filtry do pralki

( ilość produktów: 2 )

Filtr do wody do pralki - dobra inwestycja czy strata pieniędzy?

Woda, z której korzystamy w naszych gospodarstwach domowych, najczęściej nie jest najlepszej jakości. Większość z nas bagatelizuje ten fakt, twierdząc, że oprócz kiepskiego smaku, nie rzutuje to na nasze codzienne życie. Nie jest to do końca prawdą. Oprócz zniechęcającego zapachu oraz smaku, z którym możemy sobie poradzić kupując do picia wodę butelkowaną, twarda woda wpływa również na wiele innych czynników, z których nawet nie zdajemy sobie sprawy. Woda zasobna w jony wapnia i magnezu to tykająca bomba. Jeśli nie zrobimy nic, aby ją oczyścić ze szkodliwych substancji, nasze domowe sprzęty nie ominą kosztowne awarie. Dlaczego? Osadzający się na elementach grzewczych kamień prowadzi do korozji. Możemy również zaobserwować pojawianie się na pranej odzieży nieestetycznych żółtych plam.

Filtr zmiękczający do pralki - skuteczny sposób na ochronę sprzętu AGD

Filtr zmiękczający wodę do pralki to niezbędna inwestycja każdej osoby, której zależy na długim i efektywnym działaniu posiadanego sprzętu. Oprócz środków zaoszczędzonych na serwisowaniu urządzenia, oszczędzamy również na środkach piorących. Filtr wody do pralki sprawia, że możemy ograniczyć ilość detergentów, które dotąd stosowaliśmy, aby pranie było czyste i pachnące. Podobnie ma się sprawa z środkami, które miały nam pomóc w zachowaniu pralki w odpowiedniej kondycji. Dzięki filtrom do pralki nie będą nam już potrzebne.

Warto podkreślić, że do zamontowania filtra wody do pralki nie potrzebujemy żadnych dodatkowych narzędzi. To prosta i intuicyjna czynność, z którą bez problemu poradzimy sobie samodzielnie.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty mają jedną wspólną cechę - jest nią wysoka jakość. Stawiamy wyłącznie na marki solidne, cieszące się niesłabnącą renomą. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że kupione produkty są zgodne z opisem, zaś ceny najlepsze na rynku. Jesteśmy przekonani, że z wyboru filtra do pralki lub zmywarki będziecie zadowoleni. To inwestycja, która szybko się zwróci.

Filtr wody do pralki ma za zadanie chronić urządzenie. Zawartość złoża polifosfatowego redukuje szkodliwe działanie twardej wody. Zapobiega uszkodzeniu grzałki i wnętrza pralki przez osadzający się kamień. Sprzyja lepszej skuteczności działania detergentów. Wszystko to sprawia, że filtr do pralki ogranicza wydatki zarówno na środki piorące, jak i na ewentualną naprawę pralki. W naszej ofercie dostępne są filtry pralkowe Aquaphor Stiron oraz Fitaqua. To sprawdzone, skuteczne filtry z możliwością samodzielnego uzupełnienia złoża.

pixel