Piankowy filtr do wody Supreme o dokładności 1 mikrona
Polipropylenowy wkład przeznaczony do filtracji mechanicznej o dokładności 1 mikrona. Piankowy filtr wody Supreme S-PP1MBB20 usuwa z wody zanieczyszczenia takie jak piasek, rdza oraz inne cząstki stałe czy zawiesiny. Filtr mechaniczny Supreme S-PP1MBB20 jest podstawowym i najważniejszym elementem do zastosowania w przypadku poprawy jakości wody pitnej i użytkowej oraz ochrony urządzeń AGD. Wkłady piankowe wykonane są z włókniny polipropylenowej gwarantującą dokładną filtrację przy minimalnej redukcji przepływu wody w obiegu. Filtr z pianki polipropylenowej Supreme S-PP1MBB20 przeznaczony jest do korpusów narurowych BB20". Wkład należy stosować wyłącznie do filtracji wody bezpiecznej bakteriologicznie i znanego pochodzenia.
Jak często należy wymieniać wkład piankowy?
Wkłady mechaniczne należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Trwałość filtra zależna jest stanu wody wejściowej. W przypadku zastosowania wkładu do korpusów narurowych należy obserwować stopień zanieczyszczenia wkładu i wymieniać go zależnie od jego zużycia.
| Filtr do wody Supreme S-PP1MBB20 | |
|---|---|
| Producent | Supreme |
| Model | S-PP1MBB20 |
| Wielkość | 20 cali |
| Dokładność filtracji | 1 mikron |
| Materiał | Pianka polipropylenowa |
| Zastosowanie | Korpus BB20" |
| Żywotność (do) | 6 miesięcy |
| Temperatura wody | 2° - 45° |
| Żywotność w litrach | 24000 litrów |
| Wymiary | 2.5 cala x 20 cali (6,35 cm x 50,8 cm) |
| Wydajność litr/h | 2400 litrów/godzinę |
| Spadek ciśnienia | 0,2–0,4 bar |
| Atest PZH | Tak |
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.




