Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować sklep do Twoich potrzeb. Więcej

Automatyczny Zmiękczacz wody 3w1 WaterBoss 700 DOSTAWA GRATIS!

WaterBoss 700
Dostępność: Dostawa do 3 dni roboczych
Czas dostawy:24 h
Koszt dostawy:
więcej o kosztach dostawy i płatnościach
Odbiór osobistygratis
Zakupy powyżej 299 złgratis
Paczkomat płatność online13,00 zł
Paczkomat płatość przy odbiorze16,50 zł
Kurier płatność online 15,00 zł
Kurier płatność przy odbiorze 19,00 zł
Półpaleta/paleta 116,85 / 147,60 zł

3 799,00 zł

Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:

12 201 86 86 lub 512 290 310

przeznaczenie na caly dom.png
woda bez kamienia.png
woda bez manganu.png
woda bez zelaza.png
darmowa dostawa.png
bardzo oszczedny.png
bardzo wydajny.png
wygoda uzytkowania.png
certyfikat PZH.png

Dostawa do 3 dni roboczych

3 w 1 Zmiękczacz, Odżelaziacz, Odmanganiacz. Absolutna NOWOŚĆ z USA!
Regeneracja w zaledwie 18 minut!

Aquaphor Waterboss

Domowa stacja uzdatniania wody serii AQUAPHOR WaterBoss to samoregenerujące się bakteriostatyczne filtry do wody o właściwościach zmiękczających, odżelaziających i odmanganiających wodę wyprodukowane w USA. WaterBoss 700 jest dziś najbardziej kompaktowym i najskuteczniejszym rozwiązaniem na rynku systemów do oczyszczania wody w mieszkaniach i domach jednorodzinnych.

Najczęściej, aby zamontować urządzenie do zmiękczania i oczyszczania wody, konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie specjalnego miejsca jeszcze na etapie projektowania obiektu. Jeśli z jakiegoś powodu  do tego nie doszło, „wpisanie” systemu oczyszczania wody w gotowy projekt staje się kwestią niezwykle problematyczną. Zastosowanie systemu AQUAPHOR WaterBoss 700 jest możliwe nawet tam, gdzie wcześniej nie przewidzieliśmy specjalnego miejsca na to urządzenie ze względu na unikalną kompaktowość, nowoczesny design oraz wysokie wskaźniki eksploatacyjne.

System zmiękczania i odżelaziania AQUAPHOR WaterBoss jest łatwy i wygodny w obsłudze. Można go łatwo i skutecznie regenerować przy użyciu soli i wody, bez wymiany wkładów filtrujących. Usuwa twardość wody, zawarte w wodzie żelazo, mangan zapobiegając tworzeniu się kamienia kotłowego. W systemie został wbudowany ByPass. Zbiornik solanki i butla ze złożem znajdują się w jednej kompaktowej obudowie. Urządzenie wyposażone jest w bezpieczny system, zapobiegający przelaniu się wody.

BUDOWA ZMIĘKCZACZA WATERBOSS

Budowa zmiękczacza i odżelaziacza WaterBoss firmy Aquaphor

Złoże filtracyjne

W zmiękczaczach WaterBoss zastosowana została żywica jonowymienna monodyspersyjna PowerClean o średnicy ziaren ok. 0,2 mm. Dzięki małym rozmiarom, ziarna ściśle do siebie przylegają, zapobiegając tym samym tworzeniu się pustych przestrzeni. Pozwala to na uzyskanie środowiska sorpcyjnego (jonowymiennego) o bardzo niskim oporze hydrodynamicznym i bardzo wysokiej kinetyce reakcji jonowymiennej. Zastosowanie podobnej żywicy jonowymiennej w „zwykłych kolumnach filtrujących” jest niemożliwe, gdyż standardowo szczeliny mają wymiary0,5 mm. Żywica jonowymienna w WaterBossie starannie wypełnia  przestrzeń między dwiema siatkami polimerowymi z oczkami o wymiarach 20 mikronów oraz powierzchnią bliską średnicy kolumny. Dzięki temu nie występują zastoje żywicy nie biorące udziału w pracy zmiękczacza.

