Darmowa dostawa od 50,00 złBezproblemowa rezygnacja do 14 dni
Zamów ponownie info@prostozkranu.pl12 201 86 86, 512 290 310

Woda w kuchni: zupy, kawy, zimne napoje...

Krystalicznie czysta woda to idealna baza do domowych zup i napojów. Filtry do kuchni nie tylko poprawiają jakość wody pitnej. Mają one także wpływ na smak zup, kaw i lemoniad. Jak zrobić napój izotoniczny w domu? Jaka woda jest najlepsza do gotowania? Nasz ekspert przedstawia ciekawe porady i przepisy.

Bateria trójdrożna — co to właściwie jest?
Baterie trójdrożne to klasyczne baterie kuchenne rozbudowane o dodatkowy system dystrybucji wody pochodzącej z filtrów podzlewowych. Zastosowanie trójdrożnej baterii kuchennej pozwoli uniknąć montażu osobnej wylewki dedykowanej tylko wodzie filtrowanej.
Czytaj więcej
Czy od picia wody się chudnie? Fakty i mity (cz.1)
Właściwe nawodnienie podczas odchudzania jest niezbędne. Dzięki wodzie, przemiana materii działa prawidłowo a organizm oczyszcza się z toksyn. Ale czy to prawda, że można pić tylko niegazowaną wodę? Czy picie zimnej wody faktycznie spala kalorie? Sprawdź!
Czytaj więcej
Jak zrobić napoje i wodę gazowaną w domu?
Każdy moment jest odpowiedni, by zmienić nawyki na dobre! Słodzone, gazowane napoje miewają zgubny wpływ na zdrowie i sylwetkę. Ponadto są co raz droższe, a ich picie generuje powstawanie ton plastikowych śmieci. Jak wykluczyć kolorowe napoje z diety? Czym je zastąpić? Jak zrobić domowe napoje gazowane?
Czytaj więcej
pixel