filtry prysznicowe

( ilość produktów: 17 )

Filtr prysznicowy został stworzony do poprawy jakości wody. Dzięki zawartości złoża polifosfatowego niweluje szkodliwość twardej wody. Filtr prysznicowy do wody przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej. Oprócz tego przyczynia się do redukcji zacieków na armaturze. Działanie filtra prysznicowego Fitaqua docenią także osoby o wrażliwej skórze. Filtr redukuje nie tylko twardość, ale też ilość chloru w wodzie. Dzięki temu skóra po kąpieli nie ulega przesuszeniu i podrażnieniom.

Filtr prysznicowy - skuteczny sposób na oczyszczenie wody i poprawę jej jakości

Z wody korzystamy codziennie. Nie tylko ją pijemy oraz przyrządzamy na jej bazie posiłki. Jest niezbędna podczas kąpieli, mycia naczyń, prania, czy sprzątania domu. Choć nie wyobrażamy sobie bez niej codzienności, często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważna jest jej jakość. To błąd, tym bardziej że skutki korzystania z kiepskiej, twardej wody bezpośrednio wpływają na jakość naszego życia i żywotność sprzętów, których używamy w naszym gospodarstwie domowym. Nie łudźmy się, że jeśli zainwestujemy w sprzęt AGD z wyższej półki, to zostanie z nami na dłużej. Jeśli woda płynąca z naszych kranów jest bogata w jony wapnia i magnezu, nie ominą nas kosztowne naprawy lub nawet wymiana sprzętu na nowy. Co możemy zrobić? Oprócz ustalenia, z jaką wodą mamy do czynienia w naszym gospodarstwie domowym, warto zaopatrzyć się w odpowiednie filtry, które uchronią nasz sprzęt przed awariami. Filtry prysznicowe oferowane w naszym sklepie są wykonane z materiałów wysokiej jakości, zastosowano w nich najnowsze technologie, a ich montaż jest naprawdę nieskomplikowany.

Filtry prysznicowe do wody - co dzięki nim zyskamy?

Przede wszystkim filtry prysznicowe eliminują problem osadzania się kamienia na baterii prysznicowej, słuchawce czy kafelkach w łazience. Każdy z nas bez problemu poradzi sobie z zamontowaniem filtra prysznicowego. Dzięki temu zyskamy czystą wodę, wolną od bakterii, chloru, substancji organicznych, czy metali ciężkich. Działanie filtrów prysznicowych docenią przede wszystkim osoby z wrażliwą czy delikatną skórą, na której po kąpieli możemy zaobserwować podrażnienia, zaczerwienienia lub suchość. Oprócz wydłużenia żywotności naszych urządzeń i armatury oraz pozytywnego wpływu na naszą skórę i włosy, to również oszczędność dla naszego portfela. Nie chodzi tylko o wspomniane wcześniej awarie sprzętu, ale również o efektywniejsze działanie używanych podczas kąpieli kosmetyków, czy detergentów stosowanych podczas czyszczenia prysznica. Już niewielkie ilości wystarczą, aby spełniły swoje zadanie, dlatego starczają nam na dłużej, co przekłada się na mniejsze zużycie i rzadsze zakupy w drogerii. Warto wziąć to pod uwagę i przemyśleć zakup jednego z filtrów prysznicowych dostępnych w naszym sklepie. Znajdziesz tutaj jedynie renomowane marki, które gwarantują sprzęt na najwyższym poziomie.

pixel