filtry nakranowe

( ilość produktów: 9 )

Filtry nakranowe

Filtr do wody nakranowy to jedno z najprostszych i najtańszych rozwiązań w zakresie uzdatniania wody pitnej. Zasada ich działania jest podobna do popularnych filtrów dzbankowych. Filtr nakranowy zapewnia filtrację mechaniczną lub złożem węgla aktywnego. To dobry wybór, jeśli jakość wody surowej jest na tyle dobra, że nie wymaga bardziej zaawansowanych systemów. Zwykle wystarczy wtedy poprawić smak wody i w tej roli filtr nakranowy sprawdza się doskonale. Usuwa nadmiar chloru z wody, poprawiając jej smak i zapach. Umożliwia picie wody prosto z kranu.

Taka woda jest także lepszą bazą do przygotowania napojów i posiłków. W kuchennych filtrach nakranowych istnieje możliwość włączenia opcji „nie filtrować”. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu wkładu gdy wolimy użyć surowej wody sieciowej. Nakranowy oczyszczacz wody to estetyczne i kompaktowe rozwiązanie. Nie wymaga skomplikowanego montażu, jest praktycznie gotowy do użycia. Sprawdzi się w każdej kuchni, pomieszczeniu socjalnym, a także łazience.

Nakranowe filtry do wody – zdrowa woda w Twojej kuchni

W wodzie pobranej z rurociągów znajduje się wiele szkodliwych substancji, w tym metale ciężkie, chlor czy chorobotwórcze zarazki i bakterie. Filtr nakranowy pozwala szybko i skutecznie oczyścić wodę sieciową ze wszelkich zanieczyszczeń, poprawiając zarówno jej smak, jak i zapach. Jego działanie jest więc identyczne jak w przypadku do dzbanków filtrujących, z tą jednak różnicą, że nakranowy oczyszczacz wody filtruje ją na bieżąco.

Nasz sklep internetowy to miejsce, gdzie znajdą Państwo największy wybór filtrów nakranowych. Dostępne są one w wielu wariantach, zróżnicowanych pod względem wielkościowym i cenowym. Rozwiązanie to jest ekonomiczne, dlatego nie obciąży znacząco domowego budżetu. Korzyści z zastosowania filtrów nakranowych będą.widoczne od razu. Nakranowy oczyszczacz wody to inwestycja w zdrowie wszystkich domowników!

Asortyment obejmuje filtry do wody (nakranowe) najpopularniejszych marek, takich jak m.in. Philips, Brita czy Aquaphor. Zamawiając filtr nakranowy, warto zainwestować także w zestaw dodatkowych wkładów. Aby woda była stale uzdatniania, należy je regularnie wymieniać. Najbardziej wydajne wkłady potrafią przefiltrować nawet 1000 litrów wody!

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktowym dostępnym na ProstoZKranu.pl. Jako doświadczeni specjaliści, oprócz sprzedaży wysyłkowej oferujemy także fachowe wsparcie przed- i posprzedażowe. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Wybierając filtr wody do kuchni z naszego sklepu, mają Państwo gwarancję, że produkt będzie szybko i skutecznie oczyszczał wodę kranową.

pixel