2018-01-02

Filtry dzbankowe

Dzbanek filtrujący wodę: podręczny sposób na czystą wodę

Filtry dzbankowe to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie woda surowa nie wymaga bardziej zaawansowanej filtracji. Pozwalają poprawić smak i zapach wody, oczyścić z nadmiaru chloru. Łatwo to zauważyć pijąc kawę, herbatę, czy inne domowe napoje na bazie takiej wody. Niezaprzeczalną zaletą dzbanków jest kompaktowy rozmiar oraz dziecinnie prosta obsługa. Wystarczy pamiętać o regularnej wymianie wkładu, by cieszyć się świeżą wodą. 

 

 

wymiana wkładu brita maxtra

 

 

Nowoczesne wkłady do dzbanków filtrujących

Najpopularniejsze są dzbanki z filtrem węglowym, ale nowoczesne wkłady mają też inne funkcje. W ofercie firmy Aquaphor znajdziemy wkłady zmiękczające wodę. Występują one w dwóch wariantach: do wody średnio twardej i bardzo twardej. Ich zastosowanie pozwala nie tylko na poprawę smaku wody, ale i ochronę czajnika przed kamieniem.Nowością w naszej ofercie są wkłady wzbogacające wodę w cenny magnez. Dzięki temu dzbanek filtrujący zapewnia wodę nie tylko smaczniejszą, ale i zdrowszą.

Swą popularność dzbanki filtrujące zawdzięczają także niskiej cenie. Szczególnie w przypadku zakupu dzbanka z kompletem wkładów w zestawie. Zakup dzbanka z zestawem filtrów zapewnia nie tylko oszczędność, ale i komfort na wiele miesięcy. Warto zaopatrzyć się w taki zestaw, np. z dzbankiem Aquaphor Onyx lub Brita Marella.

 centralny zmiękczacz do wody zalety stosowania

dzbanki filtrujące wode aquaphor i brita

 

Stylowy i praktyczny dodatek w Twojej kuchni

Nowoczesne dzbanki przyciągają wzrok ciekawym stylem. Występują w różnych fasonach i wariantach kolorystycznych. W naszej ofercie dostępne są dzbanki z innowacyjnego tworzywa: Tritanu. Materiał ten łączy piękny wygląd szkła z zaletami nowoczesnego syntetyku. Dzbanek z Tritanu prezentuje się estetycznie, zachowując przy tym lekkość i odporność na stłuczenia. Wykonane z Tritanu dzbanki Onyx Provence wyróżnia także duża pojemność. Podobną zaletę posiada dzbanek filtrujący Brita Marella XL. Łączy wygodną, dużą pojemność ze skutecznością popularnego filtra Brita Maxtra. Duży dzbanek to za mało? Żaden problem! Wówczas sprawdzi się Brita Fill&Enjoy. Jest to kompaktowy dystrybutor wody z technologią filtracji znaną z dzbanków Brita.


Zapraszamy do zapoznania się z produktami z kategorii Dzbanki Filtrujące w naszym sklepie.

 

 

Polecane

pixel