Trójdrożna bateria kuchenna Supreme FX03-C w kolorze chrom

Bateria zlewozmywakowa Supreme FX03-C to połączenie klasycznej baterii kuchennej oraz wylewki do wody filtrowanej. Bateria Supreme FX03-C wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej i wykończona w chromie. Dwuobwodowa bateria FC03-C to niezwykłe udogodnienie w kuchni, gdzie korzysta się z podzlewowych filtrów wody lub systemów odwróconej osmozy. Oszczędność miejsca oraz brak konieczności przerabiania blatu zlewozmywaka to niezwykle cenne udogodnienia wynikające z faktu posiadania takiego kranu. 

Nowoczesna bateria Supreme wyposażona jest ceramiczne zawory oraz dwa perlatory, jeden odpowiada za dystrybucję wody zimnej i ciepłej, drugi natomiast za wodę filtrowaną. Kolejnym niezwykle ważnym udogodnieniem jest możliwość obrotu baterii o 360 stopni wokół jej własnej osi. Napełnienie szklanki lub innego pojemnika poza zlewozmywakiem nie stanowi dla tej baterii wyzwania. 

Ogromnym atutem baterii Supreme FX03-C jest możliwość jej zamontowania do właściwie każdego z dostępnych na rynku filtrów podzlewowych oraz systemów odwróconej osmozy. Oznacza to możliwość łatwego korzystania z doskonałej jakości wody oczyszczonej zarówno z zabrudzeń mechanicznych, jak i biologicznych. Bateria zlewozmywakowa dostarczana jest ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami (w tym z wężykami ⅜’’) pozwalającymi na prawidłową instalację.