Bateria trójdrożna kuchenna Blue Water Tusar w kolorze Stali z wyciąganą, elastyczną wylewką i przełącznikiem wody sieciowej/filtrowanej

Bateria zlewozmywakowa trójdrożna to najwygodniejsze rozwiązanie do kuchni. Łączy funkcję tradycyjnej baterii i kranika do podzlewowego filtra wody, osmozy itp. Bateria umożliwia dostęp do wody filtrowanej bez montowania osobnej wylewki. Dzięki wyciąganej wylewce, bateria Tusar ułatwia wszelkie kuchenne czynności: od płukania warzyw i owoców po utrzymanie czystości zlewu.

Wylewka baterii Tusar jest elastyczna, dzięki czemu zakres jej ruchów jest niemal nieograniczony. Na wylewce znajduje się wygodny przełącznik umożliwiający wybór wody sieciowej lub filtrowanej.

Zasada działania baterii trójdrożnej opiera się na dwóch osobnych obwodach:

  • mieszacz wody ciepłej i zimnej — po prawej stronie
  • podłączenie do wody filtrowanej — lewa strona

Zastosowanie perlatorów pozwala oszczędzić wodę. Napowietrzony strumień nie rozpryskuje się w kontakcie z dłonią. Strumień z perlatora jest optycznie większy, w rzeczywistości zawierając mniej wody. Stylowa bateria kuchenna Tusar z wyciąganą wylewką cechuje się uniwersalnym stylem. Stalowy, elegancki kolor i ciekawy kształt sprawiają, że wnosi modny akcent do każdego wystroju. Znakomita jakość wykonania zapewnia trwałość i estetykę. Jest odpowiednia do kontaktu z żywnością, bezpieczna dla alergików. Nie zmienia parametrów wody filtrowanej, można bez obaw pobierać ją prosto z kranu. Wysoce odporna na uszkodzenia i środki czyszczące. Pozwala to zachować higienę, tak ważną w miejscu przygotowania posiłków.