darmowa dostawa od 50,00 złbezproblemowa rezygnacja do 14 dni
Zamów ponownie info@prostozkranu.pl12 201 86 86, 512 290 310

Blog

Poznaj turystyczne, survivalowe filtry do wody LifeStraw!
Wyobraź sobie długą wędrówkę, górski bieg, lub po prostu biwak pod gołym niebem. Co robisz, gdy dopada Cię pragnienie? Sięgasz po słomkę i pijesz wodę wprost z jeziora lub rzeki! Żadnego dźwigania ciężkich zapasów wody - zamiast tego lekki, kieszonkowy filtr. Brzmi nieprawdopodobnie? Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Top 5 noworocznych postanowień!
Nowy rok to czas, kiedy wielu z nas obiera nowe cele do zrealizowania. Nic dziwnego - to świetna data na symboliczny nowy start! Jakie postanowienia noworoczne są najczęściej wybierane? Czy wśród nich znajdują się też Twoje cele na nadchodzący nowy rok?
Czytaj więcej
Demineralizacja wody – jak wygląda?
Woda demineralizowana to taka, z której usunięto rozpuszczone w niej sole i inne składniki mineralne. Jej stosowanie jest istotne z punktu widzenia zachowania dobrego stanu różnych urządzeń. Osadzający się w ich wnętrzu kamień kotłowy mógłby je uszkodzić. Skąd wziąć wodę demineralizowaną w gospodarstwie domowym?
Czytaj więcej
Zawór zwrotny do wody – parametry
Zawory zwrotne są ważnym elementem każdej instalacji, w której wykorzystuje się substancje pod ciśnieniem. Stosuje się je również w systemach wodnych. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie przepływu medium roboczego tylko w jednym kierunku i blokada jego przepływu w kierunku przeciwnym. Sprawdź, jak działają takie elementy i jakimi parametrami kierować się podczas ich wyboru.
 
Czytaj więcej
pixel