Informacje o sklepie


Prosto z kranu: jakość wody ma znaczenie

W dzisiejszych czasach posiadanie czystej i zdrowej wody nie jest już przejawem luksusu. Nie jest też przywilejem, z którego mogą korzystać nieliczni. Zdrowa woda może być ogólnie dostępna, w każdym domu. Swoją działalnością chcemy sprawić, aby w naszym społeczeństwie pojawiła się świadomość znaczenia jakości wody, jaką spożywamy. Chcemy, aby każdy z Państwa miał świadomość, że zmiękczanie i oczyszczanie wody nie jest czynnością trudną i skomplikowaną.
Aby cieszyć się krystalicznie czystą wodą, wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie urządzenia zmiękczające i oczyszczające wodę. 


 


Profesjonalne filtry do wody.
Gwarancja jakości i niezawodności.

Fundamentem naszej działalności są wysokiej klasy 
zmiękczacze wody oraz filtry do wody. 
Oferujemy:

    • filtry do kuchni
    • filtry do łazienki
    • filtry do pralek, zmywarek, 
     lodówek
    • filtry dzbankowe
    • części i wkłady do filtrów
    • akcesoria

różne rodzaje filtrów wody w ofercie sklepu prosto z kranu

 

 

 

 

 

 

             

Odwrócona osmoza, czyli wybór ekspertów

Ważną kwestią w naszej działalności jest odwrócona osmoza, będąca najdoskonalszym sposobem filtracji. Swoim Klientom oferujemy specjalne systemy osmotyczne, komplety wkładów oraz części zamienne. To właśnie dzięki nim możecie Państwo znaleźć się w posiadaniu krystalicznie czystej  wody, pozbawionej szerokiego spektrum zanieczyszczeń, zwłaszcza trujących związków chemicznych. 

 

systemy odwróconej osmozy w sklepie prosto z kranu

 

Rzetelna i profesjonalna obsługa Klienta 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas celem priorytetowym. Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne u nas urządzenia były produktami starannie wyselekcjonowanymi, sprawdzonymi i niezawodnymi. Dbamy również o to, aby w naszej ofercie nie zabrakło usług idealnie skrojonych na miarę potrzeb naszych Klientów. Dbając o Państwa komfort oferujemy profesjonalny montaż systemów odwróconej osmozy, zmiękczaczy i filtrów centralnych, wymianę wkładów oraz kompleksowy montaż filtrów podzlewozmywakowych. 

Działamy rzetelnie i profesjonalnie, a do tego sprawnie i skutecznie. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Każde zlecenie realizujemy tak, jakbyśmy sami byli jego odbiorcami. Prostozkranu.pl to gwarancja wysokiej jakości produktów i usług, atrakcyjnych ceny oraz miłej i profesjonalnej obsługi.

 

woda

pixel