Skuteczność regeneracji

W systemach WaterBoss regeneracja odbywa się poprzez płukanie przeciwprądowe w skompresowanej warstwie złoża. Taki sposób regeneracji jest niemożliwy przy tradycyjnym zasypywaniu złoża. Dzięki temu osiągamy znaczącą – bo sięgającą do 70% - oszczędność soli przy regeneracji. Przywrócenie „żywotności” filtra poprzez łatwy proces przepłukiwania i regeneracji żywicy jonowymiennej PowerClean zajmuje 18 minut

Trzy filtry w jednym

Jedyny filtr posiadający najwyższe w swojej kategorii parametry w zakresie zmiękczania i odżelaziania wody z wbudowanym samooczyszczającym filtrem mechanicznym. Ponadto, w konstrukcji urządzenia zastosowany został szereg nowinek technologicznych, umożliwiających bardziej efektywne wykorzystanie składnika zmiękczającego oraz skrócenie czasu regeneracji (samooczyszczenie filtra).

Zalety zmiękczaczy i odżelaziaczy WaterBoss

KUCHNIA

  • Dzięki stosowaniu zmiękczonej i odżelazionej wody zapobiegasz tworzeniu się osadu, który niszczy Twoje sprzęty kuchenne.
  • Twoje szkło i sztućce umyte w miękkiej wodzie będą cudownie błyszczeć.
  • Będziesz delektować się wyjątkowym smakiem wody, a także aromatem Twojej ulubionej kawy, czy herbaty, a posiłki przygotowane na czystej wodzie będą zdrowe i apetyczne.

ŁAZIENKA

  • Zmiękczona i odżelaziona woda chroni armaturę przed rdzawymi naciekami.
  • Zmiękczając wodę, zapomnisz o osłabionych przez twardą wodę włosach i zablokowanych porach na skórze, a podczas kąpieli zanurzysz się w wannie pełnej piany (w twardej wodzie środki kosmetyczne źle się pienią). Twoje włosy staną się miękkie, a skóra wyraźnie gładsza.
  • Będziesz bardziej „Eko”, gdyż nareszcie będziesz mógł stosować naturalne mydła i kosmetyki bez chemii, które bardzo słabo pienią się w twardej wodzie. Z WaterBossem pomożesz więc swojej planecie.
  • Uprane w zmiękczonej wodzie tkaniny są miękkie i dłużej pozostają białe – nie szarzeją od twardej wody. Zmiękczona przez WaterBoss woda zapewni miękkie i jaśniejsze ubrania, jak również przedłuży ich dobry wygląd.

Dodatkowo podgrzewanie wody zmiękczonej przez WaterBoss pozwala na zmniejszenie zużycia energii. Zaoszczędzisz nawet do 29% kosztów ponoszonych na podgrzewanie wody

Parametry techniczne

Dostępność produktuProdukt w stałej sprzedaży
Gwarancja3 lata gwarancji
Wysokość65,4 cm
Szerokość37,5 cm
Głębokość47,6 cm
Waga39 kg
Rodzaj połączenia 13/4 cala
Ciśnienie minimalne1,4 bar
Ciśnienie maksymalne8 Bar
Minimalna temperatura wody3 stopnie Celsjusza
Maksymalna temperatura wody49 stopni Celsujsza
Rodzaj złożaPowerCleanSuper - złoże monodyspresyjne
Objętość złoża19,8 litra
Maksymalna twardość wody1200 mg/l
Zużycie soli na regenerację1,14-2,95
Zalecany maksymalny przepływ roboczy2,3 m3/h
Zużycie wody w trakcie płukania na regenerację przy ciśnieniu 3 bar61-95 litrów
Sterowanieelektroniczno-objętościowe
System regeneracjiprzeciwprądowy
Wyposażony w WiFiNIE
Ilość domowników3-4
pH do usuwania żelaza i manganumin. 6
Maksymalny poziom żelaza (Fe2+)10 mg/l
Maksymalny poziom manganu (Mn2+)1 mg/l

Do Pobrania

Dla produktuCo?Pobierz
Rozporządzenie Ministra (1.13M) Rozporządzenie określające parametry jakie musi spełniać woda, aby była uznawana za zdatną do picia.
Karta Waterboss (488.93k)

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższą cenę na ten produkt w internecie. Jeżeli w innym sklepie internetowym znajdziesz w ciągu 30 dni od zakupu taki sam produkt w niższej cenie jednostkowej zwrócimy ci różnicę w cenie lub otrzymasz od nas kupon uprawniający do zakupów w naszym sklepie o wartości różnicy dodatkowo powiększony o 20%.

