Filtr podzlewowy Dafi Flow Comfort z kranikiem lub baterią trójdrożną- nowe zestawy!

2023-03-01
Filtr podzlewowy Dafi Flow Comfort z kranikiem lub baterią trójdrożną- nowe zestawy!

Nowość - Filtr podzlewowy Dafi Flow Comfort z kranikiem lub baterią do wody filtrowanej!

Filtry podzlewowe z węglem aktywnym to dobrze znane rozwiązanie, poprawiające jakość wody pitnej w domowych kuchniach. Na rynku dostępne są dziesiątki wariantów takich filtrów, ale niektóre z nich zasługją na szczególną uwagę. Czym zatem wyróżnia się filtr Dafi Flow Comfort na tle konkurencyjnych produktów?

Filtr do wody Dafi Flow Comfort posiada kilka zalet, wśród których można wymienić:

  1. Innowacyjna budowa filtra: Wkład filtrujący Dafi D1 składa się z trzech warstw filtracyjnych, co poszerza zakres jego działania względem standardowych filtrów. Usuwa zanieczyszczenia począwszy od mechanicznych jak rdza i piasek, po te szkodliwe dla zdrowia, jak chlor, metale ciężkie, pestycydy i związki organiczne.

  2. Poprawia smak i zapach wody: Filtracja usuwa nie tylko zanieczyszczenia, ale także nieprzyjemny smak i zapach wody, dzięki czemu woda jest smaczniejsza zarówno do bezpośredniego picia, jak i jako baza do potraw i napojów.

  3. Łatwy w użyciu: Filtr Dafi Flow Comfort jest łatwy w samodzielnym montażu i wymianie wkładów, co pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z filtra.

  4. Oszczędność pieniędzy: Korzystanie z filtra Dafi Flow Comfort pozwala na uniknięcie kosztów zakupu butelkowanej wody i zmniejszenie zużycia plastiku. Wkład filtrujący D1 do filtra Dafi Flow Comfort wystarcza nawet na rok, zatem nie musimy się martwić ani o kłopotliwe, częste wymiany wkładu, ani o wysokie koszty.

  5. Ekologiczny: Filtr Dafi Flow Comfort jest przyjazny dla środowiska, ponieważ zmniejsza ilość plastiku wytwarzanego przez butelki wody.

  6. Wspomaga zdrowie i dobrą formę: Dafi Flow Comfort usuwa szkodliwe zanieczyszczenia, dzięki czemu picie wody z tego filtra może pomóc w utrzymaniu dobrego zdrowia. Nie tylko dlatego, że woda jest wolna od zanieczyszczeń, ale też dlatego, że po tak smaczną wodę sięgamy częściej i chętniej.


Który zestaw z filtrem Dafi Flow Comfort warto wybrać?

W naszej ofercie do wyboru są różne warianty. Jeśli masz już wylewkę do wody filtrowanej lub baterię trójdrożną, mamy dla Ciebie zestaw startowy bez kranika. Wówczas pozostaje tylko zainstalować filtr i cieszyć się pyszną wodą. Jeśli natomiast potrzebujesz kranika lub chcesz korzystać z baterii trójdrożnej, wybierz jeden z rozbudowanych wariantów. Do wyboru są następujące zestawy: