Sznurkowy filtr do wody FITaqua o dokładności 10 mikron
Polipropylenowy wkład przeznaczony do filtracji mechanicznej o dokładności 10 mikronów. Sznurkowy filtr wody FITaqua AC-YRN-10-10 usuwa z wody zanieczyszczenia takie jak piasek, rdza oraz inne cząstki stałe czy zawiesiny. Filtr mechaniczny FITaqua AC-YRN-10-10 jest podstawowym i najważniejszym elementem do zastosowania w przypadku poprawy jakości wody pitnej i użytkowej oraz ochrony urządzeń AGD. Wkłady sznurkowe wykonane są z włókniny polipropylenowej gwarantującą dokładną filtrację przy minimalnej redukcji przepływu wody w obiegu. Filtr ze sznurka polipropylenowego FITaqua AC-YRN-10-10 przeznaczony jest do systemów odwróconej osmozy oraz korpusów narurowych 10". Wkład należy stosować wyłącznie do filtracji wody bezpiecznej bakteriologicznie i znanego pochodzenia.
Jak często należy wymieniać wkład sznurkowy?
Wkłady mechaniczne należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Trwałość filtra zależna jest stanu wody wejściowej. W przypadku zastosowania wkładu do korpusów narurowych lub systemów odwróconej osmozy należy obserwować stopień zanieczyszczenia wkładu i wymieniać go zależnie od jego zużycia.
| Specyfikacja filtra wody FITaqua AC-YRN-10-10 | |
|---|---|
| Producent | FITaqua |
| Model | AC-YRN-10-10 |
| Wielkość | 10 cali |
| Dokładność filtracji | 10 mikronów |
| Materiał | Sznurek polipropylenowy |
| Zastosowanie | Osmoza, Korpus 10" |
| Żywotność (do) | 6 miesięcy |
| Temperatura wody | 1° - 52° |
| Żywotność w litrach | 12000 litrów |
| Wymiary | 2.5 cala x 10 cali (6,35 cm x 25,4 cm) |
| Wydajność litr/h | 1200 litrów/godzinę |
| Spadek ciśnienia | 0,3–0,5 bar |
| Atest PZH | Tak |
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.

