczyszczonej zarówno z zabrudzeń mechanicznych, jak i biologicznych. Wpływa to nie tylko na większe bezpieczeństwo (wynikające z mniejszej ilości chorobotwórczych mikroorganizmów w wodzie), ale także na poprawę walorów fizycznych – przefiltrowana woda ma wyraźnie lepszy smak oraz zapach. Wraz z filtracją pozbyć się można także nieprzyjemnego zmętnienia. Filtrowana woda to także łatwiejsza konserwacja urządzeń AGD, na przykład czajników. Niefiltrowana często bogata jest w duże ilości składników mineralnych, co czyni ją twardą. Podczas gotowania wydziela się tzw. kamień, który widoczny jest pod postacią charakterystycznych zacieków. Zastosowanie filtracji pozwala na redukcję tego efektu. Korzystanie z filtrów pozwala także na zmniejszenie ilości chloru w wodzie, a on również może wpływać negatywnie na nasze zdrowie. Połączenie zestawu filtrów z prezentowana baterią jest więc doskonałą inwestycją zarówno w nasze zdrowie, jak i w przedłużenie żywotności sprzętów kuchennych.

Oferowany produkt dostarczany jest ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami (w tym z wężami ⅜’’) pozwalającymi na prawidłową instalację.