Szklany dzbanek filtrujący Wessper AquaMax Crystalline o pojemności użytkowej 1,9 litra w eleganckim kolorze czarnym, wyposażony jest w komplecie w 12 wkładów filtrujących. To niezrównana propozycja dla tych, którzy pragną cieszyć się krystalicznie czystą wodą bez uciążliwych zanieczyszczeń.

Dzbanek filtrujący nie tylko prezentuje oryginalny design, ale także wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości. Szkło, z którego wykonano dzbanek, nie oddziałuje ze składnikami przechowywanej wody, pozostawiając jej naturalny smak i aromat. Zestaw zawiera również specjalnie zaprojektowany wkład filtrujący Wessper AquaMax, który skutecznie usuwa szkodliwe zanieczyszczenia, takie jak chlor, kamień, pestycydy oraz metale ciężkie, zapewniając bezpieczną i czystą wodę do spożycia.

Dzięki obrotowemu wieczku filtra, napełnianie dzbanka staje się łatwiejsze, a specjalnie wyprofilowany dziubek umożliwia precyzyjne nalewanie wody do szklanki bez ryzyka rozlania. Ponadto, ucho dzbanka wykonane jest z nienagrzewającego się materiału, zapewniając wygodę podczas przenoszenia nawet gorącej cieczy. Dzbanek filtrujący Wessper można w łatwy sposób zmienić w klasyczną karafkę na zimne i gorące napoje. Wystarczy wymontować koszyczek z filtrem aby cieszyć dodatkową funkcjonalnością dzbanka.
Dodatkowo, wzmocnione podwójną warstwą szkła borokrzemowego dno dzbanka gwarantuje jego wytrzymałość i długotrwałą użyteczność.

Elegancki dzbanek filtrujący Wessper AquaMax Crystalline to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również estetyczny dodatek do każdej kuchni. Dla osób, które cenią sobie czystość i wygodę, to idealny wybór na codzienną dawkę zdrowej, filtrowanej wody.

 

Czarny dzbanek filtrujący Wessper

 

Prosty w utrzymaniu czystości!

Dzbanek na wodę Wessper wykonany jest z wysokojakościowego szkła borokrzemowego, które jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a także w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka. Zastosowanie takiego rodzaju szkła sprawia, że dzbanek możemy również używać do przygotowania napojów gorących (po wcześniejszym wyjęciu wkładu filtrującego). Kupując więc ten szklany dzbanek filtrujący, otrzymujesz więc wielofunkcyjny dzbanek na wodę oraz gorące napoje! Dzbanki oraz butelki wykonane ze szkła borokrzemowego charakteryzują się wysoką odpornością na temperatury. Dzięki zastosowaniu szkła żaroodpornego dzbanek możemy myć również w zmywarce!

 

Bezpieczny dla otoczenia oraz człowieka szklany dzbanek Wessper.

Statystycznie przeciętna osoba wypija rocznie ponad 350 butelek wody rocznie, produkując przy tym ogromne ilości plastikowych odpadów. Korzystając z dzbanka filtrującego Wessper pomożesz zredukować ilość produkowanych odpadów, w ciągu roku wyrzucisz jedynie 12 wkładów filtrujących (1 miesięcznie). Wyrzucone wkłady filtrujące podlegają natomiast recyklingowi!

Komponenty dzbanka oraz wkładów filtrujących są w pełni wolne od szkodliwych związków Bisfnenolu A (BPA FREE)!

 

Dzbanek filtrujący Wessper z 12 wkładami filtrującymi

Specyfikacja techniczna dzbanka Wessper AquaMax Crystalline:

  • Wysokość dzbanka: 25 cm
  • Średnica (bez dziubka): 13,4 cm
  • Średnica (z dziubkiem): 14,8 cm
  • Długość rączki: 13,4 cm
  • Grubość szkła (dno): 0,45 cm
  • Grubość szkła (ścianka boczna): 0,2 cm
  • Pojemność całkowita: 3,3l
  • Pojemność użytkowa: 1,9 

W zestawie z dzbankiem znajduje się 12 następujących wkładów filtrujących: