2020-03-13

Filtry profesjonalne

Profesjonalne filtry do wody dla sektora HoReCa

Profesjonalne filtry do wody to niezawodne urządzenia o zwiększonej wydajności. Zaprojektowane zostały z myślą o potrzebach sektora HoReCa. Przystosowane do dużych przepływów, aby zapewnić bieżącą filtrację wody. Profesjonalne filtry do wody sprawdzają się na wielu polach. W naszej ofercie dostępne są filtry poprawiające parametry wody dla gastronomii. Należą do nich filtry wody z serii Brita Purity Quell STSkuteczna filtracja umożliwia serwowanie klientom wody o doskonałym smaku. Profesjonalne filtry poprawiają także jakość napojów i potraw bazujących na wodzie. Krystalicznie czysta woda pozwala wydobyć pełnię aromatu kawy i herbaty. Optymalnym wyborem do ekspresu do kawy będzie filtr z serii Brita Purity Finest. Filtry z tej rodziny zapewniają wodę o idealnej kompozycji składników mineralnych.

 

 

Korzyści ze stosowania profesjonalnych filtrów wody dla gastronomii:

 


filtry wody dla sektora horeca osad z kamienia w czajniku osad z kamienia na szkle profesjonalne filtry wody
  • możliwość serwowania klientom wody doskonałej jakości
 
  • ochrona urządzeń gastronomicznych przed szkodliwym kamieniem
  • redukcja nieestetycznych zacieków na naczyniach
  • doskonały smak potraw i napojów na bazie wody

 

 

Ochrona urządzeń gastronomicznych

Profesjonalne filtry chronią urządzenia gastronomiczne. Niwelują chlor i zanieczyszczenia wpływające negatywnie na żywotność sprzętów. Filtry Brita Purity Clean i Clean Extra chronią zmywarkę przed twardą wodą. Częściowo demineralizują wodę, niwelując szkodliwy osad z kamienia. Dzięki temu urządzenie zachowuje dłużej sprawność, a naczynia nie są pokryte nieestetycznymi zaciekami. Firma Brita ma także propozycję dla użytkowników pieców konwekcyjnych. Filtry Brita Purity Steam oczyszczają i dekarbonizują wodę. Zmniejszają ryzyko uszkodzenia urządzeń przez osadzający się kamień.

 Zastosowanie filtrów profesjonalnych brita do gastronomii

 

Filtry profesjonalne Brita Purity C: precyzyjnie dobrane rozwiązanie

Idealna woda do zimnych napojów, do ekspresu, do gotowania na parze. Brita wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom gastronomii. Filtry Brita Purity C pozwalają precyzyjnie dostosować parametry wody do konkretnych wymagań. Podobnie jak w przypadku innych filtrów Brita, stosuje się je ze specjalną głowicą. Głowice do filtrów Brita Purity C występują w różnych wariantach obejścia. Dzięki temu można dobrać właściwy wariant do każdych potrzeb.

 filtry do wody profesjonalne brita dla gastronomii
profesjonalne filtry wody dla gastronomii i HoReCa

 
W razie potrzeby, służymy pomocą w doborze odpowiednich filtrów profesjonalnych.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami z kategorii Filtry Profesjonalne w naszym sklepie.
 

Polecane

pixel