Filtry do wody w kuchni

( ilość produktów: 280 )

Filtry do wody w kuchni

Filtry kuchenne do wody pitnej to jedne z najczęściej wybieranych produktów. Doceniają je szczególnie ci klienci, którym zależy na jak najlepszym smaku i jakości wody kranowej. Filtry kuchenne oczyszczają wodę, na której bazie tworzymy posiłki i napoje dla naszych bliskich. Dzięki odpowiedniej filtracji woda przepływająca przez miejskie lub wiejskie rurociągi staje się zdrowsza i zauważalnie smaczniejsza. Kuchenny filtr do wody pitnej pozwala zmiękczyć wodę i pozbyć się z niej różnego rodzaju zanieczyszczeń, które znajdują się w instalacjach wodno-kanalizacyjnych.

Filtr kuchenny odpowiada także za poprawę zapachu wody, który zmienia się zwłaszcza po awarii rurociągów i przerwie w jej dostawie. Woda niepoddana filtracji może zawierać w sobie wiele szkodliwych substancji, w tym m.in. metale ciężkie, kamień czy chorobotwórcze drobnoustroje. Dlatego jeśli często piją Państwo wodę prosto z kranu czy podają ją swoim domowym pupilom, warto już teraz zainwestować w wysokiej klasy filtry wody do kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktowym na ProstZKranu.pl!

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnego rodzaju kuchenne filtry do wody pochodzące od zaufanych producentów. Przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów: od najprostszych rozwiązań, takich jak butelki i bidony filtrujące, przez filtry na kran po profesjonalne filtry do wody pod zlewozmywak. Każdy klient, niezależnie od potrzeb i preferencji, znajdzie u nas kuchenny filtr do wody, który spełni wszystkie jego oczekiwania względem najwyższej jakości i funkcjonalności.

Oferujemy filtry do wody pod zlew podszafkowe, a także nablatowe. Jeśli zależy Państwu na tym, aby filtr był niewidoczny gołym okiem i nie miał wpływu na estetykę wnętrza, polecamy wybór wariantu podzlewowego lub podszafkowego. Filtry nablatowe, inaczej stojące, ważą niewiele i zajmują mało miejsce, dlatego w razie potrzeby bez problemu można przenieść je z miejsca na miejsce.

Bardzo praktycznym i niedrogim rozwiązaniem są filtry do wody na kran, które pozwalają na korzystanie z filtrowanej, wolnej od zanieczyszczeń wody od razu, bez czekania. Akcesoria te mają na tyle subtelną estetykę, że nie zaburzają ogólnego wystroju kuchni. W zależności od przeznaczenia i funkcjonalności rozróżniamy m.in. filtry do wody na kran zmiękczająco-węglowe, węglowe i mechaniczne.

Jakie filtry kuchenne wybrać?

Wielbiciele najprostszych rozwiązań też znajdą tu coś dla siebie. W ofercie posiadamy dzbanki filtrujące wodę najlepszych producentów, m.in. Brita i Aquaphor. Warto też zaopatrzyć się w filtr wody do zmywarki i lodówki. Pomagają one chronić sprzęt AGD przed szkodliwością twardej wody, która prowadzi do powstawania trudnego do usunięcia kamienia. W ofercie znajdą Państwo także filtry kuchenne do ekspresów do kawy. Użycie filtra zmywarkowego pomaga dodatkowo pozbyć się uporczywych zacieków na naczyniach.

Butelki i bidony filtrujące można zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd, spacer z psem czy do pracy. Bardzo praktycznym rozwiązanie stanowią lampy UV, które dodatkowo chronią przed bakteriami i wirusami chorobotwórczymi znajdującymi się w pobranej wodzie. Osobną grupę produktów stanowią jonizatory wody, podnoszące jej pH oraz ułatwiające wchłanianie zawartych w niej mikroelementów.

Jeśli wciąż nie wiedzą Państwo, który kuchenny filtr do wody najlepiej sprawdzi się w konkretnym zastosowaniu, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością doradzą w podjęciu właściwej decyzji.

Kuchenne filtry do wody – zdrowa woda bezpośrednio z kranu!

Czy można pić wodę prosto z kranu? Dzięki odpowiednim filtrom kuchennym do wody pitnej jest to jak najbardziej możliwe. A dodatkowo w pełni bezpieczne! Korzystanie z filtrów kuchennych polecane jest kobietom w ciąży, a także dzieciom. Filtry kuchenne do wody pitnej sprawdzą się także do pojenia zwierząt domowych czy podlewania roślin. Systemy filtrujące doskonale sprawdzą się także w łazienkach czy pomieszczeniach socjalnych, czyli wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość wody pitnej.

Nasze filtry do wody (pod zlewozmywak, na kran czy wolnostojące) są niezwykle szybkie i proste w montażu. Na specjalne życzenie klientów umożliwiamy instalację systemów filtrujących pod wskazanym adresem. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób fizycznych, które marzą o zdrowej i czystej wodzie bezpośrednio z kranu! Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo gwarancję wsparcia przed- i posprzedażowego. Zapraszamy!

pixel