Węglowy filtr do wody FITaqua AC-CTO-20BB
Wkład filtrujący wykonany ze spiekanego bloku węgla aktywnego. Filtr AC-CTO-20BB usuwa z wody chlor oraz inne zanieczyszczenia organiczne zawarte w wodzie. Filtr węglowy jest podstawowym i jednym z najważniejszych filtrów do zastosowania w przypadku filtracji wody pitnej. Zadaniem filtra węglowego AC-CTO-20BB jest poprawa smaku oraz zapachu spożywanej wody i napojów takich jak kawa lub herbata. Dzięki zastosowanej strukturze sprasowanego bloku węglowego, woda ma dłuższy kontakt z filtrem co znacznie zwiększa jego skuteczność oraz uniemożliwia wodzie znajdowanie obejść innymi kanałami. Produkt o standardowych wymiarach: 20 cali wysokości oraz 4,5 cala szerokości nadaje się do użycia w przypadku większości korpusów narurowych. Wkład należy stosować wyłącznie do filtracji wody bezpiecznej bakteriologicznie i znanego pochodzenia.
Jak często należy wymieniać wkład węglowy?
Wkłady węglowe należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Trwałość filtra zależna jest stanu wody wejściowej. W przypadku zastosowania wkładu do korpusów narurowych należy obserwować stopień zużycia wkładu i wymieniać go w odpowiednim terminie.
| Specyfikacja filtra wody FITaqua AC-CTO-20BB | |
|---|---|
| Producent | FITaqua |
| Model | AC-CTO-20BB |
| Wielkość | BB20 cali |
| Materiał | Blok węglowy |
| Zastosowanie | Korpus 20" |
| Żywotność (do) | 6 miesięcy |
| Temperatura wody | 2° - 45° |
| Żywotność w litrach | 11000 litrów |
| Wymiary | 4,5 cala x 20 cali (11,43 cm x 50,8 cm) |
| Wydajność litr/h | 1200 litrów/godzinę |
| Spadek ciśnienia | 0,2–0,4 bar |
| Atest PZH | Tak |
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.

