AQF100 to okrągła fontanna o pełnym klasy kształcie. Doskonale sprawdzi się wszędzie, gdzie oprócz praktyczności ważna jest estetyka. Wyjątkowy styl podkreśla połączenie stali polerowanej (misa) i szczotkowanej (obudowa). Jakościowa stal zapewnia piękny wygląd i łatwe utrzymanie czystości. Wolnostojąca fontanna wręcz zaprasza do częstowania się wodą! Poidełko wolnostojące pozwala na podpięcie wody od spodu. Można je zamontować w każdym miejscu- nie tylko przy ścianie. Takie rozwiązanie pozwala z łatwością wkomponować poidełko w wystrój wnętrza. Okrągła fontanna do wody pitnej ozdobi każde pomieszczenie!

 

Oszczędne i ekologiczne źródło wody pitnej czyli fontanna Aqua Solution AQF100

Źródełko AQF100 pobiera wodę wprost z sieci wodociągowej. Pozwala na stały dostęp do świeżej wody pitnej bez dużych kosztów. Nie wymaga abonamentu, stosowania plastikowych butli i kłopotliwych dostaw. Umożliwia wygodne picie bez jednorazowych kubeczków. Komfort, oszczędność i ekologia w jednym rozwiązaniu!

 

Idealne źródełko wody pitnej do budynków użyteczności publicznej:

  • biurowców
  • galerii handlowych
  • lotnisk, dworców, poczekalni
  • jako poidełko do szkół i innych obiektów oświaty
poidełko to sposób na darmową wodę w szkole lub miejscu pracy
 

Wysoka jakość materiałów zapewnia trwałość poidełka

Poidełko wody pitnej AQF100 wykonane jest z wysokiej jakości materiałów. Zastosowano stal chromowo-niklową AISI 304 (1.4301) o grubości 1 mm. Solidna konstrukcja i jakość materiału zapewniają trwałość. Poidełko będzie nam służyć wiele lat, zachowując estetykę. Duża misa o średnicy 345 mm zapobiega rozchlapywaniu wody. Duża ilość miejsca w środku pozwala na montaż filtrów.

 

Zalety:

  • Konstrukcja pozwalająca na montaż w niemal dowolnym miejscu
  • Estetyczny, okrągły kształt pasujący do każdego stylu wnętrza
  • Ekologiczny: nie wymaga użycia plastikowych kubków
  • Wygodna, higieniczna dystrybucja wody
  • Źródełko wody pitnej w szkole, miejscu pracy czy poczekalni zwiększa komfort osób przebywających w obiekcie
poidełko to wygodny sposób na darmową wodę pitną w szkołach 

Źródełko wody odporne na wandalizm

Fontannę AQF100 montuje się bezpośrednio do podłogi. Okrągła kryza zapewnia trwałe i odporne na wandalizm połączenie. Podwójne wzmocnienie ścianki chroni obudowę przed próbami uszkodzenia. Wypełnienie pianką poliuretanową chroni przed wgnieceniami. AQF100 doskonale sprawdzi się jako poidełko w szkole lub biurze.