Bateria trójdrożna kuchenna C125

Bateria zlewozmywakowa trójdrożna to najwygodniejsze rozwiązanie do kuchni. Łączy funkcję tradycyjnej baterii i kranika do podzlewowego filtra wody, osmozy itp. Umożliwia korzystanie z wody wodociągowej i z filtra bez montowania osobnej wylewki. Zasada działania baterii trójdrożnej opiera się na dwóch osobnych obwodach:

  • mieszacz wody ciepłej i zimnej — po prawej stronie
  • podłączenie do wody filtrowanej — lewa strona

Budowa baterii trójdrożnej sprawia, że woda filtrowana nie miesza się z sieciową. Bateria wykonana jest w całości ze stali SUS 304 dopuszczonej do kontaktu z wodą spożywczą. Bateria posiada wysokiej jakości głowice ceramiczne oraz przewody elastyczne SOFTPEX. Oddzielne obwody wody filtrowanej z surową zapewniają maksymalną higienę użytkowana. 

Stylowa bateria kuchenna C125 cechuje się skandynawskim stylem. Lekki połysk i ciekawy kształt sprawiają, że wnosi modny akcent do każdego wystroju. Znakomita jakość wykonania zapewnia trwałość i estetykę. Bateria wykonana ze stali nierdzewnej. Jest odpowiednia do kontaktu z żywnością, bezpieczna dla alergików. Nie zmienia parametrów wody filtrowanej, można bez obaw pobierać ją prosto z kranu. Wysoce odporna na uszkodzenia i środki czyszczące. Pozwala to zachować higienę, tak ważną w miejscu przygotowania posiłków. 

Wylewka obracająca do 360 stopni.

ZOBACZ TEN PRODUKT NA NASZYM FILMIE!