Poznaj turystyczne, survivalowe filtry do wody LifeStraw!

2023-04-03
Poznaj turystyczne, survivalowe filtry do wody LifeStraw!

Filtry wody LifeStraw - pij czystą wodę prosto z naturalnych źródeł!

Przenośne filtry do wody LifeStraw to coś więcej niż popularne butelki filtrujące. Produkty LifeStraw sprawdzają się jako turystyczne i survivalowe filtry do wody. Ich poręczność, skuteczność oczyszczania wody i wszechstronność zastosowania zachwyca miłośników przygód z całego świata.

Filtry wody marki LifeStraw to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na picie wody bezpośrednio z naturalnych źródeł. Pozwalają uzyskać czystą wodę prosto i szybko, zachowując przy tym lekkość i niewielkie rozmiary. Dzięki zaawansowanej technologii filtracji wody, filtr LifeStraw skutecznie eliminuje zanieczyszczenia, pozwalając pić czystą wodę prosto z jeziora, rzeki czy innego zbiornika. Filtr membranowy, będący sercem produktów LifeStraw, c hroni przed 99,999999% bakterii (w tym E. coli, Salmonella), 99,999% pasożytów (w tym Giardia i Cryptosporidium). Przenośny filtr usuwa też 99,999% wszechobecnych mikroplastików, dzięki czemu niektórzy użytkownicy stosują go nie tylko w terenie, ale także na co dzień.

Gama produktów LifeStraw pozwala znaleźć odpowiednie rozwiązanie do każdych potrzeb. Wszystkie oryginalne produkty LifeStraw łączy jeden cel: bezpieczna woda pitna prosto z natury, w każdych warunkach. Poznajmy przykładowe produkty tej marki.

 

Filtr do wody LifeStraw

 

 

Filtr wody LifeStraw Personal - wielofunkcyjna słomka do picia wody z naturalnych źródeł

 Kultowy filtr marki LifeStraw, czyli tak zwana Słomka Życia filtrująca wodę . Ten innowacyjny, przenośny filtr wręcz szokuje ogromem skuteczności i wielofunkcyjności, zamkniętym w kompaktowej formie. Główną funkcją filtra LifeStraw Personal jest wykorzystywanie go do picia bezpośrednio z naturalnych źródeł wody - po prostu nachylamy się nad potokiem czy zbiornikiem i korzystamy z dobroczynnych właściwości słomki LifeStraw. Do czego jeszcze przyda się Słomka Życia? Otwierając zaślepkę w dolnej części słomki, odkryjemy jej dodatkowe zastosowania. Można w tym miejscu podpiąć wężyk do picia wody z bukłaka, albo skorzystać z uniwersalnego gwintu i zamocować standardową butelkę PET. Dzięki temu, możemy pić filtrowaną wodę wprost z tych zasobników lub użyć słomki jako grawitacyjny filtr i przelewać przez nią oczyszczoną wodę do innego naczynia .

 

Słomka filtrująca wodę LifeStraw

 

Jeśli nie słomka do filtrowania wody LifeStraw Personal, to co?

 

Składane butelki LifeStraw Peak Series Squeeze z filtrem

Technologia LifeStraw to nie tylko popularne słomki. Na podobnej zasadzie działa filtr butelki LifeStraw. Oprócz filtra membranowego, w zestawie dostajemy składany bidon. Wystarczy napełnić butelkę wodą z niemal dowolnego źródła, zakręcić nakrętką z ustnikiem i filtrem, by cieszyć się możliwością bezpiecznego picia wody. Butelka LifeStraw Peak Squeeze pozwala mieć zapas czystej wody pod ręką w trakcie wędrówki i uzupełniać jej ilość zawsze, gdy napotkamy odpowiednie źródło. Dzięki trwałemu materiałowi i składanej formie, przechowywanie butelki LifeStraw jest niezwykle wygodne i nie wymaga wiele miejsca.

 

LifeStraw miękka butelka z filtrem

 

 

Co istotne, po wyjęciu z butelki LifeStraw Squeeze , filtr nadaje się do podobnego użycia, jak Słomka Życia. Można pić wodę bezpośrednio przez niego, zastosować go jako grawitacyjny filtr, zamontować wężyk od bukłaka lub wkręcić w gwint butelkę PET.

 

Składany bidon filtrujący LifeStraw Squeeze

 

 

Dzięki przenośnym filtrom LifeStraw, bezpieczna woda pitna jest zawsze pod ręką. Zgodnie z ideą marki LifeStraw filtry są nie tylko niezwykle skuteczne, ale i poręczne oraz wszechstronne. Nic dziwnego, że filtry LifeStraw mają opinie najlepszych turystycznych filtrów wody w swojej klasie.

 

 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023

Polecane

pixel