Usługa serwisu filtrów do wody RO.

Jak na firmę z bogatym doświadczeniem przystało, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, również tych najbardziej wymagających, którzy oprócz zakupu produktów chcą otrzymać kompleksową usługę montażu oraz cyklicznego serwisu.

Oferujemy Państwu profesjonalny i kompleksowy serwis zestawów odwróconej osmozy w domu. Działamy szybko, terminowo i rzetelnie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i elastycznie, dobierając najbardziej optymalne do jego potrzeb systemy.

Montaż obejmuje przypadek, kiedy materiały zawierające się w zestawie filtrów wystarczają do realizacji serwisu. W sytuacjach wyjątkowych, gdzie należy zastosować dodatkowe materiały - są one płatne zgodnie z cennikiem znajdującym się w sklepie. W przypadku, kiedy należy wykonać dodatkowe prace nie związane bezpośrednio z serwisem systemów filtrów, są one dodatkowo płatne.

W ramach serwisu wykonujemy:

  • Sanityzację zestawu odwróconej osmozy z wykorzystaniem naszych materiałów - nie musisz ich kupować w sklepie. Dezynfekcja zestawów odwróconej osmozy powinna dokonywać się co najmniej raz w roku, a zaleca się jej realizację przy każdej wymianie wkładów filtracyjnych.
  • Wymianę wszystkich wymaganych w danym momencie wkładów filtracyjnych
  • Kontrolę ciśnienia w zbiorniku wody
  • Kontrolę prawidłowego działania ogranicznika przepływu
  • Kontrolę prawidłowego działnia zaworu trójdrożnego

Serwis wykonywany na terenie:

  • Krakowa (do 10 km od granic miasta)
  • W przypadku miejsc bardziej oddalonych montaż musi zostać ustalony ze sklepiem. Koszt dojazdu wynosi 1 zł brutto za kilometr licząc od granic miasta.

Serwis  zawiera transport produktów. W promocyjnej cenie jest możliwy tylko w przypadku zakupu produktów do montażu w naszym sklepie. Przewidywany termin realizacji usługi - do 48h.