Sznurkowy filtr do wody Supreme o dokładności 5 mikronów
Polipropylenowy wkład przeznaczony do filtracji mechanicznej o dokładności 5 mikronów. Sznurkowy filtr wody Supreme S-PS5MBB20S usuwa z wody zanieczyszczenia takie jak piasek, rdza oraz inne cząstki stałe czy zawiesiny. Filtr mechaniczny Supreme S-PS5MBB20S jest podstawowym i najważniejszym elementem do zastosowania w przypadku poprawy jakości wody pitnej i użytkowej oraz ochrony urządzeń AGD. Wkłady sznurkowe wykonane są z włókniny polipropylenowej gwarantującą dokładną filtrację przy minimalnej redukcji przepływu wody w obiegu. Filtr ze sznurka polipropylenowego Supreme S-PS5MBB20S przeznaczony jest do korpusów narurowych BB20". Wkład należy stosować wyłącznie do filtracji wody bezpiecznej bakteriologicznie i znanego pochodzenia.
Jak często należy wymieniać wkład sznurkowy?
Wkłady mechaniczne należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Trwałość filtra zależna jest stanu wody wejściowej. W przypadku zastosowania wkładu do korpusów narurowych należy obserwować stopień zanieczyszczenia wkładu i wymieniać go zależnie od jego zużycia.
| Filtr do wody Supreme S-PS5MBB20S | |
|---|---|
| Producent | Supreme |
| Model | S-PS5MBB20S |
| Wielkość | 20 cali |
| Dokładność filtracji | 5 mikronów |
| Materiał | Sznurek polipropylenowy |
| Zastosowanie | Korpus BB20" |
| Żywotność (do) | 6 miesięcy |
| Temperatura wody | 1° - 45° |
| Żywotność w litrach | 36000 litrów |
| Wymiary | 4.5 cala x 20 cali (11,43 cm x 50,8 cm) |
| Wydajność litr/h | 3600 litrów/godzinę |
| Spadek ciśnienia | 0,3–0,5 bar |
| Atest PZH | Tak |
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.

