filtry podzlewowe

( ilość produktów: 24 )

Filtry podzlewowe

Kuchenne filtry podzlewowe to alternatywa dla odwróconej osmozy. Ich zaletą jest nieduża ilość zajmowanego miejsca. Ponad blatem montuje się jedynie wylewkę wody filtrowanej. Reszta systemu filtracji wody ukryta jest pod zlewem. Dzięki temu filtry podzlewowe pozwalają połączyć wygodę z estetyką. Filtr wody pod zlewozmywak to świetne rozwiązanie do mieszkań, domów i pomieszczeń sanitarnych, w których smak oraz zapach wody pozostawiają wiele do życzenia.

Filtr podzlewowy oczyszcza wodę na kilka sposobów. Oprócz poprawy jej walorów smakowych i zapachowych filtry usuwają z niej różnego rodzaju zanieczyszczenia i zawiesiny. Uzdatniana przez filtr woda jest zatem wolna od bakterii, grzybów, mchów czy też drobinek piasku i chloru. Mogą pić ją bez obaw wszyscy domownicy, również kobiety w ciąży, dzieci, a także zwierzęta domowe.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką ofertę filtrów podzlewowych, które pogrupowaliśmy wg konkretnych parametrów: ceny, marki, stopnia filtracji. Przykładamy dużą wagę do tego, aby asortyment był stale poszerzany o nowe produkty. Dzięki bogatej ofercie każdy klient może dobrać odpowiednie rozwiązanie dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne Filtry do wody pod zlew są proste w montażu i umożliwiają łatwą wymianę wkładów. Można je również serwisować samodzielnie i cieszyć się ich skutecznym oraz niezawodnym działaniem przez długi czas. Do naszej oferty wybieramy jedynie kuchenne filtry podzlewowe cieszące się najlepszymi opiniami wśród użytkowników. Są to produkty renomowanych producentów, takich jak Brita, GROHE, Aquaphor czy Aquafilter.

Filtry podzlewowe to, obok odwróconej osmozy, jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod uzdatniania wody pitnej w mieszkaniach i domach.

Jaki filtr podzlewowy wybrać?

Zastanawiają się Państwo, jaki filtr do wody najlepiej sprawdzi się w Państwa domu? Do wyboru są filtry dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięciostopniowe. Czym się różnią? Otóż filtry podzlewowe dwustopniowe to podstawowy, najtańszy wariant tego rodzaju urządzeń. Przeznaczone są do uzdatniania zimnej wody.

Trzystopniowy filtr wody pod zlew dodatkowo oczyszcza wodę z zanieczyszczeń i chloru. Bardziej zaawansowane technologicznie są czterostopniowe filtry, które zmiękczają wodę, sprawiając, że jest ona wolna od osadu z kamienia. Pięciostopniowy system filtrów to rozwiązanie dla najbardziej wymagających konsumentów. Pozwala zwalczyć wolne rodniki i podnieść pH wody.

Szukając odpowiedniego filtra do wody, warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, np. podświetlane przyciski (zapewniające lepszą widoczność w nocy) czy obecność technologii Click&Turn (ułatwiającą wymianę wkładów). Ważnymi parametrami są rozmiar wkładu, rodzaj podłączenia i liczba stopni filtracji.

Nowoczesnym rozwiązaniem jest filtr do wody podzlewowy, który pozwala na uzyskanie gazowanej lub mocno gazowanej wody prosto z kranu. Oferujemy również wkłady do filtrów wody, które zamówić można zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu!

Filtry podzlewowe – zamów z dostawą pod wskazany adres

Zajmujemy się sprzedażą wysyłkową, jak również fachowym doradztwem i montażem systemów uzdatniania wody pod adresem wskazanym przez klienta. Umożliwiamy też wynajem filtrów dla firm w wygodnej formie leasingu. Klienci indywidualni mogą skorzystać z możliwości rozłożenia zakupu na dogodne raty. W razie potrzeby nasi konsultanci służą pomocą w doborze odpowiednich kuchennych filtrów podzlewowych. Zapraszamy!

pixel