Węglowy filtr do wody Ecosoft CTO10 BB10
Wkład filtrujący wykonany ze spiekanego bloku węgla aktywnego. Filtr Ecosoft CTO10 BB10 usuwa z wody chlor oraz inne zanieczyszczenia organiczne zawarte w wodzie. Filtr węglowy jest podstawowym i jednym z najważniejszych filtrów do zastosowania w przypadku filtracji wody pitnej. Zadaniem filtra węglowego Ecosoft CTO10 BB10 jest poprawa smaku oraz zapachu spożywanej wody i napojów takich jak kawa lub herbata. Dzięki zastosowanej strukturze sprasowanego bloku węglowego, woda ma dłuższy kontakt z filtrem co znacznie zwiększa jego skuteczność oraz uniemożliwia wodzie znajdowanie obejść innymi kanałami. Produkt o standardowych wymiarach: 10 cali wysokości oraz 4,5 cala szerokości nadaje się do użycia w przypadku większości korpusów narurowych. Wkład należy stosować wyłącznie do filtracji wody bezpiecznej bakteriologicznie i znanego pochodzenia.
Jak często należy wymieniać wkład węglowy?
Wkłady węglowe należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Trwałość filtra zależna jest stanu wody wejściowej. W przypadku zastosowania wkładu do korpusów narurowych należy obserwować stopień zużycia wkładu i wymieniać go w odpowiednim terminie.
| Specyfikacja filtra wody Ecosoft CTO10 BB10 | |
|---|---|
| Producent | Ecosoft |
| Model | CTO10 BB10 |
| Wielkość | 10 cali |
| Materiał | Blok węglowy |
| Zastosowanie | Korpus BB10" |
| Żywotność (do) | 6 miesięcy |
| Temperatura wody | 3° - 43° |
| Żywotność w litrach | 25000 litrów |
| Wymiary | 4,5 cala x 10 cali (11,43 cm x 25,4 cm) |
| Wydajność litr/h | 300 litrów/godzinę |
| Spadek ciśnienia | 0,2–0,4 bar |
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.