Nie musisz już szukać nigdzie indziej!

Nasz sklep to szybka, profesjonalna obsługa, a dodatkowo przy tym produkcie GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Koszt i rodzaje dostawy

W naszym sklepie umożliwiamy Klientom możliwość wyboru sposobu dostawy towaru, który najbardziej preferują.

Rodzaje dostawy

Możemy wyróżnić kilka rodzajów dostaw:

- wysyłka paczek do 30kg o stadardowych wymiarach kurierem - korzystamy z firmy DPD - koszt 15 zł przy płatności online oraz 19 zł przy płatności przy odbiorze
- wysyłka za pośrednictwem Paczkomatów - 13,00 zł przy płatności online oraz 16,50 zł przy płatności w paczkomacie 
- w przypadku dużych gabarytowo produktów wysyłka na półpalecie lub palecie - półpaleta 116,85 zł, paleta 147,60 zł
- odbiór własny produktu w salonie sprzedaży w Krakowie, ul. Kościuszki 28/LU3 - brak opłat 

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone do godziny 14:00 - standardowo wysyłane są tego samego dnia.
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 - następnego dnia roboczego

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju wybranego produktu oraz jego dostępności. Staramy się, aby w naszym magazynie znajdowały się wszystkie produkty. Zastrzegamy sobie jednak prawo do chwilowych braków. W takim wypadku czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Przy każdym produkcie znajdującym się w sklepie zaznaczony jest przewidywany czas dostawy i jego dostępność.

Czas realizacji zlecenia liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu. 

Reklamacje i zwroty

Twoje zakupy są bezpieczne. 

Kupując w naszym sklepie nie musisz się obawiać o dobry dobór produktów. Po pierwsze możesz zawsze skorzystać z pomocy naszego wykwalifikowanego pracownika. Po drugie - masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Prawo to obowiązuje przez 14 dni od daty odbioru danego produktu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupionym towarem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli produkt nie będzie działał prawidłowo możecie Państwo skorzystać z gwarancji, która w naszym sklepie udzielana jest tylko i wyłącznie przez producentów produktów, a nie przez nas. To dla Państwa pewność, że w całym okresie gwarancji będziecie mogli odwołać się w razie kłopotów także do producenta zakupionego towaru.
Jako Konsumenci, macie także Państwo prawo do skorzystania z uprawnień z tytułu rękojmi w okresie dwóch lat od dania wydania towaru. 

Gwarancja

Możesz kupować bezpiecznie. Na wszystkie produkty udzialamy gwarancji.

Ze względu na charakter produktów jakie sprzedajemy gwarancja na nie wynosi nawet 10 lat. Co powinno być bardzo istotne dla kupującego nie jest to gwarancja udzialana przez nas. Gwarancje jakie udzialane są w naszym sklepie to gwarancje produceta, macie więc Państwo pewność, że w przypadku gdy ze sprzedawcą coś się dzieje, produkty które zakupiliście są objęte zobowiązaniami w stosunku do Klientów realizowanymi przez Producenta. W wielu sklepach udzielana wieloletnie gwarancje są realizowane tylko i wyłącznie jeżeli np. podzespoły kupowane są w tym samym sklepie lub też realizowany jest bardzo ścićle okraślony harmonogram przeglądów zakupioneo towaru (najczęściej płatny).

Przed zakupem wzróćcie więc Państwo uwagę na gwarancję, jaką udziala bezpośrednio producent danego produktu.

Do tego produktu możesz potrzebować:

Przeczytaj więcej o tym produkcie

Czy woda po zmiękczaczu nadaje się do picia?

To pytanie zadaje sobie wiele osób mających problemy z twardą wodą, chcącą pozbyć sie osadów w czajnikach, na kranach, umywalkach czy wymieniających z powodu kamienia regularnie swoje pralki...
czytaj więcej

Jaką twardość wody powinniśmy mieć w domu?

Jeżeli da się ustawić twardość wody po zmiękczaczu (przeważnie potrzebujemy do tego odpowiedniego rodzaju ByPass) zależy od rodzaju zastosowanej w domu instalacji wodnej. Wszystkie informacje ...
czytaj więcej
prostozkranu