Kuchenna bateria trójdrożna Blue Water Palmira w kolorze Inox

Trójdrożna bateria Blue Water Palmira jest połączeniem klasycznego kranu kuchennego z wylewką do wody filtrowanej. Jest to niezwykle praktyczne oraz stylowe rozwiązanie oszczędzające miejsca przy zlewozmywaku. Montaż trójdrożnej baterii polecany jest użytkownikom filtrów podzlewowych oraz odwróconej osmozy, taka bateria ułatwia dostęp do wody przefiltrowanej oraz pozwala uniknąć ingerencji w blat zlewozmywaku. Bateria kuchenna Blue Water Palmira wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej wykończonej w kolorze Inox. Wysoka jakość materiałów oraz wykończenia gwarantują odporność na środki czystości, oraz codzienne używanie. Kluczowym udogodnieniem jest również możliwość obrotu wylewki aż do 360 stopni, ułatwia to codzienne czynności oraz dotarcie do każdego zakątka zlewu.

Dwa oddzielne obwody gwarantują, że woda przefiltrowana nie ma kontaktu z wodą sieciową. Obiegi sterowane oddzielnie, prawy mieszacz odpowiada za wodę ciepłą i zimną, lewa dźwignia odpowiada za dystrybucję wody filtrowanej.

  

Najwyższej jakości komponenty sercem baterii Blue Water Palmira

Bateria Blue Water Palmira seryjnie wyposażona jest w perlatory Neoperl oraz ceramiczną głowicę Kerox, elementy te gwarantują długowieczność oraz bezawaryjną pracę.

Perlatory odpowiadają za napowietrzenie strumienia wody, który wydaje się większy. Takie rozwiązanie sprawdza się podczas zmywania, strumień jest większy, lecz zużywa mniej wody, dodatkowo nie rozpryskuje się, ograniczając chlapanie.

Ceramiczna głowica gwarantuje cichą i delikatną pracę, nawet przy codziennym obciążeniu. Zastosowanie produktu firmy Kerox umożliwia precyzyjne sterowanie strumieniem wody oraz gwarancję długiej i bezawaryjnej pracy.

 

Trójdrożna Bateria kuchenna Blue Water Palmira

 

Łatwy i szybki proces montażu baterii Blue Water

Kuchenna bateria trójdrożna Blue Water Palmira wyposażona jest w niezbędne elementy montażowe. W zestawie znajdują się m.in. szybkozłączki do filtra oraz elastyczne wężyki podłączeniowe. Prosta budowa baterii oraz niezbędne elementy w zestawie sprawiają, że montaż baterii jest prosty, nie wymaga specjalistycznych umiejętności i może zostać wykonany bez konieczności zamawiania wizyty specjalisty. Baterie Blue Water to sprawdzone rozwiązania, które od lat służą w domowych i przemysłowych kuchniach.

 

Najważniejsze cechy baterii Blue Water Palmira:

  • Delikatny design: wykonana w delikatnym i minimalistycznym stylu, wykończona w odcieniach inoxu.
  • Idealne wymiary: Wysokość wylewki od podstawy do perlatora wynosi 25 cm a jej zasięg 19,5 cm, co ułatwia codzienne użytkowanie.
  • Obrotowa wylewka: Obracana do 360 stopni, umożliwia łatwe manewrowanie i daje dostęp do wszystkich zakątków zlewu.
  • Wytrzymałe perlatory Neoperl: Redukują ilość zużywanej wody, tworzy napowietrzony strumień, który nie ropryskuje się w kontakcie z dłońmi.
  • Dwuobwodowa konstrukcja: Oddzielny obieg wody wodociągowej oraz filtrowanej, nie mają punktu stycznego.
  • Dwa kurki do dystrybucji wody: Z lewej strony do wody filtrowanej, z prawej strony do wody zimnej i ciepłej.
  • Prosty montaż: W komplecie znajdują się niezbędne akcesoria montażowe.