jonizatory wody

( ilość produktów: 7 )

Jonizatory wody

Jonizatory do wody uzupełniają działanie nablatowych i podblatowych filtrów kuchennych oraz dzbanków filtrujących. Poprawiają parametry wody pitnej, zwłaszcza jej pH, nadając jej zalety wody alkalicznej. Część badań wskazuje, że taka woda jest korzystniejsza dla organizmu. Sprzyja równowadze kwasowo-zasadowej oraz ułatwia wchłanianie mikroelementów. Jonizowanie wody zmniejsza ryzyko powstawania wolnych rodników. W ten sposób filtry jonizujące wodę wspomagają profilaktykę przeciwnowotworową.

Jonizator do wody alkalicznej pełni również rolę filtra mineralizującego. Jego działanie poprawia wartości zdrowotne wody, wzbogacając ją w niezbędne składniki mineralne: wapń, magnez, potas, sód. Filtry jonizujące to doskonały sposób na poprawę walorów smakowych i zdrowotnych wody. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu ProstoZKranu.pl, gdzie znajdą Państwo różnego rodzaju jonizatory wody, które sprawdzą się zarówno w małej, jak i dużej kuchni.

W asortymencie dostępne są wkłady liniowe podnoszące poziom pH wody i uwalniające aktywny wodór. Pochodzą od renomowanych producentów i są objęte atestem PZH. Jonizacja wody pitnej z wykorzystaniem naszych wkładów jest w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego. Filtry wykonane zostały z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które łatwiej i szybciej się rozkładają, ograniczając zanieczyszczenia.

Urządzenie do jonizacji wody przeznaczone jest do systemu filtrującego już zainstalowanego w kuchni. Zajmuje ono niewiele miejsca, można więc bez problemu ukryć go pod blatem czy zlewem. Kupując jonizator do wody alkalicznej, warto pamiętać o tym, aby regularnie go wymieniać – najlepiej raz na 12 miesięcy. Ważnym parametrem, który ma znaczenie przy wyborze właściwego filtra, jest średnica wkładu. Im wyższy ten parametr, tym jonizowanie wody jest wydajniejsze.

Jonizatory wody – zamów z dostawą do domu

Stawiamy na rzetelność, profesjonalizm i konkurencyjność, dlatego oferujemy Państwu jonizatory wody w szerokim zakresie cenowym. Nasze produkty łączą funkcjonalność z wysoką jakością wykonania, co gwarantuje ich niezawodne działanie przez długi czas. Montaż urządzeń jonizujących jest prosty i intuicyjny, jeśli jednak wystąpią jakiekolwiek problemy z instalacją, nasi doświadczeni specjaliści z przyjemnością pomogą!

Wszystkie zamówienia złożone za pośrednictwem sklepu wysyłamy pod wskazany adres dostawy na terenie całej Polski. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z pełną ofertą jonizatorów do wody.

pixel