wygoda uzytkowania.pngwysoka jakosc materialow.pngcertyfikat PZH.pngwoda zimna.pngwoda goraca.png


 

Wynajem dystrybutora wody do biura

Klientów zainteresowanych wynajmem dystrybutorów wody zapraszamy na naszą drugą stronę: www.aquasolution.pl. Znajdą tam Państwo najlepsze oferty na dystrybutory wody, jak i ekspresy do kawy. Posiadamy w ofercie rozwiązania zarówno do małych, jak i dużych firm.

Ruhens PLUS (ZG+EG) firmy Wonbong; czarny, nablatowy dystrybutor wody zimnej, gorącej i bardzo gorącej.

Dystrybutor wody Ruhens PLUS to absolutna nowość w ofercie producenta. Wyróżnia go piękny design i kompaktowa konstrukcja. Oferuje pełnię walorów, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca. Serwuje trzy rodzaje wody. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że Ruhens PLUS przewyższa konkurencyjne modele. Najczęściej wybierany jako dystrybutor wody do biura. Doskonale sprawdzi się w kuchni każdego zakładu pracy. Urządzenie posiada wbudowany sensor, dzięki któremu po wyłączeniu światła dystrybutor przechodzi w tryb eko. Pozwala to uniknąć niepotrzebnego zużycia prądu poza godzinami aktywności użytkowników. Eko sensor zapewnia nawet do 30% oszczędności energii!

Solidnie wykonany, stylowy dystrybutor wody do biura

Dystrybutor wody został wykonany z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Z łatwością możemy go wyczyścić bez konieczności szorowania. Uniwersalne kolory i chromowane wykończenia dodają urządzeniu wyjątkowej klasy. Sprawiają, że dystrybutor komponuje się z każdym blatem. Duży dotykowy wyświetlacz pozwala bardzo intuicyjnie obsługiwać urządzenie. Posiada opcję nalewania ciągłego, co pozwala wygodnie napełnić duże naczynie. Posiada też tryb automatycznego nalewania wody o 3 różnych zaprogramowanych objętościach. Odległość między tacką ociekową a wylewką to aż 23 cm! Dzięki temu można wygodnie napełnić wysokie szklanki, dzbanki itp. Tacka ociekowa o głębokości ok. 12 cm pozwala wygodnie podeprzeć napełniane naczynie.


dystrybutor wody nablatowy

Bezbutlowe dystrybutory wody to oszczędny sposób na wodę pitną w biurze

Dystrybutory wody bezbutlowe to wygodne rozwiązanie do domu i biura. Ich zalety pozostawiają dystrybutory butlowe daleko w tyle!

  • Oszczędność miejsca — Koniec ze składowaniem wielkich butli z wodą. Można zapomnieć o uciążliwych dostawach i wymianie butli.
  • Oszczędność pieniędzy — Dystrybutor bezbutlowy pozwala zrezygnować z kosztownych abonamentów. Pobiera wodę wprost z sieci wodociagowej. Dzięki temu nawet wynajęty dystrybutor bezbutlowy pozwala obniżyć koszty.
  • Jakość wody — Istnieje możliwość poprawy smaku i jakości wody z dystrybutora. Wystarczy zastosować dopasowany do potrzeb i oczekiwanego rezultatu filtr.
  • Dostęp do wody — Brak zapasowych butli z wodą? Opóźnienie w dostawie? W przypadku bezbutlowych dystrybutorów wody ten problem nie występuje. Dostęp do wody mamy tak długo, jak woda dostarczana jest do budynku.


Dystrybutor wody pitnej Ruhens Plus — podsumowując

Wyjatkowo wygodny bezbutlowy dystrybutor wody pitnej. Nowoczesny design sprawia, że urządzenie staje się prawdziwą ozdobą kuchni. Duży dotykowy panel zapewnia łatwość obsługi. Dystrybutor wody świetnie sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w domu. Dystrybutory z serii Ruhens występują w dwóch wariantach:

  • Dystrybutor wody nablatowy — Ruhens (ZG+EG) - woda zimna + woda gorąca + woda bardzo gorąca
  • Dystrybutor wody nablatowy — Ruhens (ZGS+EG) - woda zimna + woda gorąca + woda bardzo gorąca + woda gazowana

To urządzenie, które zajmuje minimum przestrzeni, oferując maksimum praktyczności!