Usługa montażu zmiękczacza centralnego w domu jednorodzinnym oraz filtrów centralnych

Obok sprzedaży profesjonalnych zmiękczaczy i filtrów, swoim Klientom zapewniamy także kompleksowy montaż zmiękczaczy wody i filtrów centralnych przeznaczonych do domów, mieszkań i firm.

Działamy solidnie, rzetelnie i profesjonalnie. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i elastyczny. Każde zlecenie realizujemy tak, jakbyśmy sami byli jego odbiorcami. Gwarantujemy najwyższą jakość, a także szybki czas realizacji zamówienia. Serdecznie zapraszamy!

Montaż obejmuje koszt robocizny, czyli przypadek, gdzie materiały zawierające się w zestawie zmiękczacza wystarczają do podłączenia. W przypadkach, gdy należy zastosować dodatkowe materiały lub prace modyfikacyjne instalacji wodnej lub kanalizacyjnej - są one płatne dodatkowo po ustaleniu wartości ze sklepem. Materiały eksploatacyjne są płatne zgodnie z cennikiem sklepu.

Montaż wykonywany na terenie:

  • Krakowa (do 10 km od granic miasta)
  • W przypadku miejsc bardziej oddalonych montaż musi zostać ustalony ze sklepiem. Koszt dojazdu wynosi 1 zł brutto za kilometr licząc od granic miasta.

Montaż w promocyjnej cenie jest możliwy tylko w przypadku zakupu produktów do montażu w naszym sklepie. Przewidywany termin realizacji usługi - do 5 dni roboczych.