wysoka jakosc materialow.pngcertyfikat PZH.pngwoda zimna.pngwoda goraca.pngwoda gazowana.png

 

Wynajem dystrybutora wody do biura

Klientów zainteresowanych wynajmem dystrybutorów wody zapraszamy na naszą stronę www.aquasolution.pl. Znajdziecie tam Państwo najlepsze oferty na dystrybutory wody, jak i ekspresy do kawy. Posiadamy w ofercie rozwiązania zarówno do małych i dużych firm.

 

Ruhens S SODA WHP 850 (ZGS) firmy Wonbong. Bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej, zimnej i gorącej

Dystrybutor wody Ruhens S SODA to wygodny, wolnostojący model. Klasyczna budowa i uniwersalna kolorystyka pozwala wpasować ten dystrybutor w każde wnętrze. Zgrabny, kolumnowy kształt pozwala umieścić dystrybutor praktycznie w każdej lokacji. Wolnostojący dystrybutor wody zimnej i gorącej to idealne rozwiązanie do biura. Doskonale sprawdza się także w domach i mieszkaniach.

Eco Sensor- Oszczędny bezbutlowy dystrybutor wody pitnej

Dystrybutor wody został wyposażony w specjalny czujnik. Eco sensor to czujnik zmierzchu, pozwalający oszczędzić energię. Automatycznie wyłącza grzanie i chłodzenie wody na noc. Opcję można włączyć lub wyłączyć- w zależności od potrzeb.

Budowa i wykonanie bezbutlowego dystrybutora wody Ruhens

Dystrybutor wody został wykonany z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Z łatwością możemy go w razie wyczyścić bez konieczności szorowania. Wylewki wody doskonale uzupełniają wygląd urządzenia. Dla ułatwienia obsługi Kraniki posiadają intuicyjne oznaczenie. Kranik od wody gorącej w kolorze czerwonym, od zimnej w niebieskim. 

 

Bezbutlowe dystrybutory wody to oszczędności

Dystrybutory wody bezbutlowe mają liczne przewagi nad dystrybutorami butlowymi!

  • Oszczędność miejsca — Koniec ze składowaniem wielkich butli z wodą i ich uciążliwą wymianą.
  • Oszczędność pieniędzy — Przy zakupie takiego dystrybutora odpadają nam ciągłe zakupy i zamówienia na butle z wodą. Nawet w przypadku wynajmu praktycznie zawsze koszty wychodzą lepiej niż w dystrybutorach butlowych.
  • Jakość wody — W bezbutlowych dystrybutorach wody sami możemy decydować, o tym jakiej jakości wodę chcemy uzyskać. Możemy nie stosować żadnych filtrów, jeśli mamy dobrej jakości wodę, podstawowe filtry węglowy lub nawet zaawansowane systemy odwróconej osmozy.
  • Dostęp do wody — Skończyła się ostatnia butla z wodą, a dostawca się spóźnia? W przypadku bezbutlowych dystrybutorów wody ten problem nie występuje. Dostęp do wody mamy tak długo, jak woda dostarczana jest do budynku.

Dystrybutor wody Ruhens S SODA — podsumowując

Fantastycznie prezentujące się urządzenie. Piękny design poprawi wygląd każdego pomieszczenia, a uniwersalna konstrukcja i kolorystyka nie zaburzy żadnego wystroju. Dystrybutor wody świetnie sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w domu. Dystrybutory z serii Ruhens S występują w kilku wariantach:

  • Dystrybutor wody nablatowy — Ruhens S MINI (ZG) - woda zimna + woda gorąca
  • Dystrybutor wody nablatowy — Ruhens S MINI (ZGS) - woda zimna + woda gorąca + woda gazowana
  • Dystrybutor wody wolnostojący — Ruhens S (ZG) - woda zimna + woda gorąca
  • Dystrybutor wody wolnostojący — Ruhens S (ZGS) - woda zimna + woda gorąca + woda gazowana

Ten dystrybutor to pewne, solidne i sprawdzone rozwiązanie. Jest to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w każdej firmie, jak i w domu czy mieszkaniu.

 

dystrybutor wody pitnej do biura