Grohe Blue Home. Domowy dystrybutor wody zimnej, gazowanej i mocno gazowanej

Grohe Blue Home to rewelacyjne rozwiązanie do każdego domu i mieszkania. Bardzo niewielki i prosty w obsłudze. Dystrybutor wody zapewnia dostęp do takiej wody, jaką lubisz najbardziej. Dzięki wąskiej budowie zmieści się praktycznie w każdej szafce. Jego obsługa jest dziecinnie prosta. 

Gazowana woda pitna z sieci — wystarczy wcisnąć przycisk

Wszystkie baterie w Grohe Blue home posiadają piękny, nowoczesny podświetlany przycisk. Jeśli chcemy się napić wody schłodzonej, wystarczy wcisnąć górną ikonkę. Wodę mocno gazowaną uzyskamy, wciskając górną ikonkę. Dla wody średnio gazowanej należy wcisnąć obydwie ikonki jednocześnie. Dla każdego rodzaju wody, przycisk podświetli się na różny kolor. Woda zimna to kolor niebieski, gazowana zielony a średnio gazowana turkusowy.

grohe home z baterią mono  przycisk domowego dystrybutora wody gazowanej Dystrybutor wody do domu dopasowany do Ciebie

Dystrybutor wody z kranem występuje w kilku wariantach. Wersja mono czyli osobny kranik tylko do obsługi dystrybutora. Wersja z kranem wielodrożnym kran, który zastąpi naszą obecną baterię. Pozwala otrzymać z jednego kranu wodę zwykłą ciepła/zimną oraz wodę z dystrybutora. 

Domowy dystrybutor wody z pięciostopniowym procesem filtracji

Domowy dystrybutor wody Grohe Blue Home został wyposażony w aż pięciostopniowy filtr. Pierwszy stopień to filtr mechaniczny. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia stałe jak np. rdza, piach czy muł. Drugi stopień to filtracja węglem aktywnym. Węgiel aktywny usuwa z wody chlor, szkodliwe metale i cząsteczki organiczne. Ponadto poprawia smak oraz zapach wody. Następny trzeci stopień to filtracja jonowymienna. Złoże jonowymienne usuwa z wody jony wapnia i magnezu. Skutkuje to zmiękczeniem wody i zniwelowaniem osadów. Następnym stopniem ponownie jest filtracja węglowa. Pozwala ona na uzyskanie najlepszego możliwego smaku i klarowności wody. Ostatnim, piątym stopniem jest ponownie filtracja mechaniczna. Tym razem znacznie dokładniejsza z podwójną funkcją. Po pierwsze, zatrzymuje najdrobniejsze zanieczyszczenia mechaniczne. Po drugie zabezpiecza urządzenie przed ewentualnym pyleniem węgla. Uniemożliwia wydostanie się złoża jonowymiennego. Dystrybutor wody pitnej z kranu zapewni wodę smaczną jak nigdy dotąd!


Zbiornik przefiltrowanej wody w Morion i tradycyjnym systemie osmotycznym. Grohe home blue butla co2


Woda gazowana w domu na wyciągniecie ręki

Dystrybutor wody Grohe Blue Home zapewnia dostęp do wody mocno oraz średnio gazowanej. Czas zapomnieć o nieporęcznej i drogiej wodzie butelkowanej. Jej zakup nie tylko jest kłopotliwy, ale i generuje tony zużytego plastiku. Teraz możesz napić się świeżej, czystej wody prosto ze swojej baterii kuchennej. Schłodzona, gazowana, mocno gazowana- ulubiony wariant dla każdego. Butle CO2 wystarczają aż do 75 litrów wody gazowanej. Ich wymiana jest dziecinnie prosta i zajmuje mniej niż minutę.

 

Grohe Blue Home — Nie tylko woda

Domowy dystrybutor wody to świetne urządzenie nie tylko dla smakoszy wody. Zaawansowana filtracja sprawia, że woda z dystrybutora to idealna baza napojów i zup. Doskonale przefiltrowana woda pozwala cieszyć nieporównywalnie lepszym smakiem herbaty. Koniec z nieprzyjemnym posmakiem oraz paskudnymi osadami na powierzchni herbaty. Nasza ulubiona kawa również zyska dużo lepszy smak oraz znacznie lepszy aromat. Na lato świetnie sprawdzi się do różnego rodzaju lemoniad. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie!


domowy dystrybutor grohe home blue do napojów
Porownanie wielkości Morion-Tradycyjna osmoza

Ekonomiczny i ekologiczny sposób na wodę pitną z kranu

Motto firmy Grohe głosi "najlepsze opakowanie dla wody to brak opakowania". Bezbutlowy dystrybutor do wody pitnej z kranu to oszczędne i ekologiczne rozwiązanie. Pozwala oszczędzić pieniądze wydawane na wodę w butelkach. Rezygnując z wody w plastiku, ograniczamy także produkcję szkodliwych odpadów. Nie musimy dłużej pamiętać o dokupieniu wody, czy przechowywać nieporęczne zgrzewki. Domowy dystrybutor wody pitnej zapewni nam wygodę i oszczędność. Wszystko to w sposób przyjazny dla środowiska!

Grohe Blue Home — Najlepszy kompaktowy dystrybutor wody do każdej kuchni

Domowe dystrybutory wody to urządzenia, które szturmem podbijają wszystkie rynki. Pozwala nie tylko oszczędzać, ale również działać ekologicznie. Jest to kompaktowe urządzenie, które zmieści się w każdej kuchni. Filtry oraz butle CO2 wystarczają na bardzo długo. Koszty utrzymania są znacznie niższe niż w ciągły zakup wody butelkowanej. Dzięki aż pięciostopniowej filtracji otrzymujemy wodę najlepszej jakości. Wybór wody zimnej, gazowanej oraz bardzo gazowanej trafi w gust każdego domownika. Obsługa urządzenia oraz wymiana filtra/butli jest niezwykle prosta i szybka. Korzystanie z bezbutlowego dystrybutora do wody to czysta przyjemność.


domowy dystrybutor wody z wodą gazowaną