filtry do lodówki

( ilość produktów: 2 )

Filtry do lodówki

Lodówki z kostkarkami do lodu oraz dyspenserami wody to coraz popularniejsze rozwiązania stosowane w prywatnych kuchniach. Aby chronić te urządzenia przed szkodliwością zanieczyszczonej wody, warto stosować profesjonalne, markowe filtry wody do lodówki. Akcesoria te zabezpieczają sprzęt AGD przed szkodliwym kamieniem i osadami, a także przyczyniają się do poprawy smaku oraz zapachu podawanej wody (również lodu).

Filtr wody do lodówki sprawdzi się jako uzupełnienie domowego systemu uzdatniania wody. Stosując takie rozwiązanie, zyskują Państwo nieograniczony dostęp do wody bez zanieczyszczeń, w tym szkodliwych związków i metali ciężkich. Filtry wody do lodówek wyposażone są w lampy UV, które usuwają z wody chorobotwórcze drobnoustroje i wytwarzają środowisko bakteriostatyczne, zapobiegając ich namnażaniu.

Lodówka z filtrem wody to sposób na zdrową i krystalicznie czystą wodę w każdym domu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego!

Filtry wody do lodówek – duży wybór w jednym miejscu

Producenci filtrów przygotowali dedykowane filtry wody do lodówek wszystkich najpopularniejszych marek. W większości przypadków istnieje też możliwość stosowania rozwiązań uniwersalnych, często opartych o bardziej zaawansowane i skuteczniejsze metody filtracji wody. W naszej ofercie znajdą Państwo obydwa rozwiązania. Asortyment jest kompleksowy i stale poszerzany o nowe produkty, które różnią się parametrami użytkowymi, ceną oraz zastosowaniem.

Filtr do wody do lodówki może mieć wkład uzdatniający i bakteriostatyczny przeznaczony do różnego rodzaju korpusów (np. BigBlue 10” czy BigBlue 20”). Filtry dzielą się również na mechaniczne i węglowe. Niezależnie od tego, który wariant Państwo wybiorą, warto pamiętać o cyklicznej wymianie wkładów. To podstawa prawidłowej, długiej, bezpiecznej eksploatacji każdego filtra do wody.

Oferowane filtry wody do lodówek pochodzą od renomowanych producentów i posiadają atest PZH – to najwyższe wyróżnienie poświadczające, że dany produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia użytkowników, a także środowiska naturalnego. Wysoka jakość użytych materiałów idzie w parze z funkcjonalnością.

Zajmujemy się zarówno sprzedażą wysyłkową, jak i fachowym wsparciem technicznym. Jeżeli nie wiedzą Państwo, który filtr wody do lodówki będzie odpowiedni dla użytkowanego urządzenia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Z przyjemnością pomożemy podjąć właściwą decyzję. Na specjalne życzenie klienta możemy również zamontować zakupiony filtr do lodówki.

pixel