Szklany dzbanek filtrujący wodę Wessper AquaMax Crystalline 3,3L w kolorze biały z 3 wkładami filtrującymi

Oryginalny design oraz najwyższa jakość wykonania to najważniejsze cechy innowacyjnego dzbanka na wodę Wessper Aquamax Crystalline. Szklany dzbanek filtrujący wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko najwyższej jakości materiałem wykorzystywanym do produkcji, lecz również minimalistycznym designem. Produkty wykonane ze szkła pozostają obojętne dla przechowywanych płynów, nie zmieniają ich smaku i zapachu! W zestawie znajduje się również oryginalny wkład filtrujący Wessper AquaMax, który usuwa zanieczyszczenia z filtrowanej wody. Woda po filtracji jest pozbawiona zanieczyszczeń takich jak chlor, kamień pestycydy oraz inne metale ciężkie. Elegancki dzbanek filtrujący o pojemności 3,3 litra będzie idealnym wyborem dla osób ceniących stały dostęp do przefiltrowanej wody.

Szklany dzbanek filtrujący posiada obrotowe wieczko filtra, które ułatwia napełnianie dzbanka. Specjalnie wyprofilowany dziubek ułatwia nalewanie wody do np. szklanki. Zapomnij o przypadkowo rozlanej wodzie! Ucho wykonane jest z nienagrzewającego się materiału, jest to ważny aspekt, gdy napełnimy dzbanek gorącą cieczą. Dno dzbanka jest dodatkowo wzmocnione, zastosowano podwójną warstwę szkła borokrzemowego!

 

Szklany dzbanek filtrujący Wessper AquaMax Crystalline

Prosty w utrzymaniu czystości!

Dzbanek na wodę Wessper wykonany jest z wysokojakościowego szkła borokrzemowego, które jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a także w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka. Zastosowanie takiego rodzaju szkła sprawia, że dzbanek możemy również używać do przygotowania napojów gorących (po wcześniejszym wyjęciu wkładu filtrującego). Kupując więc ten szklany dzbanek filtrujący, otrzymujesz więc wielofunkcyjny dzbanek na wodę oraz gorące napoje! Dzbanki oraz butelki wykonane ze szkła borokrzemowego charakteryzują się wysoką odpornością na temperatury. Dzięki zastosowaniu szkła żaroodpornego dzbanek możemy myć również w zmywarce!

 

Bezpieczny dla otoczenia oraz człowieka szklany dzbanek Wessper. 

Statystycznie przeciętna osoba wypija rocznie ponad 350 butelek wody rocznie, produkując przy tym ogromne ilości plastikowych odpadów. Korzystając z dzbanka filtrującego Wessper pomożesz zredukować ilość produkowanych odpadów, w ciągu roku wyrzucisz jedynie 12 wkładów filtrujących (1 miesięcznie). Wyrzucone wkłady filtrujące podlegają natomiast recyklingowi!

Komponenty dzbanka oraz wkładów filtrujących są w pełni wolne od szkodliwych związków Bisfnenolu A (BPA FREE)!

 

Szklany dzbanek filtrujący Wessper

 

Specyfikacja techniczna dzbanka Wessper AquaMax Crystalline z wkładami filtrującymi:

  • Wysokość dzbanka: 25 cm
  • Średnica (bez dziubka): 13,4 cm
  • Średnica (z dziubkiem): 14,8 cm
  • Długość rączki: 13,4 cm
  • Grubość szkła (dno): 0,45 cm
  • Grubość szkła (ścianka boczna): 0,2 cm
  • Pojemność całkowita: 3,3l
  • Pojemność użytkowa: 1,9l

W zestawie z dzbankiem znajdują się następujące 3 wkłady filtrujące: