Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować sklep do Twoich potrzeb. Więcej

Filtry

Ilość domowników

Wyposażony w WiFi

Filtry

Filtry

Szukaj w blogu


Zmiękczacze wody

Zmiękczacze wody przeznaczone są do domów jednorodzinych lub kamienic. Rzadko stosowane w mieszkaniach ze względu na problemy techniczne z podłączeniem do instalacji. Poprzez zastosowanie żywicy jonowymiennej, zmiękczacz skutecznie usuwa jony twardości wody. Chronią instalację wodną przed zakamienieniem, chronią AGD: czajniki, pralki oraz instal...

Zmiękczacze wody przeznaczone są do domów jednorodzinych lub kamienic. Rzadko stosowane w mieszkaniach ze względu na problemy techniczne z podłączeniem do instalacji. Poprzez zastosowanie żywicy jonowymiennej, zmiękczacz skutecznie usuwa jony twardości wody. Chronią instalację wodną przed zakamienieniem, chronią AGD: czajniki, pralki oraz instalacje sanitarne takie jak krany, prysznice, kabiny przed osadzaniem się kamienia i zniszczeniem. Zmiękczacz wody jest praktycznie bezobsługowy. Do obsługi wymagane jest tylko i wyłącznie cykliczne uzupełnianie soli tabletkowej. 100% Klientów ocenia, że zmiękczacz wody był jednym z bardziej trafnych zakupów do domu.

Niestety najczęściej spotykanym problemem na terenie Polski jest jej zbyt wysoka twardość wody.

Jeżeli masz problemy z osadzaniem się i śladami kamienia na armaturze, kabinie prysznicowej, bądź masz problemy ze zmywarką czy pralką, zmiękczacz wody okaże się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Twarda woda ma wpływ na estetykę np. kabiny prysznicowej czy żywotność sprzętów AGD. Termostaty, kaloryfery i grzejniki rownież są narażone na negatywne działanie zbyt twardej wody. Ponadto warto pamiętać, że ciężka woda ma wpływ również na człowieka, bowiem na przykład skóra czy włosy źle znoszą nadmiernie twardą wodę, a w efekcie mogą się pojawić uczulenia. Warto wspomnieć również o walorach smakowych, ponieważ twarda woda zwyczajnie gorzej smakuje.

Zadbaj o swój dom i zdrowie bliskich. Zmiękczacz wody zamieni jody wapnia i magnezu na jony sodu, przez co woda stanie się neutralna dla skóry i urządzeń, a jej walory smakowe zmienią się nie do poznania. Zmiękczacz przyczyni się również do obniżenia rachunków za wodę!

Więcej

Zmiękczacze wodyJest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
prostozkranu