filtry dzbankowe

( ilość produktów: 91 )

Filtry dzbankowe

Dzbanki filtrujące to najprostsze i najtańsze urządzenia wykorzystywane w celu uzdatniania wody pitnej. To idealne rozwiązanie, gdy stan wody surowej przepływającej przez rurociągi jest względnie dobry, a my chcemy poprawić jej smak i zapach. Zwykle wystarczy wtedy zastosować dzbanek z filtrem do wody, aby poczuć różnicę. Woda przefiltrowana przez dzbanek staje się bezpieczniejsza do bezpośredniego spożycia. Przygotowane na jej bazie napoje i potrawy zyskują nowy aromat.

W zależności od zastosowanego wkładu dzbanki filtrujące mogą słabiej lub skuteczniej oczyszczać wodę z różnego rodzaju zanieczyszczeń, drobinek, zawiesin. Najbardziej zaawansowane wkłady filtrujące pozwalają usunąć z wody metale ciężkie, chlor i ograniczyć ilość groźnego dla zdrowia i urządzeń AGD kamienia.

Inwestując w dzbanek, zyskują Państwo możliwość szybkiego uzdatniania wody w zaciszu domowym, bez potrzeby kupowania wody sklepowej. Warto zaznaczyć, że dzbanek filtrujący to wydatek jednorazowy, który szybko się zwróci. Przefiltrowana woda może być wykorzystana na przykład do mycia powierzchni szklanych, pojenia zwierząt czy podlewania roślin.

Dzbanek do wody – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

W asortymencie sklepu internetowego ProstoZKranu.pl znajdą Państwo największy w Polsce wybór dzbanków i wkładów filtrujących. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów z kraju i zagranicy, m.in. Dafi, Brita, Philips czy Aquaphor. Większość z nich posiada atest PZH, stanowiący gwarancję bezpiecznego użytkowania.

Kupując dzbanek z filtrem do wody objęty certyfikatem PZH, mogą Państwo być spokojni o środowisko naturalne. Takie urządzenia są bowiem wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które generują mniejszą ilość zanieczyszczeń związanych z rozkładaniem się plastiku. Co więcej, surowce wykorzystane do produkcji nie mają żadnego wpływu na smak i zapach przefiltrowanej wody.

Dzbanki filtrujące różnią się pojemnością. Oferujemy warianty dwu-, a nawet trzylitrowe, które zapewnią sporo zapasu oczyszczonej wody pitnej. Jeśli w Państwa mieszkaniu znajdują się dwie kuchnie, a dom zamieszkiwany jest przez kilku lokatorów, warto zainwestować w dwa, a nawet trzy różne dzbanki filtrujące. Takie urządzenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie mamy możliwości zamontować systemu odwróconej osmozy lub filtra podzlewozmywakowego.

Wybierając dany dzbanek z filtrem, należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanego wkładu. Rozróżniamy wkłady przeznaczone do wody o niskim, średnim lub wysokim poziomie twardości, różniące się także rozmiarem i typem gwintu oraz żywotnością w litrach. Najpopularniejszy na rynku jest dzbanek z filtrem węglowym, który skutecznie oczyszcza wodę z chloru, metali ciężkich czy rdzy, dzięki czemu możemy podawać ją w formie nieprzegotowanej.

Wkłady do dzbanków filtrujących do wody zawierają węgiel aktywny. Redukują chlor odpowiedzialny za nieprzyjemny smak i zapach wody. Węgiel aktywny ma właściwości absorpcyjne. Pochłania chlor, zanieczyszczenia pochodzące z rur czy inne niepożądane składniki, dzięki czemu przepływająca przez filtr woda jest krystalicznie czysta. Dla dłuższej żywotności dzbanka filtr węglowy należy regularnie czyścić i wymieniać.

Producenci dzbanków filtrujących Brita i Aquaphor słyną z zastosowania innowacyjnych technologii, dlatego ich urządzenia cieszą się rosnącą popularnością. Oferujemy nie tylko dzbanki do wody tych marek, ale i różne rodzaje filtrów do konkretnych modeli urządzeń. Oprócz tradycyjnych węglowych wkładów polecamy filtry magnezowe oraz zmiękczające wodę. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy znajdzie dla siebie odpowiedni dzbanek z filtrem do wody.

Dla naszych klientów skomponowaliśmy także zestawy. Dostępne są dzbanki z zapasem filtrów do wody oraz komplety wkładów. Takie rozwiązanie umożliwia cieszenie się skutecznością dzbanka z filtrem przez długi czas.

Zamów dzbanek z filtrem węglowym i zadbaj o jakość wody pitnej!

Zdrowa i krystalicznie czysta woda to absolutna podstawa w każdej kuchni. Z naszymi urządzeniami w szybki i skuteczny sposób zyskają Państwo dostęp do takiej właśnie wody – pozbawionej szkodliwych związków, rdzy i osadu. Rozwiązanie to znajdzie zastosowanie zarówno w prywatnej kuchni, jak i pomieszczeniu gospodarczym na terenie obiektu przemysłowego lub handlowego. Dzbanek z filtrem to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, dlatego z przyjemnością doradzimy, jak wybrać właściwy dzbanek filtrujący wodę. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Wszystkie zamówienia złożone za pośrednictwem naszego sklepu dostarczymy pod wskazany adres na terenie całej Polski.

pixel